Şimdi Ara

iPhone3G 26 Eylul'de Turkcell'le piyasalarda! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
231
Cevap
0
Favori
11.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • peki bişey sorucam eywallah sıteye koyup deiştirmiş olabılırlerde . neden mesaj attılar mılyonlarca kısıye gelıcek dıe 26 eylul bizimle dalga gecmek amaclımı yoksa öylesinemi .? boyle buyuk bır fırma boyle bı mesaj atıp , sonra kucuk dusuceği halde o tarıhte neden yanlış yapsınki . allah aşkına bu kadar takıntılı olmayın . platinum ozellıge sahıbım turkcellde , ve bugun aradım m.hizmetlerını gelıcek dedıler 26 eylulde .. rahatsızmısınız :))
  • Arkadaş da zaten bu kafa karışıklığını gidermek için mail atmış, ve bu maile karşılık müşteri hizmetlerinin verdikleri cevap ortada. 3. sayfada okuyabilirsin. O cevaptan tarih ile ilgili bir sıkıntı oldugu rahatlıkla anlaşılıyor.

Bu arada Platinium özelliğinin olmasının konuyla ilgisi nedir? Neden söyleme gereği hissediyorsun bunu?

quote:

Orjinalden alıntı: jrahen1212

peki bişey sorucam eywallah sıteye koyup deiştirmiş olabılırlerde . neden mesaj attılar mılyonlarca kısıye gelıcek dıe 26 eylul bizimle dalga gecmek amaclımı yoksa öylesinemi .? boyle buyuk bır fırma boyle bı mesaj atıp , sonra kucuk dusuceği halde o tarıhte neden yanlış yapsınki . allah aşkına bu kadar takıntılı olmayın . platinum ozellıge sahıbım turkcellde , ve bugun aradım m.hizmetlerını gelıcek dedıler 26 eylulde .. rahatsızmısınız :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qwert007 -- 7 Eylül 2008; 8:49:12 >

• bencede platinum özelliğiniz olmasını niye söyleme gereği hissediyorsunuz .. rahatsızmısınız :))
  • başka bir sitede 15-16 eylül gibi de vodafone'la geleceğini okudum, bilgisi olan arkadaşlar var mı?
  • Valllaha ben daha dun sordm voda shopa. eger bır aksılık cıkmazsa 15 eylulde satmaya baslıyoruz dedı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: hyperion_92

bencede platinum özelliğiniz olmasını niye söyleme gereği hissediyorsunuz .. rahatsızmısınız :))

Diğer başlıktada belirttim, amacım polemik değil dedim, yapmayın dedim, ama arkadaş devam etmiş.

iphone 3g ana başlığında da müşteri hizmetleri çalışanına karı diye hitap etmişti...
  • karimi? yok canim belki kızdır
  •  iPhone3G 26 Eylul'de Turkcell'le piyasalarda!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soulmate -- 7 Eylül 2008; 13:40:15 >
  • Arkadaşlar ufak bir soru sorucam yeni konu açmak istemedim boş yere, ben birini aradığımda numaram "gizli" olarak görünüyor, bunu kaldırmanın bir yolu var mıdır?
  • jrahen1212 abi sakın kişisel olarak algılama, takılıyoruz sadece.

Bize platinium bir müşteri profili nasıldır anlatır mısın.

Ben hiç platinum birini görmedim ama cok merak ediyorum açıkçası..

Ne yer ne içer nerelere gider?

Filmlerdeki gibi hep Italyan restaurantlarına vs mi giderler yoksa bildiğin halktan birileri gibi mi yaşarlar? Yani trafiğe yakalanıp ifatara eve yetişemeyince sıradan biri gibi bir simit alıp orucunu öyle mi açarlar? :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qwert007 -- 7 Eylül 2008; 14:46:19 >
  • yahu mubarekler hic mi bu cihazla oynamiyorsunuz karistirmiyorsunuz yoksa sadece telfn ozelliginimi kullaniyorsunuz neyse ayarlar/ telefon/ arama kimlgi goster/ acik yapiyorsun bu kadar
  • adam karışıtırı karıştırmaz alla alla ya....bu nası bi tarz dır ya biz senin kölenmiyiz neyiz nası bi hitap biçimi bu...düzgün cevap ver düzgün cevap vermiosan da sus bence...böle bi cevap yerine hiç cevap almamayı tercih ederiz hepimiz yani...
  • yazmak icin yazmissin sadece sen benimkisi sadece bir serzenis cevaba gelince o bu cevabi almak icin cok beklerdi nice topikler cevapsiz kayboldu gitti
  • senin dışında bunu bilen bi çok insan daha vardır sen kendini iphone profesörü bizim hiç bilmediğimiz herşeyi bilen biri mi zannediyosun kendini...Bunu senden başka bir çok kişinin de bildiğine eminim onlardan alıcağı geç bi cevap senin verdiğin bu hitap biçimi olmayan tarzsız herşeyi bilirim biçiminde ki cevabından iyi olacağı kesindir...
  • iphone geciktikce herkes birbirine sarıyo.. dun de ben bi arkadasla tartıstım.. beyler sakin olun bence takılmayın boyle seylere..

