Şimdi Ara

internet bağlantı sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Alt komşumun modemin den kendi pc me kablo çektim interneti paylaşımlı kullanıyoruz uzun bir süredir son 2 haftadadır internet bağlantım yok her yolu denedim format bile çektim kobloyu kontrol ettim (eternet kartımda ışık yanıyor) modemin diger çıkışlarınıda denedim ama internet bağlantım hiç bir şekilde yokk modemimin markası loopcom 4x sizce sorun ne olabilir lütfen yardıcı olun...

• aşk olsun okan :P

olum bende bağlanamıyorum zaten sizin ışıklar yanıp sönüo sürekli diorum aha yardırıolar

nese bi çözüm bulcaz artık..
  • quote:

Orjinalden alıntı: grimser

aşk olsun okan :P

olum bende bağlanamıyorum zaten sizin ışıklar yanıp sönüo sürekli diorum aha yardırıolar

nese bi çözüm bulcaz artık..

olayı açık yazarsanız çözüm kolay olur.... 2nizde mi bağalanamıyorsunuz yoksa sadece sen mi (okanyucel)
  • abiii siz bi modemi reseliim ayarları yeniden yapınn bide bi emin ol tek seninmi tüm kullanıcılarınmıı yoksa senin ortak kanmı doğruo nete:)
  • formattan sonra bilgisayarları birbirleriyle tanıstırdınızmı birde format atııktan sonra yarım saat beklemek gerekiyor sorun yasanabiliyor yarım saat felan bekledikten sonra baksaydın birbirinizi görüyormusunuzxz
  • yanlışları düzeltelim....

adam 4 portlu modemden internete çıkıyom diyo... ne ağ kurmasına gerek var ne başka bişeye... hee şöyle dersen başka ben hem interneti kullancam hem arkle dosya alışverişi yapcam diyorsan ağ kuararsın.... ama internete bağlanman için sadece o modemden kablo çekmen yeterli... arkadaşının senin bağlantında herhangi bir insiyatfi de yok... modem üzerinde 2 nizde eşitsiniz kısaca...
  • biz iki kisi kullaniyoruzz neti ana makina baglaniyor benimkinde internet namina hiçç bisee yokk
  • ewett dogru sölüyosun ag kurmaya gerek yokta sence sorun ne olabilir???
  • Senin bilgisayardan modemin paneline girip ayarları yapman gerkiyo (çok basit bi cevap ama belki yapmamışsındır diye düşündüm)
  • tesekkür ediyorumm arkadaslar yardimlarinizz içinn
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.