Şimdi Ara

KAZA HALİNDE!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
2.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Araç ile kaza yaptık ve kasko kaç gün araba tahsis eder bize?ve bide araçın hava yastığı açılmadı araç 2006 kia sorento ex açılmaması durumunda dava açma hakkım varmıdır.araba yarısı yok...

• geçmiş olsun.

nasıl oldu kaza?

quote:

Orjinalden alıntı: omerbaba61

Araç ile kaza yaptık ve kasko kaç gün araba tahsis eder bize?ve bide araçın hava yastığı açılmadı araç 2006 kia sorento ex açılmaması durumunda dava açma hakkım varmıdır.araba yarısı yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: acu___men

geçmiş olsun.

nasıl oldu kaza?

quote:

Araç ile kaza yaptık ve kasko kaç gün araba tahsis eder bize?ve bide araçın hava yastığı açılmadı araç 2006 kia sorento ex açılmaması durumunda dava açma hakkım varmıdır.araba yarısı yok...
    yola ortasına düz halde bir tır döndü kaçma şansım 0 2kamyon arasında kalınca birin yandan arkadan çarparak kendimi anca kurtarabildim.yaklaşık 50-60cm ön kapottan arka koltuğa kadar tıraşladım..

• quote:

Orijinalden alıntı: omerbaba61

yola ortasına düz halde bir tır döndü kaçma şansım 0 2kamyon arasında kalınca birin yandan arkadan çarparak kendimi anca kurtarabildim.yaklaşık 50-60cm ön kapottan arka koltuğa kadar tıraşladım..

Alıntıları Göster
    bide servis araçı 1-1,5 ay içerisinde yapabilceklermiş ve kaskodan ne kadar sürelik araç alabilrim.
  • quote:

Alıntıları Göster
    ESP varmıydı. vardıysa bir faydası oldumu?

quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: acu___men

ESP varmıydı. vardıysa bir faydası oldumu?

quote:

Alıntıları Göster
    abi esp olsa ne olur araba 2teker üstüne 5 metrede u dönüşü yaptık ancak vurarak düzeldik yoksa takla atacaktık... yazdıkalrıma yardımcı olursanız sevinirim...

• quote:

abi esp olsa ne olur araba 2teker üstüne 5 metrede u dönüşü yaptık ancak vurarak düzeldik yoksa takla atacaktık... yazdıkalrıma yardımcı olursanız sevinirim...

Alıntıları Göster
    ön fardan arka koltuğa akdar araç paramparça bu şekilde torpitoda hasarl ıhava yastığının açması gerekmiyomu??????????
  • quote:

ön fardan arka koltuğa akdar araç paramparça bu şekilde torpitoda hasarl ıhava yastığının açması gerekmiyomu??????????

Alıntıları Göster
    araba vereceklerini sanmam. hiç rastlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: VEDAT_06

araba vereceklerini sanmam. hiç rastlamadım

Alıntıları Göster
    Aman araba alayım deme sigorta şirketinden. Arkadaşıma 1 haftalığına verdiler sonra bir hata olmuş deyip arabayı 3 gün sonra geri istediler. İnanmayacaksın ama o 3 günün parasını istediler. Mezar soyguncusu hepsi. Allah bin türlü belalarını....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hmisir -- 17 Eylül 2007; 23:53:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hmisir

Aman araba alayım deme sigorta şirketinden. Arkadaşıma 1 haftalığına verdiler sonra bir hata olmuş deyip arabayı 3 gün sonra geri istediler. İnanmayacaksın ama o 3 günün parasını istediler. Mezar soyguncusu hepsi. Allah bin türlü belalarını....

Alıntıları Göster
    Kasko poliçesinde yazması lazım bi bak istersen kaza basına senede 2 kez olmak üzere bir hafta olması lazım benim kaskoda. Poliçeni yaptırdığın şirkete de sorbilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemocancem

Kasko poliçesinde yazması lazım bi bak istersen kaza basına senede 2 kez olmak üzere bir hafta olması lazım benim kaskoda. Poliçeni yaptırdığın şirkete de sorbilirsin

Alıntıları Göster
    araba vermeleri hep poliçeyi satarkendir.hep araç teminatlı kasko yaptırdım ama ne araç alabildim nede alanı duydum.bu arada büyük geçmiş olsun ucuz atlatmışsınız.mala gelsin cana gelmesin mal bir şekilde yerine geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Challenger.55

araba vermeleri hep poliçeyi satarkendir.hep araç teminatlı kasko yaptırdım ama ne araç alabildim nede alanı duydum.bu arada büyük geçmiş olsun ucuz atlatmışsınız.mala gelsin cana gelmesin mal bir şekilde yerine geliyor.

Alıntıları Göster
    chanlengeer aynen katılıyom...evet ucuz atlatdık...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omerbaba61 -- 18 Eylül 2007; 1:30:23 >
  • quote:

chanlengeer aynen katılıyom...evet ucuz atlatdık...

Alıntıları Göster
    geçmiş olsun.
    Kaza bu kadar büyükse neder pert değilde serviste araç toplanıyor anlamadım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dec_chaos

geçmiş olsun.
    Kaza bu kadar büyükse neder pert değilde serviste araç toplanıyor anlamadım?

Alıntıları Göster
    şöförün tecrübeli olması arabyı kurtardı adaha belki ayrın arabayı pert çıkara bilirler şöfer kaçmasa yasama sansı yok ztn
  • quote:

şöförün tecrübeli olması arabyı kurtardı adaha belki ayrın arabayı pert çıkara bilirler şöfer kaçmasa yasama sansı yok ztn

Alıntıları Göster
    Tamamen poliçedeki teminatlara bağlı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecar limon

Alıntıları Göster
    kaza bu kadar büyükse aracın perte çıkması daha iyi olur çünkü o kadar ağır hasarlı araç toplansada düzen tutmaz.

emliyet kemeri takılı değil ise hava yastığı açılmaz.

takılı ise dava açın!
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecar limon

Alıntıları Göster
    Verdikleri araclar bedava degil! Belki anlasmali olduklari firmalardan biraz ucuza temin ediyorlar ama genede kiralanan aracin parasini öduyorsunuz mesela normalde 10 lira ise size 5 veya 7 lira. Sözlesmeyi de iyi okumak gerekli...
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

hızın ?? kaç kmdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Toyota SUPRA

quote:

hızın ?? kaç kmdi

Alıntıları Göster
    yandan çarpma durumunda yan hava yastıkları açılır..önler açılmayabilir...kemerle hava yastıgının alakası var mı bilmiyorum...ama yan hava yastıklarının her halükarda açılması gerekir diye düşünüyorum...kasko varsa zaten sorun yoktur bence...önemli olan kaza muhitinde gereken raporların kasko şirketi ve polis tarafından tutulmasıdır...araç perte çıkması daha mantıklıdır tabii....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evolution100 -- 18 Eylül 2007; 3:25:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: evolution100

yandan çarpma durumunda yan hava yastıkları açılır..önler açılmayabilir...kemerle hava yastıgının alakası var mı bilmiyorum...ama yan hava yastıklarının her halükarda açılması gerekir diye düşünüyorum...kasko varsa zaten sorun yoktur bence...önemli olan kaza muhitinde gereken raporların kasko şirketi ve polis tarafından tutulmasıdır...araç perte çıkması daha mantıklıdır tabii....

Alıntıları Göster
    emniyet kemeri takılı değilse hava yastıkları açılmaz.

quote:

Orjinalden alıntı: evolution100

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.