Şimdi Ara

johnny2 adlı vatandaşa inat, ücretsiz oyun (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
372
Cevap
0
Favori
12.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • üşenmedim gece bu saatte bütün postları tek tek okudum, kesinlikle silinmemesi hatta arşivlerde herkesin ulaşabileceği bir yerlerde saklanması gereken bir konu, arkadaşlar biraz daha organize ve özenip yazsalarmış herkesi de yiyeceklermiş bu arada bunları görüp de insan kime nasıl güvenecek onu düşünüyor tabii, paranoyak olmamak elde değil bu gibi olayları görünce..

• Etimi saticam artik

Sebastiyan gir araya, coz olayi
  • Eveeet Sebastiyan ile birlikte bikmadik, usanmadik sabahin 6sina kadar arastirdik ve dudaklarinizi ucuklatacak bilgilere ulastik.

Oncelikle johhny2, nejat_80, miex, skywalker, gogorock ve Avenzea adli nickli kullanicilarin hepsinin aslinda Skywalker oldugunu aciga cikarmis bulunmaktayim. Evet biz de sasirdik. Bu olanlara basta bir anlam veremedik. Ancak tabi ki bos durmayip arastirmaya devam ettik ve bu konu ile forumun yeniden canlandigini ve ilginin arttigini gorduk.. Skywalker neden boyle bir sey "yapsindi" ki? Aklimiza nihayet bir sey gelmisti. Evet yanilmiyorduk, Skywalker foruma azalan ilgiyi arttirmak icin boye bir oyuna basvurmustu. Ustelik basarmisti da. Ortaliga biraktigi basit ipcularini bulan zavalli kullanicilar gercekten olayi cozduklerini saniyorlar ve daha da bir ilgili oluyorlardi.

Ancak tabi ki yalancinin mumu yatsiya kadar yanarmis sevgili Skywalker. Sebastiyan ve benim forumda oldugumuzu bilerek boyle birsey yapmaya kalkman da taktire sayan.

Itiraf et te rahatlasin millet..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paranoid_andr0id -- 17 Ocak 2009; 6:57:50 >

• quote:

Orjinalden alıntı: fallen_angel17

Eveeet Sebastiyan ile birlikte bikmadik, usanmadik sabahin 6sina kadar arastirdik ve dudaklarinizi ucuklatacak bilgilere ulastik.

Oncelikle johhny2, nejat_80, miex, skywalker, gogorock ve Avenzea adli nickli kullanicilarin hepsinin aslinda Skywalker oldugunu aciga cikarmis bulunmaktayim. Evet biz de sasirdik. Bu olanlara basta bir anlam veremedik. Ancak tabi ki bos durmayip arastirmaya devam ettik ve bu konu ile forumun yeniden canlandigini ve ilginin arttigini gorduk.. Skywalker neden boyle bir sey "yapsindi" ki? Aklimiza nihayet bir sey gelmisti. Evet yanilmiyorduk, Skywalker foruma azalan ilgiyi arttirmak icin boye bir oyuna basvurmustu. Ustelik basarmisti da. Ortaliga biraktigi basit ipcularini bulan zavalli kullanicilar gercekten olayi cozduklerini saniyorlar ve daha da bir ilgili oluyorlardi.

Ancak tabi ki yalancinin mumu yatsiya kadar yanarmis sevgili Skywalker. Sebastiyan ve benim forumda oldugumuzu bilerek boyle birsey yapmaya kalkman da taktire sayan.

Süperdi ya

• quote:

Orjinalden alıntı: fallen_angel17

Eveeet Sebastiyan ile birlikte bikmadik, usanmadik sabahin 6sina kadar arastirdik ve dudaklarinizi ucuklatacak bilgilere ulastik.

Yürü be sebo

• Olayı alevlendirelim,
    KAz gelecek yerden tavuk esirgenmez:)
  • Arkadaşlar konu hakkında son kez yazıyorum ve tüm bilgiler burda mevcut isteyen istediğini yapar...

nuxven isimli arkadaşlar ltb planet verip cod-4 oyunu takası hakkında msn ve telefon görüşmesiyle anlaştık.telefonuma kendisi çağrı attı ve telefonumda oğuzhan ps3 ismiyle kaydettim.bana verdiği adres libadiye caddesi tarafında bir adresti ve ben oyunu kargoya vererek yolladım.o zmandan sonra bu telefona ulaşılamadı..msn i kapalı telefona ulaşılamıyor donanımdan attığım pm lere okumasına ve siteye girmesine rağmen cevap vermiyordu..(Bunlar kişinin bilgilerine girildiğinde görülebiliyor.Sonra birden donanımdan nicki silinmişti.bende araştırdım bu arkadaşın ismiyle bakında aynı isimli nuxvirg isimli bi nicki daha olduğunu gördüm ve ordan pm yolladım tabiki yine cevap yok.

