Şimdi Ara

iPhone3G 26 Eylul'de Turkcell'le piyasalarda!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
231
Cevap
0
Favori
11.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fazla soze gerek yok: yahoyt.com farki.

http://yahoyt.com/h/2057/vodafone-a-selam-turkcell-e-devam

• Vodafone'da 26 Eylül'de piyasaya çıkartıyor demekki..Farklı tarihlerde çıkarmazlar Apple hiçbir ülkede böyle bir uygulama yapmadı...Daha kesin bilgiyi Apple'ın gelecek haftaki sunumunda Steve duyuracaktır...Şimdiden hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shady

Vodafone'da 26 Eylül'de piyasaya çıkartıyor demekki..Farklı tarihlerde çıkarmazlar Apple hiçbir ülkede böyle bir uygulama yapmadı...Daha kesin bilgiyi Apple'ın gelecek haftaki sunumunda Steve duyuracaktır...Şimdiden hayırlı olsun
    aynen oyle. ama Turkcell'i bir kez daha tebrik etmek istiyorum, Vodafone'a resmen 2. calimi atti. bi de fiyat acisindan bi calim daha atacak olursa, heralde Vodafone'un beli kirilir. (gerci Turkcell'in asla ama asla fiyat anlaminda bir jest yapacagini dusunmuyorum ama..)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurtuncel

aynen oyle. ama Turkcell'i bir kez daha tebrik etmek istiyorum, Vodafone'a resmen 2. calimi atti. bi de fiyat acisindan bi calim daha atacak olursa, heralde Vodafone'un beli kirilir. (gerci Turkcell'in asla ama asla fiyat anlaminda bir jest yapacagini dusunmuyorum ama..)

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: ozgurtuncel

Sim Kilitsiz fiyatları aynı olacaktır (bkz:İtalyada Vodafone ve TIM)..Fiyat farkı sözleşme seçeneklerinden yapılacaktır..Ama Turkcell'in Vodafone'dan daha avantajlı seçenekler sunacağını düşünmek istiyorum ama mantığım buna izin vermiyor..Ancak hiçbir şey belli olmaz

Aklıma takılan şu:Eğer aletin çıkış tarihi belliyse neden sitelerinden hiçbir duyuru yapmıyorlar ? Bence çıkış tarihi tamamen Apple'a bağlı..Apple al şu gün çıkar dediğinde çıkaracaklar..Apple'dan da bir bilgi gelmediği için Turkcell ve Vodafone net bir açıklama yapamıyorlar..

• quote:

Alıntıları Göster
    O blog sayfasında yazılan tarihi neye dayanarak yazıyor bunu hiç önemsemiyor musunuz?

Yani oradaki arkadaşın verdiği tarih burada forumda verilen onlarca tarihten bir tanesi gibi..

Yani kaynağı belli olmayan sadece şöyle duydum, böyle duydum gibi dedikodudan öte gitmeyecek bir bilgi..

"Aynı gün doğrulanan bilgi" diyor. Kim doğrulamış? Bizim neden haberimiz yok?

"satış tarihini dışarıya sızdırdı." Kim sızdırdı? Zaten bu forumdaki arkadaslar vodafone ve turkcell bayilerindeki kişilerden duydukları onlarca birbirinden farklı tarih sızdırdı ve bu tarihleri bizimle paylaştılar. Yani orada yazılan 26 Eylül tarihinin benim burada, hayır o tarih doğru değil "yarın piyasaya sürülecek, duyduk duymadık demeyin" dememden hiçbir farkı yok!

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: ozgurtuncel

Sim Kilitsiz fiyatları aynı olacaktır (bkz:İtalyada Vodafone ve TIM)..Fiyat farkı sözleşme seçeneklerinden yapılacaktır..Ama Turkcell'in Vodafone'dan daha avantajlı seçenekler sunacağını düşünmek istiyorum ama mantığım buna izin vermiyor..Ancak hiçbir şey belli olmaz

Aklıma takılan şu:Eğer aletin çıkış tarihi belliyse neden sitelerinden hiçbir duyuru yapmıyorlar ? Bence çıkış tarihi tamamen Apple'a bağlı..Apple al şu gün çıkar dediğinde çıkaracaklar..Apple'dan da bir bilgi gelmediği için Turkcell ve Vodafone net bir açıklama yapamıyorlar..

Alıntıları Göster
    bi arkadaş yazmıştı geçen postlarda , aylık 70 lira 2yıl kampanya süresi gibi tarifeler olacakmış , nekadar doğrudur bilinmez ama böyle tarife olursa güzel olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: gonemey

bi arkadaş yazmıştı geçen postlarda , aylık 70 lira 2yıl kampanya süresi gibi tarifeler olacakmış , nekadar doğrudur bilinmez ama böyle tarife olursa güzel olur.

Alıntıları Göster
    http://www.computerworld.com.tr/sicak-gelisme-iphone-satis-tarihi-belli-oldu-detay_1180.html

• quote:

Orijinalden alıntı: gonemey

Alıntıları Göster
    sevgili qwert,

yahoyt.com'u surekli takip eden birisi olarak, yaptiklarin haberlerin nerdeyse tamaminin dogru oldugunu bizzat gozlemledigim icin bunu buraya getirme geregi duydum.

'ayni gun dogrulanan haberden' kasitta, Turkcell'in Apple ile anlasma yapip, iPhone3G'yi Turkiye'de satmaya baslayacagi haberiydi. Turkcell'in web sitesinde oyle bi aciklama yokken, yahoyt boyle bi haber yapmisti.

simdiye kadar sizdirilan hangi haberde, disari bilgi sizdiran hangi kisinin adi deklare edilmis, oncelikle bunun cevabini vermemiz gerekli ki, sonra senin soruna yanit bulabilelim.

ha, ben buna guvenmiyorum, umrumda da degil burda yazilanlar diyorsan da, diycek hicbiseyim yok, her zaman saygim var, basimla beraber.

selamlar..

