Şimdi Ara

İtü Endüstri vs İtü Elektronik Haberleşme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aslında ilk olarak aklımda Elektronik haberleşme vardı ancak tercih dönemi sağdan soldan araştırdıkça endüstride olabilir diye düşündüm. Okuyanlara felan sordum işte insan ilişkilerin iyi olmalı girişimcilikte felan kendini geliştirmelisin aktif olmalısın dedi.

Sadece okul dönemini düşünürsek Endüstriye fazla zor bi bölüm diyen pek yok.Elektronik haberleşmeye ise okulun en zor bölümü felan diyenler oldu.Endüstri seçesi geliyo insanın :)

Ama önemli olanı mezun olduktan sonraki kısım.Hangisinde rahat iş bulabilirim.Mevkilerim nasıl olur bilemiyorum.
    Bu konuda görüşü olan varsa yazabilir mi ?

• Tabiki de eloktronik haberleşme müh. itü de genelde 3. ve 4. sınıflarda işini ayarlarsın bile mezun olur olmaz havada kapılırsın.
  • tabiki itü bilgisayar
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeBroglie

Tabiki de eloktronik haberleşme müh. itü de genelde 3. ve 4. sınıflarda işini ayarlarsın bile mezun olur olmaz havada kapılırsın.

katiliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilgisayar mı ehm mi desen ben o ikilemi yaşıorum ama senin durumunda elektronik derdim biri sözel ağırlıklı diğerinde fizik matematik vs bolca hangisi hoşuna gidiyosa
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeBroglie

Tabiki de eloktronik haberleşme müh. itü de genelde 3. ve 4. sınıflarda işini ayarlarsın bile mezun olur olmaz havada kapılırsın.

itü de çoğu bölüm için geçerli sanırım dediğin olay. İş konusunda sıkıntı çekmezsin diyorlar ama bilemiyorum.2000-2500 lira maaşla başlayabilirmiyiz acaba?

quote:

Orijinalden alıntı: haygogo

tabiki itü bilgisayar

bilgisayar için iyi şeyler söylemiyorlar pek ya.Tamam bakıyosun microsofttu silikon vadisinde çalışanlar felan oluyo çoğu bilkent boğaziçi mezunu ama uç örnekler.İnternet cafe açarsın felan diye "ti" ye alıyor kimisi.

• güncel
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.