Şimdi Ara

İşlemci değiştirmek istiyorum yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    intel celeron CPU 2.000 gHZ,256 mb ram,msı Ms-star force MX series(nvidia Geforce2 mX/MX400) İntel celeron performans alamazsın diyorlar işlemci değiştirmek istiyorum.tavsiyelerinizi bekliyorum

• Hocam bu sistemde işlemci değiştirsen bile soketler uymaz.. Takabileceğin maximum işlemci yine Celeron olacaktır.

Bence sen böyle devam et... kendini ayarladığın sıra sıfırdan sistem toplarsın.
  • anca o sisteme 2.el ram fln bulursan tak.buyuk ihtimal socket 478 dir anakart.p4 de bulabilirsin.aman ha çok para verme.çunku sistem yine yavas kalıcak eski teknoloji onlar...değmez
  • şimdilik bekle para biriktir yeni sistem kur
  • AMD Athlon II X2 240 (2.8GHz) 2MB
    BIOSTAR A760G M2+ / DDR2 1066MHZ
    OEM 2 GB 800 MHz DDR2 RAM CL5
    ASUS EN-8800GS / HTDP 384 MB 192Bit DDR3
    HIGH POWER 400W Güç Kaynağı Bu sistemi önerdiler bana nasıl olur iyi mi kötü mü oyun oynuyorum ozellikle oyunları kasmıcak bır pc Oyun,msn,internet vs vs vs açık durup kasmıcak bir pc arıyorum.tavsiyelerinizi beklerım
  • çoğunlukla ne tür oyunlar oynuyorsunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CmTmR

AMD Athlon II X2 240 (2.8GHz) 2MB
    BIOSTAR A760G M2+ / DDR2 1066MHZ
    OEM 2 GB 800 MHz DDR2 RAM CL5
    ASUS EN-8800GS / HTDP 384 MB 192Bit DDR3
    HIGH POWER 400W Güç Kaynağı Bu sistemi önerdiler bana nasıl olur iyi mi kötü mü oyun oynuyorum ozellikle oyunları kasmıcak bır pc Oyun,msn,internet vs vs vs açık durup kasmıcak bir pc arıyorum.tavsiyelerinizi beklerım

8800GS yerine GT alırsan daha iyi.
    Bu sistemle iyi oyun oynarsın...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.