• quote:

sevgili qwert,

yahoyt.com'u surekli takip eden birisi olarak, yaptiklarin haberlerin nerdeyse tamaminin dogru oldugunu bizzat gozlemledigim icin bunu buraya getirme geregi duydum.

'ayni gun dogrulanan haberden' kasitta, Turkcell'in Apple ile anlasma yapip, iPhone3G'yi Turkiye'de satmaya baslayacagi haberiydi. Turkcell'in web sitesinde oyle bi aciklama yokken, yahoyt boyle bi haber yapmisti.

simdiye kadar sizdirilan hangi haberde, disari bilgi sizdiran hangi kisinin adi deklare edilmis, oncelikle bunun cevabini vermemiz gerekli ki, sonra senin soruna yanit bulabilelim.

ha, ben buna guvenmiyorum, umrumda da degil burda yazilanlar diyorsan da, diycek hicbiseyim yok, her zaman saygim var, basimla beraber.

selamlar..

Alıntıları Göster
    26 eylülde çıkcaksa çıksında fiyatları önceden açıklasalarda bizde ona göre karar versek

• quote:

Orijinalden alıntı: UnoMomento

26 eylülde çıkcaksa çıksında fiyatları önceden açıklasalarda bizde ona göre karar versek

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: UnoMomento

Zaten Ön Başvuru Formunu dolduranlara öncelik verecekler..Örneğin Vodafone Hindistanda ön başvuru formunu dolduranlardan 20-21 Ağustos tarihlerinde almak isteyenlerden peşinat almıştı...Burda da aynı uygulama yapılacaktır...Fiyatlarda çıkmadan 3-4 gün önce duyuruluyor genelde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shady -- 4 Eylül 2008; 12:32:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: UnoMomento

Alıntıları Göster
    Kendi kafalarına göre belirleyebileceklerini sanmıyorum ben de. Jobs talimatı verir o zaman ancak...Turkcell başta iplememişti iPhone hadisesini ancak bu defa Vodafone'u takip etmektende geri kalmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: El Fuego

Kendi kafalarına göre belirleyebileceklerini sanmıyorum ben de. Jobs talimatı verir o zaman ancak...Turkcell başta iplememişti iPhone hadisesini ancak bu defa Vodafone'u takip etmektende geri kalmadı

Alıntıları Göster
    Timu Sırt, Serdar kuzuloğlu ve Meriç Kara sektörün en üst yetkileleri ile (mesela: Süreyya Ciliv) çok yakınlar. Ülkemizin en meşhu gazetelerinin teknoloji sayfalarını hazırlıyorlar.

İsteyen televidyon.com'dan özgeçmişlerinle ve 1-2 programlarına bakabilirler.

Dedikleriyse doğrudur.Gönül rahatlığıyla tarihi onaylayabiliriz. Bizim forumdan, ya da bir vodafone bayisinden duyacağınız şekilde yazmaz bu insanlar

• quote:

Orijinalden alıntı: soulmate

Timu Sırt, Serdar kuzuloğlu ve Meriç Kara sektörün en üst yetkileleri ile (mesela: Süreyya Ciliv) çok yakınlar. Ülkemizin en meşhu gazetelerinin teknoloji sayfalarını hazırlıyorlar.

İsteyen televidyon.com'dan özgeçmişlerinle ve 1-2 programlarına bakabilirler.

Dedikleriyse doğrudur.Gönül rahatlığıyla tarihi onaylayabiliriz. Bizim forumdan, ya da bir vodafone bayisinden duyacağınız şekilde yazmaz bu insanlar

Alıntıları Göster
    Hayırlı olsun...Turkcell duyuruyu yaptı;

• quote:

Hayırlı olsun...Turkcell duyuruyu yaptı;

Alıntıları Göster
    Hay allah ben koyucaktım tam kopylamıştım resmi. Öff shady ya

Neyse, hayırlı olsun.

• quote:

Neyse, hayırlı olsun.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: soulmate

Neyse, hayırlı olsun.

Bakalım Vodafone ne zaman açıklayacak ?

• quote:

Neyse, hayırlı olsun.

Alıntıları Göster
    hll tukcelle

• quote:

quote:

Neyse, hayırlı olsun.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Shady

quote:

Neyse, hayırlı olsun.

Daha erken açıklarsa bir nebze imajını toparlar.Ama sanmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soulmate -- 4 Eylül 2008; 13:14:03 >

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Shady

quote:

Neyse, hayırlı olsun.

Daha erken açıklarsa bir nebze imajını toparlar.Ama sanmam.

Alıntıları Göster
    vay be turkcell e bak helal olsun
    bu arada bişey sormak istiyorum sözleşmesiz alınmayacak değilmi öyle bir uygulama yok?

• quote:

Orijinalden alıntı: emre_14

bu arada bişey sormak istiyorum sözleşmesiz alınmayacak değilmi öyle bir uygulama yok?

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: emre_14

Hayır Turkcell'de Vodafone'da iPhone 3G'i sözleşmesiz olarakda satacaklarını duyurmuşlardı...

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: emre_14

Hayır Turkcell'de Vodafone'da iPhone 3G'i sözleşmesiz olarakda satacaklarını duyurmuşlardı...

Alıntıları Göster
    hangisi daha erken baslarsa satışa ondan alıcam..

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.