bende konu açtım ve dolandırıcılara dikkat diyerek başlık açtım arkadaşın araştırarak okuduğu okuldan tutun resimlerine kadar tüm bilgilerini ortaya çıkardım tabi bu yazı yazıldığında yine ortada yoktu ama 2 senedir bu sitedeyim aveanza isimli arkaşı görmedim.aktif değildi o gün birden konuya yorum yazmaya başladı.ya keşke ismini belirtmeseydin yanlış anlaşılma var falan diye.ben işkillendim bu nickte diğer niclr gibi 2006 yılında alınmıştı.sonuçta ispatlayamadığım için yorum yapmadım ama bekledim ve takip ettim.

sonuçta arkadaş msni açtı ve babasının öldüğünü söyledi yalan tabiki..araştırdım babası falan ölmemişti okula gitmiş ki kuldaki hocalarından biri arkadaşımdır ordan bile baktırdım..neyse konu kapandı sıkıştı ve bana para yolladı oyun yollamadı buna dikkat ama ben elindeki oyunları bile bi yere not aldım.Bu arada bu arkadaş fakir falan değil maddi durumu yerinde iyi bi yerde oturıuyor arabı bile var neden yaptı bilemem..

sonra ben konuyu sildirdim daha fazla rencide olmasın diye..dün akşam aveanza ya bi baktım ki oğuzhan isimli arkadaşlar aynı oyunlara sahip ve satışını yapıyor(Yöneticiler dikkat etsin benim olayımdan sonra bu nickli arkadaş aktif oluyor daha önce bilşeyi yok yorumu falan) aynı zamanda ben oğuzhanın telefonunuda yazdım ki bu arkadaş o yazıyı okuyup yorum bie yaptı o zaman telefon numarası hakkında hiçbişey söylemedi..

satış yaparken bi yazmış ki kendi numarasını telefonumla eşleştirdiğimde aynı numara ne şans değil mi??hattın dün akşam faturalı olduğunu iletmiş.ben 3,5 sene avea da yönetici olarak çalıştım hattı kontrol ettirdim.hat tamamen farklı biri üzerine kayıtlı ve faturasız bi numara..isterseniz anında bilgilerle burda ispatlarım..kavacıkta oturduğunu iletiyor ama takaslar yada satışlar oğuzhan gibi kadıköy ve çevresi..libadiye yada acıbadem.:))

şimdi bende oyun bedavaya verebilirim.Bunu nasıl yaparım yalandan olan diğer niclerimle yapabilirim bunu ki daha 2 tane daha nici var bunuda zamanla size ispatlayacağım merak etmeyin.sonra alışveriş olmuş gibi takılırım kendimi aklamaya çalışabilirim.

2. olarak evet gerçekten bi oyun veririm gelen arkadaşa başka biri gibi tanıtırım kendimi olur biter.kimliğe bakmayacak ya..isterseniz oğuzhan denilen adamın resimlerini yine buraya koyayım..

3. olarak başka bi arkadaşı gönderir yerine oyunu ona verdirebilir kimliği göstererek yine anlamayız buda bi çözüm..

4 . cidden büyük bi şanstır bu olay ben yukarda yazdıklarımda rüya görüyorum ve 30 yaşında bir piskopatım...

kararı bunları okuduktan sonra siz verin ben daha fazla yorum yapmak istemiyorum..yöneticilerin bunu okuması rica..

• johnny2

Dostum zaten senin haklı olduğun konusuna dün geceki özenli,özverili araştırmalarımızdan sonra anladık.Kafaya takmaya değmez.Önemli olan böyle insanları aramızdan çıkarmaktır.
  • Oyun için geç mi kaldık
  • --Bu kısımları sildim, ne olursa olsun hakaret etmeyelim lütfen--

sana yaptığı sahtekarlığı başkalarına yapmaya devam etmek istediği için bedava oyun verdi onuda zaten vermedi aslında uydurdular yakalandığı içinde siteden kaçtı
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Teşekkür ederim açıklamalar için.
  • Arkadaşlar konunun açıklanmasında yardımcı olan yada olmayan herkese teşekkürler.Amacım bir insanı rencide etmek değildir sadece dolandırıcılığa dayanamıyorum.Bakın bu adamın daha 2-3 nicki var ve ben bunları biliyorum ama zamanı gelene kadar bekleyeceğim.Dolandırıcı olduğunu düşünüyor ama ne yazıkki çok acemi eline yüzüne bulaştırdı.numaraları aynı aynı isimle başka nicki var ismini söyledi ki internette herşeye ulaşılabiliyor.Komik ama işi bilmeyen bi adam.Şimdi ben buda yine bu adamın evini adresini numarasını resmini okulunu bölümünü hocalarını arabasını plakasını hesap numarasını yazabilirim yine sorun değil..Sadece başkasını dolandırmasın yeter gerisi boş..Çelişkili konuşmalar,yalan bilgiler,cevap verilemeyen sorular valla dün akşam eğlenceyi kaçırmışım kusura bakmayın ama malum evliyim evde hanımda alaka bekler :)))Tek söyleyeceğim olay dikkatli ve referanslı satıcılarla iş yapılması..Herkese ve en önemlisi konuyu araştıran ve sonuçlandıran donanım haber yöneticilerine teşekkürlerimi iletirim.

