Şimdi Ara

Jeremy Clarkson'un Jetta hakkindaki yorumu. sert hemde cok sert ! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
355
Cevap
3
Favori
14.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hatta ivana sert
  • Adam burayi gorse intihar eder herhalde.Golf 6 a6 dan iyi diyen var
  • Vw yalan dünya.
  • Bu videonun altındaki belkide en güzel yorum(Babasının aracını öve öve bitiremeyen Ehliyetsiz ergenlerimize örnek olması babında)
     Jeremy Clarkson'un Jetta hakkindaki yorumu. sert hemde cok sert !

"Babamda bir tane almış ve ben ona bu videoyu gösteriyorum haha"

Bu Meksikalı arkadaşta çetesini toplamış Jeremy'ye doğru yola çıkmışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Klise Adam -- 16 Mart 2012; 23:39:30 >

• Ceremi yumuşak kardeşim, cettanın nesi sert ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi In absentia -- 16 Mart 2012; 23:34:23 >
  • Bu forumdaki Vw düşmanları yüzünden markaya yavaş yavaş sempati duymaya başlıyorum.

Artık hergün belli bir başlık altında Volkswagen'e sallamalar gelenek halini aldı.

Ayrıca bu Ceremi'nin üslubu. Jetta'ya has değil yani. F430'a da sallamışlığı vardır...
  • Allah aşkına biri bana çıkıp da söylesin jettanın ne özelliği var, bir tane kendine özgün özelliği var mı? Yok küçük passat, yok sırt çantalı golf, içi desen aynı, enteresan bir tasarım öğesi desen yok, yenilikçi desen değil, performans desen standart, tüketim desen standart, konfor desen standart, iç hacim standart, tipi dümdüz. Al sana kocaman standart bir araba. Kusura bakmasın kimse, alınmasın da; jettanın benim gözümde en ufak bir karizması yok. Jettaya binen insan benim gözümde muhafazakar biridir (dinen kastetmiyorum), standart bir insandır. Aykırı değildir. Tamamen standart bir arabayı ilah haline getirenlere şaşıyorum doğrusu. Arabanın çok iyi olan hiç bir özelliği yok. Kötü özelliği de yok. Ne güzel işte alın binin, ama yok jetta şöyle, yok jetta böyle, allah aşkına geçin bunları.
  • Wv ciler taşlar la bu adamı.
  • Jetta'nin Konsol plastiğinden daha sert yorumlar gelmeye başladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alper216

Hell yeah. Vw'ye gelsin.

Çok yakında.

Bu yeni minik rönonun bakışları sizce de çok ''şey yapıcı'' durmuyor mu.Öhöm, şey yapıcı işte.Beğendim doğrusu

• quote:

Orijinalden alıntı: onboardx

tamamen yanlı,VW i kötülemek için yapılmış bir test.Bu adamı ciddiye almamak gerekir.

seni mi ciddiye alalım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: m.C.k.

Allah aşkına biri bana çıkıp da söylesin jettanın ne özelliği var, bir tane kendine özgün özelliği var mı? Yok küçük passat, yok sırt çantalı golf, içi desen aynı, enteresan bir tasarım öğesi desen yok, yenilikçi desen değil, performans desen standart, tüketim desen standart, konfor desen standart, iç hacim standart, tipi dümdüz. Al sana kocaman standart bir araba. Kusura bakmasın kimse, alınmasın da; jettanın benim gözümde en ufak bir karizması yok. Jettaya binen insan benim gözümde muhafazakar biridir (dinen kastetmiyorum), standart bir insandır. Aykırı değildir. Tamamen standart bir arabayı ilah haline getirenlere şaşıyorum doğrusu. Arabanın çok iyi olan hiç bir özelliği yok. Kötü özelliği de yok. Ne güzel işte alın binin, ama yok jetta şöyle, yok jetta böyle, allah aşkına geçin bunları.

Aslında söylediklerinizin geneline katılıyorum ama sanırım birazda tasarım anlayışından dolayı böyle.VW markasının binek araçlarının dış ön ve iç konsol tasarımı bakımından temel benzerlikleri var.Tabi işçilik,kalite bakimindan farklar var.Bunlarda arada fiyat farkı olmasını sağlıyor.Opelde'de bu durum var mesela.Ama ornek olarak Renault'un araçlarında bu benzerlik yok.Bana kalırsa bu tasarım anlayışından kaynaklanıyor.

