Şimdi Ara

İsteklerim belli

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2 gündür akıllı telefon araştırıyorum ve araştırdıkça kafam daha çok karışıyor. Çok ekstra bir avantajı olmadığı sürece 1000tl'nin çok üzerine çıkmayacak. Daha çok inernet ve konuşma için kullanılacak ve uzun süre idare edebilmesi için de yazılım güncelleme sorunu olmayan, stabil çalışan bir telefon istiyorum. Fiziksel sağlamlık da belki de ilk olarak eklemem gereken özellikti, zira malımın kıymetini pek bilmem, öyle çok narin bir alet olmamalı. Şarjının da en azından 1 günü çıkarması önemli. Araştırmalarım sonucu ilgimi çeken modeller LG optimus 4x ve xperia sp oldu. Bir de HTc'nin bir modeli vardı ama kafam çok karıştığından şu ana hatırlayamıyorum :) Bu ihtiyaç ve bütçe doğrultusunda hangi telefonu önerirsiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alport -- 3 Haziran 2013; 11:00:36 >

• Htc One S sanırım dediğiniz model,
    Sp en iyi seçim olacaktır
  • Lg için ne diyorsunuz ? zira tasarım olarak en çok onu beğendim.
  • Galaxy Note a da bak derim
  • Xperia SP derim ben. 4xhd için sorunlu telefon diyorlar ısınma, şarj, kamera vs vs gibi özelliklerde. Donanımına kanıp 4xhd almayın.
  • Xperia Z gibi cihaz almadıkça sağlamlık için hepsi neredeyse aynı performansı verir. Güncelleme desteği için Nexus 4 derim.
    Kampanya ile 1016 TL
    http://www.hepsiburada.com/liste/lg-nexus-4/productDetails.aspx?productId=telceplge960nex&categoryId=371946
  • Perforans olarak gerçekten üst düzey bir cihaz ve kampanya ile benim için alınabilir seviyelerde ama görünüşünü hiç beğenmiyorum :(
  • Valla benim için cihazın performansı tasarımdan 10 kez daha önemli olduğu için pek sizi anlayamıyorum bu konuda.
    https://www.kilifvekapak.com/product/samsung/samsung-galaxy-note-2-n7100-gold-ultra-ince-delikli-kapak/ bu tarz kılıflar benim çok hoşuma gidiyor sizin isteklerinizi ne bağlar onu bilemiyorum ama. Ha dersiniz ki performans için bu fiyata ne alınır, ben daha yükseğini henüz görmedim

• Herkesin öncelikleri farklı olabiliyor tabiki :) Öyle çok janjanlı bir şeyden çok sade şıklığı severim. Yine de bu akşam bir mağazaya gidip telefona yakından bakayım. Teşekkürler tavsiyeleriniz için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alport

Herkesin öncelikleri farklı olabiliyor tabiki :) Öyle çok janjanlı bir şeyden çok sade şıklığı severim. Yine de bu akşam bir mağazaya gidip telefona yakından bakayım. Teşekkürler tavsiyeleriniz için.

Rica ederim cihazınız hayırlı olsun şimdiden
  • henüz karar veremedim ne yazık ki. yakında vatan ve electroworld vardı. baktım ama ne nexus var ne xperia sp ne lg'nin doğru düzgün bir telefonu :(
  • Kesin kararımı verdim. lg nexus 4 her ne kadar performansıyla cezbetse de tasarım ve sağlamlık olarak içime sinmedi. Xperia sp alacağım :)
  • bende xperia sp yi düşünüyorum fakat fotograflarda biraz ekranın dar oldugunu gördüm akşam üstü media markt gidip yakından inceleyecegim nexus 4 , xperia sp ve s3 arasındayım
  • Boyut olarak beni rahatsız eden bir yanı olmadı. Dün aldım. Daha önce symbian'dan öte geçmediğimden alışmaya çalışıyorum ama şimdilik bir sorun yok.
  • nereden aldınız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alport

Kesin kararımı verdim. lg nexus 4 her ne kadar performansıyla cezbetse de tasarım ve sağlamlık olarak içime sinmedi. Xperia sp alacağım :)

hayırlı olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.