Şimdi Ara

Kasma,donma, coil whine

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sistemim: Ryzen 5 1500x işlemci, Asus prime b350m-k anakart, Corsair 8GB Vengeance Lpx DDR4 2400mhz CL14 ram, Galax 1050Ti, WD 1TB Blue 64MB 7200rpm hdd

İlk defa bir oyunu açtığım zaman başlarda ani fps düşüşleri meydana geliyor ve donma oluyor oynadıkça bu fps düşüşleri azalıyor ama donma ise bazı oyunlarda halen devam ediyor garip tarafı ise her oynayışımda olmaması örneğin gta 5 dün 2 saate yakın oynadım hiç donma olmadı fakat bugün 1 saatin sonunda oyun dondu. Sistemi %100 yük altında test ettim fakat herhangi bir sorun görmedim, ısınma problemide yok acaba hdd' den dolayımı diye düşünüyorum.

Aynı zamanda ekran kartında coil whine şüpheleniyorum hem boştayken hemde yük altındayken kaydettim bi bakarsanız sevinirim. Değerli yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.konuyu yanlış yere açmışsam affola
    https://www.youtube.com/watch?v=iQmcwhbBeCY boştahttps://www.youtube.com/watch?v=wTFuTth2F6M Yük altında

• Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eve coil whine var ama o kadar çok değil. senin sorun ram yetersizliği gibi duruyor bir adet daha ram yada ssd alman sorununu çözebilir
  • dokuzkuyruklu-_- kullanıcısına yanıt
    En kısa zamanda ram eklerim, teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşletim isteminiz windows 10 sürüm 1803 mü?
  • Millete amd amd diye diretip zorla aldıran fanboyları bu konularda görmek istiyorum.
  • Amd inteli tokatlıyeaaah

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • pedlar P kullanıcısına yanıt
    evet @pedlar
  • 1803 Sürümü ile ilgili driver sorunları var.
  • Sürüm 4011 2018/05/02 Bios sürümü güncellemesini yaptıktan sonra Clear CMOS yapın.

AMD Ryzen masterı yükleyip çalışma frekansınızı artırmayı deneyin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.