Şimdi Ara

İşyerindeki müdür aklıma girdi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Abi yarın işten çıkıyorum dedim. Ne yapacaksın dedi. Yks çalışıcam dedim. Haftasonu tam gün dershaneye gidebilir misin? dedi. Mümkğn mü aw dedim. Dershaneye gitmicem zaten kendim çalışıcam dedim. Bana dedi ki dershanesiz olmaz olum. Bizde o yollardan geçtik. Kendin düzen sağlayamazsın dedi. Zaten geçen sene dershanehe gittim memnun kalmadım dedim. Son aylar gitmedim dedim. Özetle dershanesiz olmaz diyor. 43 yaşında.

• 43 yaşındaki birisi 25 yıl öncesinin zihniyetiyle hareket ediyor. Onların döneminde youtube gibi ders kaynakları olmadığı için evet dershanesiz yapmak zor olurdu,ama artık eliniz altında sayısız kaynak var. Bu açıdan düşününce saçma geliyor. Disiplin meselesini de kütüphaneye giderek sağlayabilirsiniz bence.
  • bana da dediler aynısını

ev daha iyi bence

• 43 yaşındaki birisi 25 yıl öncesinin zihniyetiyle hareket ediyor. Onların döneminde youtube gibi ders kaynakları olmadığı için evet dershanesiz yapmak zor olurdu,ama artık eliniz altında sayısız kaynak var. Bu açıdan düşününce saçma geliyor. Disiplin meselesini de kütüphaneye giderek sağlayabilirsiniz bence.
  • Ev kütüphane gibi olabilir ama evde çalışırkrn sıkar bence Bi süre sonra bro
  • Benim de bu forum aklıma girdi. Mezun senemde eylül ayına kadar dershaneye gitmeyeceğim diyen ben eylülün 10 unda dershaneye başlamıştım. Bir mezunun tek hakkım olduğunu biliyordum evde salarsın dediler dershanesiz olmaz dediler aklıma girdiler. Ben ne yaptım şubata kadar zor dayandım bıraktım dershaneyi. Eminim hiç gitmesem daha iyi olurdu çünkü dershanede konulara sıfırdan başlamıştık ama ben zaten biraz ilerlemiştim. Ek olarak dershaneye gittikten sonra eve gelince rehavete kapılıyordum zaten ders gördüm dinleneyim hakkım diye ama aslında gördüğüm şeyler boş şeylerdi. Öyle 2 ayım falan gitti.
  • A NEW LIFE kullanıcısına yanıt
    Bende de öyle oldu.
  • Dershane var dershane var. Kaliteli bir dershane baya iyi oluyor kaliteli bir kuruma giden birisi olarak konuşuyorum. Merdiven altı falansa cidden gitme ama köklü kurumlar bence evde yt videosu izlemekten bin kat daha verimli.
  • A NEW LIFE kullanıcısına yanıt

Bana da böyle oluyor dershaneden veya okuldan geldikten sonra çalışmak ölüm gibi oluyor. Kurumların da ne kadar verimli olduğu meçhul

• 43 yaşındaki müdür yerine sınavı taze deneyimlemiş, başarılı olmuş, mezuna kalıp başarılı olmuş insanların tavsiyesini dinlemen daha mantıklı olur fikrimce. Şayet 23 sene önce Youtube diye bir şey yoktu.

• düzen saglayamiyorsan kesinlikle şart dershane
  • kendini tanımak önemli forumda yaralı panda gibi dershaneyle derece yapmış hocalarımda var dershanesiz derece yapmışlar da

ben rekabet ortamı için yazıldım iyi olduğunu düşündüğüm bir kuruma,insanlarla iletişimde kalmak beraber çalışma düzeni götürmek hoş oluyor çevremdekiler kazandığı gittiği için çevremde böyle bir ortam yok şuan maalesef
  • extra:kalabalık kurumsa ilk 2 sınıf

küçük bir kurumsa ilk sınıf harici adam yerine koymuyorlar iyi öğretmenler vermiyorlar

güzel bir sınıfa düşmek önemli yoksa kendin çabalamak daha mantıklı yazılcaksanda yazılana kadar tytde iyi bir seviyeye gelmek gerek
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.