Şimdi Ara

Kanal Sıralama Yardım!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar dün itibari ile lig tv yi izlemek için digitürk e geçmiş durumdayım ve bi kaç sorum olacak kannaları nasıl sıralaya bilirim digitürk ün kendi sırasında digitürk ün kendi kanallarının çoğu var ama mode tuşuna basıp diğer listeye geçip arattırdığım zaman digitürk kanalları çıkmıyor ve diğer sorum ise bu hediye kampanyasından bende yararllanabilirmiyim yararlansam bile bende sadece aldığım paketteki kanallar var hediye gelirse yeniden arattırma yapınca diğer kannalarda gelirmi yoksa bende mi bi terslik var

• Normal uydu modunda Digiturk kanallarını izlemeniz mümkün değildir
  • quote:

Orijinalden alıntı: dijitalserkan

Normal uydu modunda Digiturk kanallarını izlemeniz mümkün değildir

teşekkürler peki bi sorum daha olucak ben digitürk modundayken kanallar 4 den başlıyo ve mesele 9 dan direk 12 ye atlıyo son sıradaki kanal 300 lü bi numarası var ama toplam kanal sayısı 143 tane acaba kanallrı mı bulamış uydu yoksa şifreli olduğu için göstermiyo mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enesakan96 -- 16 Ekim 2011; 15:41:26 >
  • Kanal numaraları sistem tarafından böyle ayarlanmıştır.Değiştirmeniz mümkün değildir
  • quote:

Kanal numaraları sistem tarafından böyle ayarlanmıştır.Değiştirmeniz mümkün değildir

yok zaten bende numaralarını değiştirmek istemiyorum aradaki kannalar nereye gitmiş diye soruyorum acaba benim uydu mu bulamamış yoksa şifreli olduğu için mi göstermiyo
  • Kanal numaraları normal uydu cihazlarındaki gibi değildir.Örneğin 4.kanaldan sonra 13.kanalda gelebilir.Numaralar rastgele seçilebilir.Bu sistem ayarlamasına bağlıdır.Cihazınızda sorun yoktur
  • quote:

Kanal numaraları normal uydu cihazlarındaki gibi değildir.Örneğin 4.kanaldan sonra 13.kanalda gelebilir.Numaralar rastgele seçilebilir.Bu sistem ayarlamasına bağlıdır.Cihazınızda sorun yoktur

ok anladım yardımlarınız için teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enesakan96 -- 16 Ekim 2011; 17:19:32 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.