• ağzına sağlık jeremy reyiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gopluumit

quote:

Orijinalden alıntı: pilot84

quote:

Marka Fanatizm'i böyle bir şey işte Arkadaş Ne Vw miş Biz yurt dışında Golf 3 leri 4 leri şahin doğan yerine kullanıyoruz :) Türkiyede Sanırsın Bİ Bentley ^^

vay bee bende mercedes bmwleer şahin doğan niyetine kullanılır sanıyordum.peki ferrari lamborghini gtr ı ne diye kullanıyolar.

Evet.

Daha yeni bulgaristana arkadaşımı uğurladım.Gopluumit'in tespitlerini birinci ağızdan dinledim,doğrudur.Arkadaşım da buraya 1.4 2001 olması lazım polo ile geldi benzinli 100 bg.Bizim para ile 3500 tl'ya aldı.Bulgaristan da araç almakta depoyu doldurmakta kolay ancak pek para yok piyasada, zira üretim diye bişey yok,her şey rüşvet,hastanede bile paran varsa bakıyorlar dedi.

DeepNote: Neden vosvos aldığını merak edersiniz.Acemiliğini atmak ve dağda bayırda kullanıp hacemat edebilmek için bunu aldı.250 bin de şu an araba,görseniz yağ çubuğunun ucu siyah bile değil dark black diyim size.Kısacası at arabası niyetine kullandığı araç halen taş gibi.O yüzden vosvoslar bulgaristanda revaçta,zira bizde ki gibi otoban-duble yol falan fazla yok-muş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeepNote -- 16 Mart 2012; 23:52:06 >

• Doğuş talebe yetişemiyor diye KLIMA sız Golf getirdi. Şimdi ikinci elini bile 55 Bin e satıyorlar. Yurdumda bir VW çılgınlığı aldı gidiyor
  • Türkiye ye girdiğinde indirecektik bu adamı.
  • Jeremy Clarkson'a boş yanlı bilgisiz diyenler çıktı forumda

Adam hepinizin otomobil deneyimini parmağında oynatır buna rağmen adama laf atabiliyorsunuz helal olsun.

Ayrıca İngilizler övülecek şeyi över ya da yerer.

Örneğin son 2 programda Audi ile aşırı dalga geçtiler. ama yeri geliyor İngiliz araçları ile dalga geçiyorlar. Bu arada kendi başbakanları hakkında yaptıkları alaycı eleştirileri saymıyorum bile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeepNote

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pilot84

quote:

Marka Fanatizm'i böyle bir şey işte Arkadaş Ne Vw miş Biz yurt dışında Golf 3 leri 4 leri şahin doğan yerine kullanıyoruz :) Türkiyede Sanırsın Bİ Bentley ^^

vay bee bende mercedes bmwleer şahin doğan niyetine kullanılır sanıyordum.peki ferrari lamborghini gtr ı ne diye kullanıyolar.

Evet.

Daha yeni bulgaristana arkadaşımı uğurladım.Gopluumit'in tespitlerini birinci ağızdan dinledim,doğrudur.Arkadaşım da buraya 1.4 2001 olması lazım polo ile geldi benzinli 100 bg.Bizim para ile 3500 tl'ya aldı.Bulgaristan da araç almakta depoyu doldurmakta kolay ancak pek para yok piyasada, zira üretim diye bişey yok,her şey rüşvet,hastanede bile paran varsa bakıyorlar dedi.

DeepNote: Neden vosvos aldığını merak edersiniz.Acemiliğini atmak ve dağda bayırda kullanıp hacemat edebilmek için bunu aldı.250 bin de şu an araba,görseniz yağ çubuğunun ucu siyah bile değil dark black diyim size.Kısacası at arabası niyetine kullandığı araç halen taş gibi.O yüzden vosvoslar bulgaristanda revaçta,zira bizde ki gibi otoban-duble yol falan fazla yok-muş

Aynen öyle :) Bilgili bi insan konuşunca başka oluyor.. Aynen öyle eşşek niyetine kullanıyoruz otoban falan varda pek iyi değil ha şöylede bişey var 20 30 yıllık asfalt yollar var yer yer ve Türkiyedeki aslfatlardan daha iyi Burada eli ayağı düzgün bi araba 15 milyardan başlıyor bulgaristanda seat leon FR Cupra alıyorsunuz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: DeepNote

quote:

Orijinalden alıntı: alper216

Hell yeah. Vw'ye gelsin.

Çok yakında.

Bu yeni minik rönonun bakışları sizce de çok ''şey yapıcı'' durmuyor mu.Öhöm, şey yapıcı işte.Beğendim doğrusu

RENAULT Volkswagen

Anladınız siz onu

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.