Şimdi Ara

Kariyer.net e baktım mühendislik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geneli üniversitenin ilgili bölümünden mezun yazmış, 3 yıl da deneyim istiyorlar. E sen yeni mezun alma bu almasın biz nerde kazanacağız o deneyimi?

Adamlar üniversite adı bile vermemişler ee şimdi ben 9 Eylül'den de mezun olsam Trakya'dan da mezun olsam bunlara göre bir fark yok. Bu nasıl iş aliminyum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben de bakmıştım ve yeni mezun arayan ilanlar da vardı. Üniversite farkı var tabii ki ama az. Hem oraya yazmazlar şu şu üniversite olsun diye. Mülakatta sorarlar o soruyu

• 60 ilan falan incelemiştim tek bi yer tercihen ODTÜ İtÜ Yıldız Marmara veya İstanbul üni ilgili bölümlerinden mezun diyordu
  • Dostum onlar oraya yazılmıyor mülakatta ortalama okul sorarlar tecrübe olarak da okul okurken de tecrübe kazanan yada bilgisine güvenip girebilen çok oluyor tamamen senin ikna kabiliyetine bağlı

• start up yapabilecegin yerlere bak o zaman gelince . start up lari yoksa salla gitsin öyle şirketi
  • Üniversite adı belirtmek iş kanunlarına aykırıdır.Suçtur.

Trakyadan mezun adamı zaten iyi firma bırak çağırmayı özgeçmişini bile görüntülemez.

• Staj yap,bedava çalış yoksa ekmek yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşın dediği gibbi hazırlıktan itibaren çalışmaya bak alanınla ilgili gerekirse bedavaya çıktıgında 5 sene tecrübeyle çıkmış olacaksın.
  • Artik ilanda xxx uni mezunu yazmak suc

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.