Şimdi Ara

İphone Alacağım Ama...Fiyat?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslara herkese merhaba dediğim gibi iphone almayı düsünüyorum ama fiyat olarak ucuz bir yer bulmak istiyorum.Genelllikle gördüğüm bazı fiyatlar bana cık pahalı geldi.Piyasa olarak iphone kac lira civarında uygundur acaba?Bir de zaten ipod touch sahibiyim ipodu satıp alıcam model olarak 3G düsünüyorum.Simdi yeni model de cıktı sizce beklemeli miyim?

• iphone 3G 8GB turkcell den alinma telefonumu satiyorum ben. ilgilenirsen pm at.

herhangi bir cizigi kirigi yok cok temiz durumda. tum kutulari, aksesuarlari duruyor. 850 TL fiyat.
  • Bu saatten sonra 0'ına boşuna para bağlamanın bi anlamı yok 700-800Tl gibi rakamlara 2.elleri mevcut onları alıp kullanabilirsin yada eğer 0 alıcam diyorsanda bekleyip 3G al derim.
  • yaw Uğur kimseye iphone aldırmıyosun biz nasıl iş yapacaz

Şaka bir yana yurtdışı 3G 8gb 300-350$, 16gb 400-450$ arasına temizliğine göre gidiyor bu aralar
  • sözleşmeli al 400 tl peşin + 24 ay 70 tl fatura bisürüde bedavası var :D (tcell)
  • Başka bir başlık açmak istemedim arkadaşlar bir sorum olacak.

Ilk önce 3GS almayı düşünmüyordum ama hız ve pil ömrü çok fark edecekse ve elimdeki Iphone'u satıp yerine yenisini aldığımda çok çok büyük bir fark çıkmayacaksa (büyükten kastim 800-1000 TL) değiştirmeyi düşünüyorum.

Ağustosa kadar fiyatlar ne olur bilmiyorum ama IPhone'umu elimden çıkarsam ne kadar bir fiyata satmalıyım?

Özelikleri: 16 GB Siyah, 23 Eylül'de Turkcell'den sözleşmeli olarak aldığım tamamen temiz kullanılmış, hiçbir teknik sorunu olmayan bir telefon.
  • bende almadan önce çok araştırdım
    2.el garantili 8gb lar-------------800 950 arası(ortalam 850tl)
    2.el garantili 16gb lar-----------950 1200 arası değişiyor.(ortalama 1000 tl)
    ilginç bir şekilde garantisizlerde bu fiyatlar civarında
    sonuçta 800 e garantili 8gb uygun bir rakam, hatta bazen 750 ye de satan oluyor.

bu arada 3gs 800-1000 den hemen bulmak bence imkansız olur, belki 7-8 ay sonra 1000 tl nin altına düşer, tahminim 16gb 3gs 1400-1500, 32gb 16gs 1600-1700 civarında ilk çıktığında satılır.
  • 800-1000
  • herkese cok tesekkürler sanırım 3Gs i bekleyeceğim İphone almak icin.Tahmini 3Gs fiyatları simdikilere yakın olur mu acaba
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.