Şimdi Ara

Kablo Net Süper Hızlandı !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 64 k lık bağlantım var 128 veriyorlardı ama
    yani download da maksimum 15KB\s alıyordum 30 dk kadır maksimum 32KB\s alıyorum bu süper olayın sebebi nedir bilen varmı sizde nasıl?

• adsl'de yaptıkları gibi oynuyorlardır birşeylerle. Ah ah! bizim başımız kel ya sanki. Milletin hızları artar durur bize koklatan yok!
  • + diyorum 128 ne ki yaw ne işe yarar o kadar bant genişliği
  • KabloNetten çok çıkıp ADSL e geçen oldu, abone azalınca hızlandı Kablonet ama 30dakikadır 32kb/sn download olmaması lazım sonuçta modemin ayarlandığı bı hız var.

http://192.168.100.1/

modemi bir test et istersen belki 128k değildir
  • Nasıl oluyor kardeş ya ben 64 bağlantı almıştım aylardırda 128 geliyordu şimdiki sonuca bakın.

• quote:

Orjinalden alıntı: erlikan

64 k lık bağlantım var 128 veriyorlardı ama
    yani download da maksimum 15KB\s alıyordum 30 dk kadır maksimum 32KB\s alıyorum bu süper olayın sebebi nedir bilen varmı sizde nasıl?

FATURAYA YANSIMASIN???
  • quote:

64 k lık bağlantım var 128 veriyorlardı ama

bende niye yawaşladı bu internet diyorum , way hırsız
  • fiyat nedir?
  • ulan adam 256 k hizinda giriyobanane ya bende 512 k adsl mi 1024 yaptircam belese olmuyor
  • Arkadaşlar merak etmeyin artık böyle olacakmış artırmışlar hızları sizinkilerde yavaş yavaş artar kıskanmayın yani
  • kablo netten adsl ye kayanlar arasındayım ama ben mi kaydım onlar mı anlamadın vallaha
  • erlikan sen kablonetmisin yoksa eski aktif kablomu. aktif abonelerinin h1zlar1 art1yomus galiba ben kablonetim bi degisiklik yok.
  • quote:

Arkadaşlar merak etmeyin artık böyle olacakmış artırmışlar hızları sizinkilerde yavaş yavaş artar kıskanmayın yani

umarim oyledir ama ben hic sanmiyorum. benim de eskisehirdeki 256k kablonetim bi ara 2mbit olmustu, 250k/saniye falan download ediyordum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: eraan

erlikan sen kablonetmisin yoksa eski aktif kablomu. aktif abonelerinin h1zlar1 art1yomus galiba ben kablonetim bi degisiklik yok.

evet kablonet derken bahsettigin kablo internet baglantısı mı?? yoksa sirketin adı mı?? bu hep yanlış anlaşılmalara sebep oluyor da . acıklık getirirsen seviniriz...
  • Ankara da Interaktif aracılığı ile Kablo Internet abonesiyim bizde hızlanma felan yok hala... Taş Çatlasa ortalama 15 K yı görüyoruz...
  • burda kabloda yok ki5 yıl sonra nasip olcak

• Arkadaşlar ben neden inanamıyorum bu tür şeylere bilmiyorum. 128 kbit lik bağlantı ile 30 KB ile çekmek imkansız gibi geliyor. Ben ultratv abonesiyim 128/32, onları aradım ve şu an için böyle bir planları olmadıklarını söylediler bilmiyorum.

Saygılar...
  • Ben de Kablonet abonesiyim. (Firma Kablonet) bize pek koklattıkları yok. sabit 15 gördüğümüzde öpüp başımıza koyuyoruz.
  • Bakırköy de oturuyorum
    buaraya uzanın şirketi bakıyordu ama sonra elkonma olaylarından filan tam olarak hangi firma baktığını bilmiyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.