Şimdi Ara

intihar edeceğim artık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • nasıl edeyim bunalımdayım kendimi kötü hissediyom intihar edesim var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamzasu -- 26 Ekim 2012; 0:53:46 >

• O profil resmini kaldırmanı daha önce ki konunda da belirtmiştim. İğrenç şeyler aklıma geliyor.
  • lan mal

tiklerle ilgili konun ciddi sandım, o kadar içimi döktüm

hayvan

özel gününde orkidsiz kalasıca
  • quote:

Orijinalden alıntı: StewieG.

lan mal

hayvan

• profil resmine bak çay demle. Ayrıca imzadaki numara seninse aklıma kötü şeyler geliyor
  • quote:

lan mal

hayvan

O nasıl bir bedduadır læ
  • Nick , avatar , imza üçlüsü ile aklıma çoook ılık şeyler geliyor
  • quote:

lan mal

hayvan

• quote:

lan mal

hayvan

orada yazanlar gerçekten gerçekti ciddi idi ayrıca gerçekten intihar edesim var ilaç kullanıyorum seroquel xr 200mg atarax seroquel içmeden uyuyamıyorum seroquel ağır ilaç
  • quote:

lan mal

hayvan

Bayağı güldüm

• quote:

Orijinalden alıntı: hamzasu

quote:

lan mal

hayvan

orada yazanlar gerçekten gerçekti ciddi idi ayrıca gerçekten intihar edesim var ilaç kullanıyorum seroquel xr 200mg atarax seroquel içmeden uyuyamıyorum seroquel ağır ilaç

bak bi daha ciddi cevap yazıyorum, keklediğini anlarsam orijinal bi takım beddualar daha bulabilirim

ilaçlar beyni uyuşturup düşünmeni engelliyor bence sadece, tedavi ettiğini sanmıyorum

temeldeki sorun ortadan kalkmalı. yani tamamen huzurlu bi ortamda olmalıyız, aile üzerimizde baskı kurmamalı, hayatın streslerinden sıyrılmış bi hayat sürmeliyiz ama o da mümkün olmuyor işte

bazı dönemler azalıyor tiklerim. mesela ailem tatile gitmişti, evde tektim kaç aydır. tiklerim azalmıştı. onlar geri döndüler, arttı tekrardan. pofff daralmaktan daraldım artık

• Bayram bayram haberlerede çıkarsın iyi olur yani isminin baş harflerini söylede haberlere çıkınca sen olduğunu anlahyalım
  • quote:

quote:

quote:

lan mal

hayvan

bak bi daha ciddi cevap yazıyorum, keklediğini anlarsam orijinal bi takım beddualar daha bulabilirim

ilaçlar beyni uyuşturup düşünmeni engelliyor bence sadece, tedavi ettiğini sanmıyorum

temeldeki sorun ortadan kalkmalı. yani tamamen huzurlu bi ortamda olmalıyız, aile üzerimizde baskı kurmamalı, hayatın streslerinden sıyrılmış bi hayat sürmeliyiz ama o da mümkün olmuyor işte

bazı dönemler azalıyor tiklerim. mesela ailem tatile gitmişti, evde tektim kaç aydır. tiklerim azalmıştı. onlar geri döndüler, arttı tekrardan. pofff daralmaktan daraldım artık

ben çok takıntılıyım ayrıca herşeyi kafaya takarım hiç unutmam aynı şeyi yüz kere düşünürüm sürekli düşünürüm hep olumsuz kötü şeyleri düşünürüm hep keşke derim hep üzerim kendimi benim sorunlarım çok eskiye dayanmakta ta çocukluk yıllarına bence yetişme tarzı ile de ilgili ilkokul hocası olsun aile olsun hep baskıcıydı hep sıkardı yeri gelir döverdi benim çocuğum olsa okula bile göndermem çocuğa yazık çocuğu okul hayatı çok yıpratıyor ne ilaçlar ne doktor fayda etmiyor bu saatten sonra bu dünyada benim kadar piskolojisi bozuk biri var mıdır bilemiyorum paranoyaklık da var ayrıca kendimi hiç huzurlu hissetmiyom zar zor uyuyom zar zor yemek yiyorum ilaçları bırakamıyom bide tümör varmış beynimde mikroadenom hipofiz bezinde 5x3mm boyutunda prolaktinoma iyi huyluymuş ama öyle işte

• quote:

Orijinalden alıntı: enverkeser

Bayram bayram haberlerede çıkarsın iyi olur yani isminin baş harflerini söylede haberlere çıkınca sen olduğunu anlahyalım

M C O
  • quote:

quote:

quote:

quote:

lan mal

hayvan

ben çok takıntılıyım ayrıca herşeyi kafaya takarım hiç unutmam aynı şeyi yüz kere düşünürüm sürekli düşünürüm hep olumsuz kötü şeyleri düşünürüm hep keşke derim hep üzerim kendimi benim sorunlarım çok eskiye dayanmakta ta çocukluk yıllarına bence yetişme tarzı ile de ilgili ilkokul hocası olsun aile olsun hep baskıcıydı hep sıkardı yeri gelir döverdi benim çocuğum olsa okula bile göndermem çocuğa yazık çocuğu okul hayatı çok yıpratıyor ne ilaçlar ne doktor fayda etmiyor bu saatten sonra bu dünyada benim kadar piskolojisi bozuk biri var mıdır bilemiyorum paranoyaklık da var ayrıca kendimi hiç huzurlu hissetmiyom zar zor uyuyom zar zor yemek yiyorum ilaçları bırakamıyom bide tümör varmış beynimde mikroadenom hipofiz bezinde 5x3mm boyutunda prolaktinoma iyi huyluymuş ama öyle işte

benim öğretmenim de çok baskıcıydı

bi keresinde tuvalete gitmek istediğimi söylemekten korktuğum için altıma işemiştim

ayrıca farklı bi çocuktum. babam dindar yetiştirmişti beni. ben de o günah mıdır şu günah mıdır diye sürekli düşünüp baskı altında hissederdim. ayrıca insanlara kötülük etmek günahtır diye fazla saf bi çocuktum, beni kullanırlardı dalga geçerlerdi falan

hayat sana öğretiyor bazı şeyleri ama öğrenene kadar da iş işten geçiyor işte. insanın psikolojisi yara alıyor

• Adam intihar etmiş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.