Şimdi Ara

iPhone 4S Yeniden Başlama ve Menüde Takılma Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, ürünü yaklaşık 3 aydır kullanıyorum. JB yok sim free Türkiye'den satın alınmış bir iPhone 4S 16GB. Sorunum 2 hafta önce ortaya çıktı. Oyun oynarken hafif hafif takılmalar oldu ve telefon restart yaptı. Açıldığında ise batarya bir anda %80'den %22'ye düştü. Menüde sağ sol yaptığımda ise takılmalar yapıyordu menü geçişleri 1sn gecikme ile oluyordu. Telefon tekrar restart yaptı ve bu sefer batarya normale dönüp %79'u gösteriyordu. Ancak son 3 gündür telefon işlem olsun olmasın 1saat, 30dk, 5dk bazende 3dk'da bir yeniden başlayıp batarya miktarı sürekli değişiyor. Bu konu hakkında bilgisi olup paylaşan olursa sevinirim. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OcEloTT -- 29 Mayıs 2012; 13:34:24 >

• söylemeyi hiç sevmiyorumda bu sorunun tek çözümü restore.
  • Restore yaptım ancak bir sonuç alamadım. Fakat telefonu yeni bir tel olarak tanıtmadım. Sorun ondan kaynaklanıyor olabilir mi? Yada başka bir fikri olan var mı? Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OcEloTT -- 29 Mayıs 2012; 13:33:08 >
  • tanılar ve kullanımda panic.plist hatası varsa servise ver
  • Bestanden teşekkürler. Bende bolca bulunmakta panic.plist hatası. Vakit kaybetmeden göndereyim bari.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.