Başka bi dedektiflik hikayelerinde görüşmek üzere.....

Bu arada oğuzhan özel ismini unutmayacağım :))))

• efsane konu oldu. son olarak johnny2 nin yazdıklarıyla kapak oldu
  • Arkadaslar Johnny2'nin verdigi nickleri biraz arastırdım.
    nuxven, nuxvirg, avenzea, hougras, gogorock yanı sıra mkanbur5'te
    aynı kisi olabilir diye dusunuyorum ama yanılıyor da olabilirim. asagıdaki
    link'te takas yapıyorlar.
    http://forum.donanimhaber.com/m_23200205/mpage_9/key_//tm.htm#28282215

edit: gecmis olsun johnny2 'ye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi al6atross -- 17 Ocak 2009; 11:26:40 >
  • jhonny2 Kemal Kilicdaroglu gibi adamsin :)
  • aslında johnny2 de avenze imiş falan avenze nick ile kendini bilerek ele veriyor johnny ile güven topluyor ve asıl darbeyi koyuyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: ekostros

aslında johnny2 de avenze imiş falan avenze nick ile kendini bilerek ele veriyor johnny ile güven topluyor ve asıl darbeyi koyuyor

valla bak bu güzel oldu :)) evet piyasayı fena dolandıracağım kafaya koydum..Allah korusun şakası bile kötü neysede herşey bulunur herşey yapılır kanundan kaçılmaz :))) Bu konuyu okuyup kadir has üniversitesinde okuyan varmı arkadaşlar??
  • quote:

Orjinalden alıntı: johnny2

quote:

Orjinalden alıntı: ekostros

aslında johnny2 de avenze imiş falan avenze nick ile kendini bilerek ele veriyor johnny ile güven topluyor ve asıl darbeyi koyuyor

valla bak bu güzel oldu :)) evet piyasayı fena dolandıracağım kafaya koydum..Allah korusun şakası bile kötü neysede herşey bulunur herşey yapılır kanundan kaçılmaz :))) Bu konuyu okuyup kadir has üniversitesinde okuyan varmı arkadaşlar??

anaaa, adam kabak gibi ortada valla. isin ilginci bu kadar kabak gibi ortada olan adam
    neden boyle birsey yapsın ki, sonunda ortaya cıkacagı belli. acaba ikisi aynı kisimi ki?

• quote:

Orjinalden alıntı: nuxvirg

herkese selamlar.

ben oğuzhan (aranan çocuk )

konuyu takip ediyorum. bütün mesajlarıda okudum yanlız burda saçma bir durum var. avenzea adlı arkadaşımızın konuyla uzaktan yakından alakası yoktur. aslında yazmyacaktım yazı falan. yaşadığım bazı kotu olaylardan sonra donanımhaberden uzak kalmayı tercih ediyordum ama bakmadanda olmuyor. jhonny2 nağmı diyar Can Kulaksız adlı arkadaşımızdan oyunu ben aldım. little big planet oyununa karsılık kendısıne 65 mılyon para gonderdım. eft dökümanın resmını koyuyorum size aşağıda görebilirsiniz. Ben jhonny2 ye telefon numaramı verdım yalnız soyle bir olay var avenzea burda gumburtuye gitmiş. onun telefon numarasının aynısı bende benim telefonum 0535 onunki 0555 sorun bundan kaynaklanıyor olabilir. geri kalan 7 rakamda aynı 769 diye devam ediyor. herhalde jhonny2 bunu görüp delirdi. ayrıca neden deliriyor? parasını zaten benden aldı? bu durumda ben dolanırıcı falan degilim degilmi? olay tamami ile yanlış anlaşılmaktan kaynaklanıyor. haberiniz olsun.

jhonny2 ile oyun alısverısı sırasında kendısı abuk subuk başlıklar açmıştı. asıl bu kişiye dikkat. herkezi kendisi gibi zannediyor nedense. avenzea senın adınada uzuldum dostum. umarım hersey tatlıya bagalnırr.

http://img510.imageshack.us/img510/544/38444944lc5.jpg

johnny2 adlı vatandaşa inat, ücretsiz oyun

aaa ben bunun yazı yazdığını hiç görmemiştim süper oldu ya..dolandırıcı değilim değil mi oğuhan bey?? tüm bilgilerin ve resimlerin ortaya çıkınca yalan söyleyerek ok demen ve oyun takası ile anlaşılmasına rağmen para yollayayım demen sorulan sorulara cevap verememn.süpersin ya şapşal dolandırıcı.heralde öğrenmişsindir artık tel no değiştirmeyi isim gizlemeyi falan :)))

gelin bu adamın yine tüm bilgilerini resimlerini falan koyalım siteye biraz daha rezil olsun.Asıl ben okulunda konuyu asmak istiyorum bunu ama:))

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.