Şimdi Ara

Kartım patladı Adana'dan acil birileri lazım.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Abiler ablalar selamlar sevgiler. Uludağ'da okuyorum, öncesinde adana btü de okuyodum bıraktım yeniden sınava girdim. Neyse;

Kredi kartım patlamış durumda çünkü kredimi kestiler dolayısıyla asgari bile ödeyemiyorum şuan. Adanadan belge alıp ankaraya göndermem lazım ama ıslak imzalı olması gerekiyor.

Real'in oradaki btü binasına yarın benim için gidebilecek birileri lazım, şu şu tarihlerde bizde öğrenciydi şeklinde basit bişey.

Yeminle yardımcı olabilecek varsa bursada 10 gece misafir edeyim yiyip içelim gezelim ama mart maaşına yetiştiremezsem aile ağzıma tükürecek :D lütfen yardım edin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Junkie05

Abiler ablalar selamlar sevgiler. Uludağ'da okuyorum, öncesinde adana btü de okuyodum bıraktım yeniden sınava girdim. Neyse;

Kredi kartım patlamış durumda çünkü kredimi kestiler dolayısıyla asgari bile ödeyemiyorum şuan. Adanadan belge alıp ankaraya göndermem lazım ama ıslak imzalı olması gerekiyor.

Real'in oradaki btü binasına yarın benim için gidebilecek birileri lazım, şu şu tarihlerde bizde öğrenciydi şeklinde basit bişey.

Yeminle yardımcı olabilecek varsa bursada 10 gece misafir edeyim yiyip içelim gezelim ama mart maaşına yetiştiremezsem aile ağzıma tükürecek :D lütfen yardım edin.

Hoş geldin arkadaşım geçmiş olsun üzüldüm

• Uplayalım bari

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.