Şimdi Ara

İstanbul Hukuk Fakültesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İstanbul Hukuk sizce iyi öğrenci yetiştiriyor mu? Eskiden güzel günler geçirmiş ama şimdi belli değil. Mutlaka hukuk yazacak birine Başkent Hukuk mu önerirsiniz İstanbul mu? Ankara'da yaşıyorum, İstanbul'a gitmeye değer mi?
    Mutlaka mezunları vardır burada, fikirlerinizi almak isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi supersonikananas -- 19 Temmuz 2016; 9:29:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Başkent hukuk yerine Çankaya hukuku düşünmenizi tavsiye ederim.

• Başkent karşısında tereddütsüz İstanbul Hukuk'u öneririm.

• Teşekkürler İstanbul yazdım en başa

• Dostum Türkiye nin en iyisi İstanbul Hukuk'tur.. Ankara Hukuk diyenlere inanma sakın.. hocası kalmadı hiç.. her yere dağıldı akademik kadrosu.. İstanbul Hukuk kadrosu ise hala alanında duayen prof. kaynıyor. Hukuka yön veren tek okul.
  • İstanbul Hukukun sadece ticaret kürsüsü yeter
  • Mcraeconrad kullanıcısına yanıt
    Kendi okulunu yüceltmek adına Ankara'yı batırmak, pes. Merak etme bilen bilmeyen taraflı tarafsız herkes biliyor Ankara ile İstanbul'un derecesini. Vakıflardan iyidir ama Ankara'dan iyi değildir, bunu müthiş kontenjan azaltımına rağmen Ankara'yı geçememesi ile görüyoruz.
  • Kesinlikle Ankara Hukuk
  • **İstanbul hukuk mezunu arkadaşlarım istanbulun avukat ankaranınsa savcı,hakim odaklı bir eğitim sistemi olduğunu söylemişti.Tercih döneminde puanı ankaraya yettiği halde biz avukat olacağız diyip istanbulu yazmışlardı.
    **Sıra mevzusuna gelince ben tıp tercih ettiğim sene ankara tıp,çapa tıp cerrahpaşanın önündeydi şimdi gerisindeler.Hatta girdiğim sene cerrahpaşa ankarının önüne geçmişti.Hangisi daha iyi hala bilmiyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben artık hocaların prof olup olmalarınında bir etkisi olduğunu düşünmüyorum,"aaa o maddemi varmış,hımm o maddeyi unutmuşum yada tabi o da olabilir" diyen birkaç prof hocaya denk geldim,ayrıca proflara soru sormak,onlarla iletişim kurmakta ayrı bir dert ,okul öğrencilerine sorarak ulaşılmalı bu kanıya,yoksa acayip gıcık kompleksli hocalar var ...(ankara hukukta 1_2 hoca mesela)

• quote:

Orijinalden alıntı: adnan mersedes

Kendi okulunu yüceltmek adına Ankara'yı batırmak, pes. Merak etme bilen bilmeyen taraflı tarafsız herkes biliyor Ankara ile İstanbul'un derecesini. Vakıflardan iyidir ama Ankara'dan iyi değildir, bunu müthiş kontenjan azaltımına rağmen Ankara'yı geçememesi ile görüyoruz.

Dostum ben doktora öğrencisiyim, İstanbul hukukta da lisans. bilimum kaymakamlık idari hakimlik sınavlarını da kazanmış biriyim. Ankara'da sahafçılara ankara üni. hocalarının kitaplarını basan yayınevlerine de (tanıyorsan) sorabilirsin.. biz de bu tarz bilgiler sekmez..
  • istanbul hukuk kesinlikle ordaki seçeneklerden,hala iyi hocalara sahiptir
    Gelelim proflara,istisnalar dışında derste söyledği 1 cümle bile bazen öyle bir yerde karşınıza çıkıyor ki,vay be diyorsunuz.
    not:aühf
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.