Şimdi Ara

Boğaziçi Makina vs İtü Endüstri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
1
Favori
1.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar hedefim endüstri mühendisi olmak..Boğaziçi gelmeyecek,ama itü gelecek.Boğaziçi üniversitesinde bi bölüm okumak çok istiyorum o yüzden puanım yeterse boğaziçi makina yazmak mantıklı mıdır?

• Hocam boğaziçi makinaya gidin ben de aynı şeyi düşünebilirim.Bir arkadaş geçiş olabiliyor demişti.Fakat olmasa da boğaziçi sonuçta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Diabolik-

Hocam boğaziçi makinaya gidin ben de aynı şeyi düşünebilirim.Bir arkadaş geçiş olabiliyor demişti.Fakat olmasa da boğaziçi sonuçta.
    boğaziçi candır ya imkanın varsa tabi ona git denize karşı ders, mükemmel hocalar, süper ingilizce eğitimi hobaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: geleceginmuhendisi

boğaziçi candır ya imkanın varsa tabi ona git denize karşı ders, mükemmel hocalar, süper ingilizce eğitimi hobaa

Alıntıları Göster
    sağolun arkadaşlar.Aslında yazmadım ama işletme de gelebilir,boğaziçinde.Ama o kadar fen çalıştım şimdi tm bölümüne gitmek istemiyorum diye düşünüyorum.Boğaziçi Makina vs itü endüstride dediğiniz gibi makinayı tercih ederim heralde.

• zamane1994 kullanıcısına yanıt
    Dostum sanirim ilgi alanin endustri muhendisligi. Eger boun isletmeye tutuyorsa git derim. Bende mfciyim ilgi alanim endustri muh ve isletme bende boyle opsiyonlu dusunuyorum. Kaldi ki biliyorsun boun isletme efsane bir sey. Bounun kurulus amaci gibi bir sey. Kafana takilan bise olursa pmden yazarsin. Bu arada tebrik ederim hem tmde hem mfde en ust yerleri tutturmussun buyuk basari kutlarim. Darisi bana
  • Endustri istiyorsan endustriye git.

abim boun makina istiyordu gelmedi insaat yazdi. deli gibi pisman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1/2mv2

Dostum sanirim ilgi alanin endustri muhendisligi. Eger boun isletmeye tutuyorsa git derim. Bende mfciyim ilgi alanim endustri muh ve isletme bende boyle opsiyonlu dusunuyorum. Kaldi ki biliyorsun boun isletme efsane bir sey. Bounun kurulus amaci gibi bir sey. Kafana takilan bise olursa pmden yazarsin. Bu arada tebrik ederim hem tmde hem mfde en ust yerleri tutturmussun buyuk basari kutlarim. Darisi bana
    sağol kardeşim inş. darısı sen başına.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zamane1994 -- 26 Haziran 2014; 12:06:55 >
  • mz~ M kullanıcısına yanıt
    istemediğin bölümü okumak bana da çok mantıklı gelmiyor ama makinaya gidersem de yatay geçiş için elimden geleni yaparım heralde.olmaz sa da okurum yapacak bişey yok.Risk almaya değer mi bilemem,işletme dururken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zamane1994

istemediğin bölümü okumak bana da çok mantıklı gelmiyor ama makinaya gidersem de yatay geçiş için elimden geleni yaparım heralde.olmaz sa da okurum yapacak bişey yok.Risk almaya değer mi bilemem,işletme dururken.
    bence endüstriyi çok istiyosan ona git itü de az buz bi üni değil çünkü.üni değil bölüm seç öncelikle. ayrıca makina çok babadır yatay geçiş seni baya zorlayabilir.hele ki makinayı çok istemiyosan
  • boun işletme.
    mf okudum diye takma kafana sakın
  • Kesinlikle Boğaziçi diyorum. Tebrik ederim bir de. Ama endüstri çok istiyorsan işletme de ona çok benzer.. Tm lerin önünü kapamış olacaksın ya neyse zaten boun işletmeye gidenlerin çoğu sayısaldır
  • Bogazici diplomasi bambaska birsey zaten isletme ile endustri yakindir. Yonetici vs. olmak istiyosun sanirim..
  • bence makina
    işletmeyi noşver mfci adamsın sen
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunusemre2861

Bogazici diplomasi bambaska birsey zaten isletme ile endustri yakindir. Yonetici vs. olmak istiyosun sanirim..
    Boun makina dan yürümeniz daha ehven İTÜ endüstri ye göre...
  • yunusemre2861 Y kullanıcısına yanıt
    evet hayalim yönetici olmak.Ama boğaziçi işletmeli adam rahat rahat derslerini verirken ben makinada gece gündüz ders çalışmak zorunda kalıcam belki de.O koyar heralde.İşletme daha mantıklı sanki.
  • Teşekkürler.Aynen işletmeye sıcak bakıyorum şuan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zamane1994

Teşekkürler.Aynen işletmeye sıcak bakıyorum şuan.
    boğaziçi makine seçersen hayatın boyunca işine yaramayacak dersler alacaksın termodinamiği felan bence işletme yada endüstriyi öneririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: g@riban

boğaziçi makine seçersen hayatın boyunca işine yaramayacak dersler alacaksın termodinamiği felan bence işletme yada endüstriyi öneririm

Alıntıları Göster
    birader endüstri istiyosan endüstriye git. endüstri isteyip makinaya gitmek baya garip. hatta söylemesi bile garip.
  • boun endistri-boun işletme-itü endüstri
    ben olsam bu sıra ile tercih yapardım. Benim bu 3.yılım, ünç bırakıyorum. yatay geçişe falan güvenerek tercih yapmayın sakın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: japon karınca

boun endistri-boun işletme-itü endüstri
    ben olsam bu sıra ile tercih yapardım. Benim bu 3.yılım, ünç bırakıyorum. yatay geçişe falan güvenerek tercih yapmayın sakın.
    o puanı alıp işletme okumak nedir abi ya ahahaasasdfsdf.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.