Şimdi Ara

İş bulamıyorum-üniversite öğrencisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
2.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ailemden çok çok çok az para aldığım için part-time iş arıyorum , fakat giyim mağazaları ya da kasiyerlik dışında hiçbir yerde iş veren yok . Onlar bile köpek gibi çalıştırıcak ve para vermeyecekleri adamları arıyorlar . Üniversite öğrencisi olmanın şu an bi işe yaradığı yok . İş tavsiyeniz varsa bekliyorum , kariyer sitelerine bakmaktan başvurmaktan nefesim kesildi artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: from1

Ailemden çok çok çok az para aldığım için part-time iş arıyorum , fakat giyim mağazaları ya da kasiyerlik dışında hiçbir yerde iş veren yok . Onlar bile köpek gibi çalıştırıcak ve para vermeyecekleri adamları arıyorlar . Üniversite öğrencisi olmanın şu an bi işe yaradığı yok . İş tavsiyeniz varsa bekliyorum , kariyer sitelerine bakmaktan başvurmaktan nefesim kesildi artık.

bulundugun ilin belediye başkanından randevu al.yardım iste. + işkur a git.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saygılı Üye

quote:

Ailemden çok çok çok az para aldığım için part-time iş arıyorum , fakat giyim mağazaları ya da kasiyerlik dışında hiçbir yerde iş veren yok . Onlar bile köpek gibi çalıştırıcak ve para vermeyecekleri adamları arıyorlar . Üniversite öğrencisi olmanın şu an bi işe yaradığı yok . İş tavsiyeniz varsa bekliyorum , kariyer sitelerine bakmaktan başvurmaktan nefesim kesildi artık.

yok artık

• mağazalar yerine esnafı gez. gerekirse tek tek dolaş. iş veren olmasa da sana yardımcı olurlar
  • Mezun olmadan sana ne iş vermelerini bekliyorsun ki? Ya giyim magazasinda reyonlara bakican, ya anketorluk yada garsonluk fazlasini bekleme
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Captain

Mezun olmadan sana ne iş vermelerini bekliyorsun ki? Ya giyim magazasinda reyonlara bakican, ya anketorluk yada garsonluk fazlasini bekleme

intermediate seviyesi ingilizce biliyorum , 3. sınıftayım , okuduğum bölüm de fena sayılmaz. neden verilmesin?
  • quote:

Mezun olmadan sana ne iş vermelerini bekliyorsun ki? Ya giyim magazasinda reyonlara bakican, ya anketorluk yada garsonluk fazlasini bekleme
    Şehir neresi ?
  • quote:

quote:

intermediate seviyesi ingilizce biliyorum , 3. sınıftayım , okuduğum bölüm de fena sayılmaz. neden verilmesin?

özel ders aradın mı, sınıftan bir arkadaşın yapıyorsa önerir seni öyle başlarsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BayGold

Şehir neresi ?

istanbul
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Saygılı Üye

quote:

yok artık

ben film senaryom için taa Vali ye bi çıktım birader,korkmayın en fazla ''olmaz''der napcak dövcek mi seni başkan.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BayGold

Şehir neresi ?

istanbul

Alıntıları Göster
    Al bendende o kadar bugün kamil koç'a başvurdum " biz sizi arayacağız " türkiyede en çok söylenen yalanlarda ilk 10 girer bu cümle

• quote:

quote:

Cunku part-time istiyorsun. Şirkette torpilin filan yoksa kimse part-time eleman almaz. Orta duzey ingilizce ile çeviri filanda yapamazsin diye tahmin ediyorum, eger yapabiliyorsan dizi cevirip para kazanabilirsin. Veya samimi oldugun bir hocan filan varsa ona asistanlik yapabilirsin. Sen nasil bir iş ariyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PI Exon

Al bendende o kadar bugün kamil koç'a başvurdum " biz sizi arayacağız " türkiyede en çok söylenen yalanlarda ilk 10 girer bu cümle

Ne için başvurdunuz Kamil Koç'a?
  • quote:

Alıntıları Göster
    800 lira para vermek için hem üniversite öğrencisi olucaksın , hem ingilizce bileceksin , hem bilgisayar kullanmayı bileceksin hem de 10 saat köpek gibi çalışacaksın.

• quote:

quote:

quote:

Cunku part-time istiyorsun. Şirkette torpilin filan yoksa kimse part-time eleman almaz. Orta duzey ingilizce ile çeviri filanda yapamazsin diye tahmin ediyorum, eger yapabiliyorsan dizi cevirip para kazanabilirsin. Veya samimi oldugun bir hocan filan varsa ona asistanlik yapabilirsin. Sen nasil bir iş ariyorsun?

en azından tamamen vasıfsız bir elemanla bir tutulmak istemiyorum . hiç yoksa alanımla ilgili bir işte çalışmaya razıyım ( hukuk) . fakat yok maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ate$

quote:

Ne için başvurdunuz Kamil Koç'a?

Şubede bilet satış hocam
  • Maalesef mezun olana kadar ögrencileri adam yerine koyan fazla kişi yok. Ama hukuk okuyan bir suru arkadasim hukuk burosunda asistanlik yapiyorlar oyle bir sey de mi bulamadin.
  • marks and spencer ayda yaklasik 900 tl veriyor
  • quote:

Maalesef mezun olana kadar ögrencileri adam yerine koyan fazla kişi yok. Ama hukuk okuyan bir suru arkadasim hukuk burosunda asistanlik yapiyorlar oyle bir sey de mi bulamadin.

buldum bulmaz mıyım , teklfi söyleyim

adliyeye gidip dava açılacak ( o sırayı hengameyi tahmin edemezsin) , bilgisayarda veriler dosylar falan tutulacak , ofiste çay yapılacak .

hafta içi her gün aylık 300 lira
  • quote:

quote:

Maalesef mezun olana kadar ögrencileri adam yerine koyan fazla kişi yok. Ama hukuk okuyan bir suru arkadasim hukuk burosunda asistanlik yapiyorlar oyle bir sey de mi bulamadin.

buldum bulmaz mıyım , teklfi söyleyim

adliyeye gidip dava açılacak ( o sırayı hengameyi tahmin edemezsin) , bilgisayarda veriler dosylar falan tutulacak , ofiste çay yapılacak .

hafta içi her gün aylık 300 lira

Alıntıları Göster
    Bendede yüksek düzey ingilizce var ana dilim gibi hemen hemen. İşletme (İngilizce) okuyorum ve bende iş bulamadım 800 lira kredi kartı borcum var geçen gün ihtarname geldi ailemde yardım etmiyor napabilirim?

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.