Şimdi Ara

Kadıköy Hatırası T shirt leri kalıp endişesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • S.a beyler. Kadıköy hatırası tshirtleri artık gsstore larda bulmak mümkün değil. AVM lerdeki store larda sevkiyatın durduğu söyleniyor. Malum gsstore.org dan alışveriş yapmak gerekicek. Yalnız bazı duyumlar aldım kalıplar biraz büyük deniyor S beden Large gibi diyenler felan var. Alan arkadaşlar bu konuda aydınlatabilir mi? Kalıplar normal mi yoksa gerçekten büyük mü

• ben hep M giyerim yine M aldım kalıplar normal
  • quote:

Orijinalden alıntı: Like a Sir

ben hep M giyerim yine M aldım kalıplar normal
    Son iki senede forma aldıysan onların bedeniyle aynı al.
  • Üstteki yoruma katılıyorum normalde ne giyiyosan o beden al. Ben normalde L giyiyorum L sipariş ettim tam oldu ne bol ne dar. Sen de öyle yap. Ayrıyeten gsstore.org yerıne ankaragsstore.com u kullan. Aynı gün kargoya verildi geçen ay yaptığım alışverişim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oggie Boogie

Üstteki yoruma katılıyorum normalde ne giyiyosan o beden al. Ben normalde L giyiyorum L sipariş ettim tam oldu ne bol ne dar. Sen de öyle yap. Ayrıyeten gsstore.org yerıne ankaragsstore.com u kullan. Aynı gün kargoya verildi geçen ay yaptığım alışverişim.
    bende L giyerim M aldım tam oldu
    aynen ankaragsstore.com da varsa oradan al
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oggie Boogie

Üstteki yoruma katılıyorum normalde ne giyiyosan o beden al. Ben normalde L giyiyorum L sipariş ettim tam oldu ne bol ne dar. Sen de öyle yap. Ayrıyeten gsstore.org yerıne ankaragsstore.com u kullan. Aynı gün kargoya verildi geçen ay yaptığım alışverişim.

istanbuldayım gsstore.org dan aldım birşey soracağım bir de bayraklara sallama zımbırtısı birlikte gönderilmemektedir diye bir not var sapını göndermiycekler diye iptal ettim şubelerde sapıyla satıyorlar internet üzerinden öyle değilmiş sanırım saçma değil mi link:http://www.gsstore.org/urunDetay.asp?urunID=17071

• Icerenkoy carrefour da tum t-shırtler var gıdıp deyıp alabılırsın

Kalıplar gercekten buyuk
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlphaScramble

Icerenkoy carrefour da tum t-shırtler var gıdıp deyıp alabılırsın

Kalıplar gercekten buyuk
    Bir beden büyük, Amerikan Size ile aynı boyutlarda.

Banada bir tane gelmiş, iş yerinde denedim hemen büyük olduğunu farkettim. İş yerindeki dolabımda duruyor şuan öyle.

Bir beden küçüğünü almak daha mantıklı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Commander

Bir beden büyük, Amerikan Size ile aynı boyutlarda.

Banada bir tane gelmiş, iş yerinde denedim hemen büyük olduğunu farkettim. İş yerindeki dolabımda duruyor şuan öyle.

Bir beden küçüğünü almak daha mantıklı.

Alıntıları Göster
    ben normalde ne giyiyorsam store ürünleride aynı oluyor.. normalde S giyiyorum ve store dan aldığım kazak forma tşörtler de hep S beden.. farmalar biraz daha bol gibi hatta tşörtlerden..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bdurmus

ben normalde ne giyiyorsam store ürünleride aynı oluyor.. normalde S giyiyorum ve store dan aldığım kazak forma tşörtler de hep S beden.. farmalar biraz daha bol gibi hatta tşörtlerden..

Alıntıları Göster
    Bana da kız arkadaşım hediye almış M beden ancak ben S beden giyiyorum dolayısıyla M büyük geldi.Fiş fatura vs herşeyi de çöpe atmış. Şuan üzerinde etiketi duruyor, fiş olmadan değiştirme şansım hiç mi yok? Hediye geldi vs. desem de değiştiremez miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: [CéM]

Bana da kız arkadaşım hediye almış M beden ancak ben S beden giyiyorum dolayısıyla M büyük geldi.Fiş fatura vs herşeyi de çöpe atmış. Şuan üzerinde etiketi duruyor, fiş olmadan değiştirme şansım hiç mi yok? Hediye geldi vs. desem de değiştiremez miyim?

Alıntıları Göster
    Dün akşam kargolandığı yazıyordu ama kargo bilgileri yok. Bugün gelir sanırım. Bende normalde Small giyerim yine Small sipraiş ettim gelince görüşlerimi bildiririm

• quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Ben hep M giyerdim, XS aldım ve oldu düşün yani.

yok artık o kadar büyük mü poşet diye giyeriz o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    yapcak birşey yok ürün gelsin ondan snra bakacağız çaresine o halde
  • kardeş ben s aldım gayet normal hatta biraz çekti :)
  • Kalıplar gayet normal endişelenecek birşey yok.İzmirde maç günü tırdan aldım deneyemedim bile gayet de güzel oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoksi

Kalıplar gayet normal endişelenecek birşey yok.İzmirde maç günü tırdan aldım deneyemedim bile gayet de güzel oldu
    Beyler ben de internetten sipariş vermek zorundayım ve Kadıyöy Hatırası T-shirt bedene karar veremedim.

Boyum 1.80, kilom 72-73civarı. Omuzlarım birazcık geniştir. Bazı markalarda L giyiyorum, bazı markalarda M giyiyorum. Ama genellikle L oluyor. Sizce hangi beden almalıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barış26

Beyler ben de internetten sipariş vermek zorundayım ve Kadıyöy Hatırası T-shirt bedene karar veremedim.

Boyum 1.80, kilom 72-73civarı. Omuzlarım birazcık geniştir. Bazı markalarda L giyiyorum, bazı markalarda M giyiyorum. Ama genellikle L oluyor. Sizce hangi beden almalıyım?

Alıntıları Göster
    Boyum 1.85, kilo 75. XL gayet rahat oluyor bana.
  • quote:

M beden tam oturur L bedende hafif dökümlü olur sende. Ona göre hangisini istersen onu al...

http://www.gsstore.org/urunDetay.asp?urunID=17767

https://www.ankaragsstore.com/1526_Erkek-T-Shirt--E30445-Galatasaray-KADIKOY-HATIRASI-T-SHIRT.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: nolamaz

quote:

M beden tam oturur L bedende hafif dökümlü olur sende. Ona göre hangisini istersen onu al...

http://www.gsstore.org/urunDetay.asp?urunID=17767

https://www.ankaragsstore.com/1526_Erkek-T-Shirt--E30445-Galatasaray-KADIKOY-HATIRASI-T-SHIRT.htm

Alıntıları Göster
    Çok küçük adamlarmışsınız ya Nedir abi S, M ? XL-XXL Akar

• quote:

Orijinalden alıntı: BiLgiSeaRcheR

Çok küçük adamlarmışsınız ya Nedir abi S, M ? XL-XXL Akar

aynen ben m heralde ilkokul 3 de fln giydim :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.