Şimdi Ara

İnşallah sınavda böyle bir şey olmaz (LAVABO İHTİYACI)Bugün Yaşanmış Bir Olaydır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bugün dershanede sınav vardı sınavdan önce 2-3 kere lavaboya gittim sınavda rahat rahat cözebileyim diye sınav saat 9 da basladı 9.45 de lavabo ihtiyacım geldi ve sınavdan en az 2 sat önce cıkmak yasak 11 olması gerekiyordu abi o kadar kötü oldumki türkçede paragrafları okumadım evde cözeyim dedim optik forma salladım 9.45 ten 11 e kadar tuttum halbuki sınavdan önce 1 bardak su bile icmemiştim inş sınav günü böyle olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 09fatihkral -- 21 Mart 2014; 12:58:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 09fatihkral

Merhaba arkadaşlar bugün dershanede sınav vardı sınavdan önce 2-3 kere lavaboya gittim sınavda rahat rahat cözebileyim diye sınav saat 9 da basladı 9.45 de lavabo ihtiyacım geldi ve sınavdan en az 2 sat önce cıkmak yasak 11 olması gerekiyordu abi o kadar kötü oldumki türkçede paragrafları okumadım evde cözeyim dedim optik forma salladım 9.45 ten 11 e kadar tuttum halbuki sınavdan önce 1 bardak su bile icmemiştim inş sınav günü böyle olmaz

Onun için ilk önce türkçeden başlayım sonra mat sonra fen yapın çünkü lavabo ihtiyacın tam türkçenin ortasında gelirse sorulara odaklanıp adam akıllı okuyamazsın biliyorum çünkü geçen sene sınavın ortasında başıma geldi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: monurknbr95

quote:

Orijinalden alıntı: 09fatihkral

Merhaba arkadaşlar bugün dershanede sınav vardı sınavdan önce 2-3 kere lavaboya gittim sınavda rahat rahat cözebileyim diye sınav saat 9 da basladı 9.45 de lavabo ihtiyacım geldi ve sınavdan en az 2 sat önce cıkmak yasak 11 olması gerekiyordu abi o kadar kötü oldumki türkçede paragrafları okumadım evde cözeyim dedim optik forma salladım 9.45 ten 11 e kadar tuttum halbuki sınavdan önce 1 bardak su bile icmemiştim inş sınav günü böyle olmaz

Onun için ilk önce türkçeden başlayım sonra mat sonra fen yapın çünkü lavabo ihtiyacın tam türkçenin ortasında gelirse sorulara odaklanıp adam akıllı okuyamazsın biliyorum çünkü geçen sene sınavın ortasında başıma geldi..

tamam hacı öyle yapayım ne sınavında geldi senin gecen sene

• nasıl bir sistem var sizde 2.4saat işemeyin yaw gece su içip yatın sabah da sadece kahvaltı ile 1bardak cay için bişi olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: efe.1905se

nasıl bir sistem var sizde 2.4saat işemeyin yaw gece su içip yatın sabah da sadece kahvaltı ile 1bardak cay için bişi olmaz

xD dostum sen mezunsan ve böyle konuşuyorsan iyi ama mezun değilsen görürüm ben seni ister istemez geliyor insanın başına heyecandan dolayı.Ama benim bu sene başıma gelmez bir deneme sınavı niteliğinde olacağı için rahatım :D
  • muz ye muz :D
  • Allah korusun

tuvalete girdikten sonra girdiğim bi denemede ilk 45 dakikada öyle sıkıştım ki çıkmak zorunda kaldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç olmadı, umarım olmaz. Benim genelde sınavla ilgili tek sorunum düzenli hazırlamamak oluyor onun dışındaki tüm problemlerin dışındayım. Heyecan, stres, vs vs.
  • aklına gelmeyince bırak 2saat 40 dkyı 4 saat gelmez ama aklında olunca insanın 1 saatte sıkışı veriyor.Geçen sne başıma gelmişti ama bu sene biraz daha tecrübeliyim 1 gün önceden fazla su içmeyeceğim ve gitmeden önce 2 kez tuvalete girip sınava 30 dk kala da epeyce zorlayacağım bir yerden sonra sınava odaklanırsanız bir sıkıntı olmaz..
  • susuz kalın gerekirse pek su içmeden girin, susuzluk o an tuvalet ihtiyacına göre çok daha masum Ha ama üstte arkadaşların dediği gibi psikolojik biraz bunlar, yoksa gün içinde 5 6 saatten uzun süre tuvalete çıkmadan duruyoruzdur.
  • Annenizden kadın pedi alın kullanın, bir dereceye kadar saklar küçük tuvaleti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

Allah korusun

tuvalete girdikten sonra girdiğim bi denemede ilk 45 dakikada öyle sıkıştım ki çıkmak zorunda kaldım

aynen hacı ya sınav 9 da idi sınıfa gitim kalemliğimi koydum sıranın üzerine daha 20 dk vardı başlamasına tuvalete gittim sonuna kadar boşalattım içimi sınava girdi 9 da 9.45 de geldi 11 e kadar dayanmak zorunda kaldım ve paragrafları yapamadm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yıldız Tozu

Annenizden kadın pedi alın kullanın, bir dereceye kadar saklar küçük tuvaleti

tecrübelisin galiba
  • ben susuzluktan ölecem lan bugün ne işemesi
  • quote:

quote:

tecrübelisin galiba

Kendisi bağyan heralde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Mechanic

quote:

quote:

tecrübelisin galiba

Kendisi bağyan heralde.

• Bez bağlayın sınavda gelirse yaparsınız bir şey olmaz

• quote:

quote:

tecrübelisin galiba

Ben kizim zaten.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.