Şimdi Ara

iphone 7 şarj aleti ısınma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
9.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar telefonu daha dün aldım. Fakat telefon şarjdayken adaptör anormal derece ısınıyor. Sizce normal mi herkeste var mı bu sorun?

• Bu saçma soruları sormayı nerden akıl ediyorsunuz ?

Şarj aleti tabi ki ısınacak hemde fazlasıyla bendede ve herkesde aynı korkmana gerek yok.
    Ayrıca bu bir sorun değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoreGame -- 17 Haziran 2017; 3:57:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevabın için teşekkür ederim ama bana neden kötü davranıyorsunuz. Alt tarafı bir soru. Elimi yakacak derecede ısınınca sormak istedim. Daha önceki telefonlarımın hiçbirinde olmamıştı. Neyse tekrar teşekkürler.
  • Bazi arkadaşlar herkesin isiniyor diyor ama bnm yurtdişi cihaz adaptörü 7/24 takili şuana kadar şahit olmadim gram isinma yok..!!

• Sıkıntı olabilir benimki de hiç bir zaman el yakacak şekilde olmuyor . Hissedilir şekilde ısınıyor amma ve lakin dediğiniz gibi elde yakmıyor olmadı garantiye verin

• Ya telefon ısınacak ya da adaptör bundan kaçış yok. Benimkide ısınıyor ama yapacak birşey yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akzidenz -- 17 Haziran 2017; 5:17:26 >
  • Telefonun şarjı çok az kaldıysa belli bir yüzdeye kadar hızlı şarj yaptığından aşırı ısınması normal ama %90'dan sonra yavaş şarja geçtiğinden aşırı ısı kaybolması gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TR_001 -- 17 Haziran 2017; 10:42:28 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaz ayındasın ısınmazsa ayıp.
  • Benim ki de aşırı ısınıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Normal

• adam insan gibi soru sormuş , aşağılarcasına tavır sergilemenin ne anlamı var ?
  • CoreGame kullanıcısına yanıt
    Bende bugün iphone 6 cihazımın şarj aletinin aşırı derecede ısındığını farkettim ve araştırırken bu foruma denk geldim ve adam gerçekten normal bir soru sormuş ne bu bilmiş tavırlar

• Öncelikle hayırlı olsun. iPhone ailesine hoşgeldiniz. Bende iphone 7 kullanıyorum şarj aleti bendede ısınmakta problem olucağını zannetmiyorum. Orjinal sonuçta. Hiçbir sorun çıkartmamakta..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.