Şimdi Ara

İTOPYADAN ALİSVERİS YAPİLİR Mİ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
3.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaslar son zamanlarda tecrubeleri olanlar paylasabilir mi? Hazir sistemi demonte sekilde almayi dusunuyorum ancak cok sikayet gordum. Bilgisi tecrubesi olan yazarsa alisveris yapmayi dusunenler icin faydali olur. Ozellikle son zamanlarda hazir sistem uzerine yapilan alisverisler icin.

• Bir hafta önce boş kasa siparişi verdim ve hala hareket yok.
  • Baska sitelerden deneyimin oldu mu? İncehesap gibi. Cunku o kadar para vericez sisteme bide kargosundan magdur olmak istemiyorum ona gore biyerden secim yapicam.
  • CGUzmani kullanıcısına yanıt
    Hocam hangi kargo firmaları ile çalışıyorlar bilginiz varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yakovpavlov45

Hocam hangi kargo firmaları ile çalışıyorlar bilginiz varmı
    UPS kargo yazıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmhkceza

Baska sitelerden deneyimin oldu mu? İncehesap gibi. Cunku o kadar para vericez sisteme bide kargosundan magdur olmak istemiyorum ona gore biyerden secim yapicam.
    İncehesaptan monitör, ekran kartı falan sipariş ettim hemen geldi
  • Geçen cumartesi incehesaptan kulaklık aldım, hala ödeme onaylandı kısmında. Mesaj attım temin sürecinde diye döndüler beklemedeyim bakalım.
  • Anlasilan heryerde bu aksamalar var. Ozaman normal karsilayip alisveris yapilabilir sanirim.
  • Başka firma yok gibi başka yerlere bakın, en kötü Vatan, Eksen Bilg. Inventus vs.
  • LEON-X kullanıcısına yanıt
    Vatan, eksen daha mi tercih edilebilir diyorsun yani?
  • Itopya'dan iyilerdir.
  • ben karacumada ve sonrasındakı 2 haftada da sparıs verdım 3 gune kargoladılar 4. gun elımdeydı. ups ile çalısıyorlar. (monitör klavye ve psu aldım)

fakat son zamanlarda şikayetler aşırı artmıs durumda. ve musterı hızmetlerınden cok sıkayet var.

aynı sekılde ınce hesapta ta gecıkme sıkıntıları varmıs.

sinerjiye bakabılırsın son zamanlarda pek dıkkatımı cekmedı sıkayet konusunda.
    musterı hızmetlerıne kolay ulasmıstım kasamın fanı arızalı geldıgınde.
  • Normal günlerde 3 kere ayrı sipariş verdiğim ve 3 ününde sorunsuz ve hızlı şekilde elime ulaştığı bir site hiç bir problem yaşamadım şuana kadar fakat son günlerde sitede gezinip ürünlere bakınırken "Covid-19 pandemisi ve yaşadığımız yoğunluk sebebiyle montaj gerektirmeyen siparişleriniz ortalama 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz." şeklinde uyarıları var sanırsam şu sıralar bir şeyler satın almayı düşünüyorsan en azından 1 haftayı göze alarak siparişini verebilirsin.
  • Bende monitör Aldım
    Geçen salı .

Henüz hareket Yok.

Fakat normaldir ..
    şu dönemde bu hususta bişey denilemez bence
  • İtopyadan 28 mayısta sipariş verdim 29 mayısta kargoya teslim edilmiş gibi kargo numarası girdiler. Fakat kargo süreçlerini iyi bildiğim için o paket daha kargoya teslim edilmedi ya depolarında duruyor ya da daha hazırlanmadı bile. Tahminime göre pazartesi günü kargo firmasına teslim edecekler. Bu söylediklerim sadece bilgilendirme amaçlı işlerini kötü yapıyorlar manasında söylemiyorum ki zaten siparişi yeni verdim yani.
  • CGUzmani kullanıcısına yanıt
    Bunun pandemiden kaynaklı olduğunu düşünüyorum çok fazla yoğunluk yaşanıyor gönderimlerinde bazen not olarak paylaşıyorlar
  • ben avantaj sunarsa yaparım ama adamlarda stok diye bir şey yok, işlemciden ram e, bu ortamda fazla para verip istemediğim seçimleri yapamam
  • Hocam itopya dan değil de sinerji bilgisayar dan hazır sistem ve monitör almıştım herşeyi kurulu bir şekilde kargolamislardi herhangi bir sıkıntım olmadı, tabi Eylül ayinda almıştım ben sistemi şuan pandemi dolayısı ile sarkmalar olabilir.
  • Ülkemizde herşey şans işi. en kallavi firmadan araba alırsın boyalısı vuruğu gelir, başın belaya girer. adı sanı belli olmayan galeriden alırsın sağlam çıkar yıllarca kafan rahat olur.

teknoloji ürünlerimin bi çoğunu amazondan usa,de den tercih ediyorum. garanti için uzun yollu ama en azından her şekilde kafan rahat. burdan alınan ürünlerde. kargoda sorun çıkmaması için bile hatim indiriyoruz
  • Geçen yıl itopyadan monitör aldım gelmesi yaklaşık 28-29 gün sürdü fiyatı uygun olmasa hayatta beklemezdim bir daha tercih etmeyi düşünmüyorum.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.