Şimdi Ara

Kayıt Dışı İMEİ!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar telefon kayıt dışı olduğu tespit edilen imei yazıyor btkda telefoncu sahte imei atmış galba ağustosta kapanacak telefon mesaj geldi ben şimdi bu telefonu şuan açık olduğu halde pasaporta kaydedebilir miyim yoksa kapanmasını bekledikten sonra mı kayıt ettirebilirim?

• Müdür Brown kullanıcısına yanıt
    yani şuan klon imei olmasına rağmen pasaport kaydı yaptırabilirim dimi bir sorun çıkmaz? telefonda imei sorgulama yapınca kutusundaki imei gösteriyor ama gelen mesajda farklı imei var
  • hocam şimdi baktım yanlış söylemişim telefonun yazılımında yazan ve kutusundaki imei aynı gelen mesajda aynı imei telefonun sadece son numarası yazmıyor mesajda 14 hane yazmış yani mesajda **** imei nolu cihaz kayıt dışı listesinde olduğu için şu tarihte kullanım dışı kalcak yazıyor
  • Müdür Brown kullanıcısına yanıt
    hocam şimdi baktım yanlış söylemişim telefonun yazılımında yazan ve kutusundaki imei aynı gelen mesajda aynı imei telefonun sadece son numarası yazmıyor mesajda 14 hane yazmış yani mesajda **** imei nolu cihaz kayıt dışı listesinde olduğu için şu tarihte kullanım dışı kalcak yazıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.