hyperion illaki bu olayı bilen cok kisi vardır ama cogu kimse bu tip sorulara tek kelimelik cevap vermek yerine bir pargraflık ya niye arastırmıysun niye aramıyosun etmiyosun demeyi tercih edio..

bırakın simdi bibirinize sarmayı da..

şöyle bisey mi yapsak..
    turkcelle bi mail metni hazırlıyalım..

kardesim biz bu iphone u aylardır bekliyoruz.. hala sıfıra sıfır eldevar sıfır.. bize bazı seyleri netlestirin.. kime sorsak cok yakında cevabını alıyoruz.. kulaktan dolma bilgilerle bekliyoruz...

cıkın ne zaman cıkıcagını fiyatının ne olacagını bi an once soyleyin.. bizi illegal yollardan iphone ahibi olmak durumunda bırakmayın...

icerigi bu olan hitap sekli tabiki daha ılımlı ve uzunca bi metin yazıp.. turkcell den buldugumuz bi kac departmana atalım ayr ayrı..

evet evet yapalım bunu hadi.. kim turkcesine guveniyosa yazsın bi mail..

olmaz mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanerf82 -- 7 Eylül 2008; 15:58:22 >

• Sayın turkcell yetkilileri,
    Ben aylardır iphone bekleyen ve size güvenmekte hata edip etmediğini düşünmeyene başlayan bririsiyim...
    Siz gerçekten büyük bir başarı elde ederek iphone u Türkiye'ye getiriceğinizi açıkladınız.Çok mutlu oldum tabiki bu haberden sonra, çünkü yıllardır kullandığım Turkcell'i değiştirip bir iphone için vodafone'a geçmek istemiyordum.
    Sonuç olarak başladım beklemeye.Size güvendim ve vodafone dan önce bilgi vermenizi bekledim.4 Eylül tarihinde sitenizde bi hareketlilik oldu ve 26 Eylül tarihini gördük.Şimdi ise hiç bir bilgi yok.Biz bu kadar kulaktan dolma bilgilerle beklemekten sıkıldık artık.Yavaş yavaş aklımıza illegal bir biçimde iphone alma fikri yatıyor.Bu yüzden artık biraz gerçek , dürüst; çok yakında,az kaldı gibi bilgilerle değil kesin bir tarih ve bir fiyat tarifesi belirtmenizi istiyorum.
    Umarım söylediklerime kulak verirsiniz ve Turkcell'in gücünü kanıtlayarak daha kesin bilgiler verirsiniz.
    Cevabınızı sabırsızlıkla bekliyorum
    Saygılarımla....

Beyler nasıldır?

• başlangıç için guzel.. ama geliştirmek lazım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanerf82 -- 7 Eylül 2008; 16:15:29 >
  • arkadaşlar forumunuzda yeniyim ama sürekli takip ediyorum çok güzel bir forum öncelikle bunları yazayım dedim daha sonradan ankara apple karakaya mağazasında çalışan bir arkadaşım 26 eylülde geleceğini söyledi yanlız telefon: hatsız, turkcell'e ve vodafone'lu olacak hatsız fiyatı 850 ytl olacak ben şimdiden 2 tane ayırttırdım turkcellin ise getirme tarihi olarak kesin bilgi 29 eylül pazartesi yanlız gelen iphone sayısı sınırlı olacağı için ilk başta operatörlerin fiyatları yüksek tutacağından söz ediliyor ama bence rekabet dolayısıyla fiyat düecektir hatsız fiyatın 850 den satılacağını biliyorum
  • bu bilginin doğru olduğunun nerden bilelim şimdi?
  • yani kesin demiyorum karakaya mağazasında çalışan arkadaşım kendileri sürekli appple şirketiyle bağlantıda oldukları için bana 2 ay öncesinden söylemişti eylülüortasına doğru türkiye için bi hazırlık içinde olduklarını ve operatörlü ve operatösüz gelceğini söyledi bende inanamadım tabi halen kaygılarım yokmu var ama dün konuştum ve geleceğinden kesin olarak bahsetti bende şimdi sizinle paylaşmak istedim isterseniz ankara panora karaykaya mağazasına sorabilirsiniz çünkü onlarda ön talep formu doldurtuyordu.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.