Şimdi Ara

kazalı araba aldık. büyük sorun var (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
359
Cevap
5
Favori
109.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
129 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O nasil bir kaza yapmis öyle. 300le falan mi gidiyordu. Bebek var arabada bir de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu olaya ciddi ciddi yorum yazanlar var bide. Habere çıkacam diyor heye çıkarsın ortak çıkarsın

• Editleri okuyunca csb değil gibi geldi. Hukuksal olarak neyi savunacaksınız? Pertten toplama olduğu söylenmiş zaten. Manevi tazminat falan mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: pakaji

tr de alım gücü düşük olunca insanlar bu tarz arabaları alıyor mecburen.

o şekilde satarsan küfür yersin.

git bir oto yıkamacı ile anlaş.koltuklara tekrar işlemiştir koku. oto yıkamacı tüm paspasları koltukları bez kumaş ne varsa hepsini söksün. tavanı dahi söksün. gerekirse ön konsoluda söksün. sonra koltukları deterjanlı su havuzuna mı yatırıyo artık kendisi bilir. sonra arabanın içini de bi güzel yıkasın buhar mı kullanıyo napıyosa. tüm yıkama kurutma işleminden sonra koltukları içine takıp arabanın içine parfümü bassın araba kapılar Kapalı günlerce kalsın. arada parfüm takviyesi yapar. yaklaşık 15gün sonra arabada parfüm kokusu varken satışı patlat.
    Alım gücü tamam da uygun diye pert alacağıma eli ayağı düzgün Linea alırım. Veya ne bilim km yüksek temiz bi araba alırım, pert nedir.
    Konu sahibi arkadaş sana da çok geçmiş olsun, yerinde olmak istemezdim.

• Satamazsın söyleyince. Söylemezsen sana satan eleman dan farkın olmaz. Bence sen bu arabayı göm. Okuyunca bile içim daraldı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yalanmış...

• Ne ceset parçası olum ya arabayı rpg ile mi vurmuşlar sen kimi yiyon bro

• Eger dogruysa illa bir kanıt vardır, kazadan sonra hic fotoğraf cekilmemis mi veya aracin arka koltuklarindaki kalıntıları gordugunuzde fotograf cekmediniz mi olayi ispatlamak için? Benim de diger arkadaslar gibi pek inanasim gelmedi ama dogruysa gidin galericilere durumu anlatın 3-5 lira aşağısına satın iciniz rahat olsun

• Ya adamlar aptalmı, böyle kanla ve doku parçalarıyla toplarlar mı? İyi sallamış arkadaş... İnanmayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • -dehşet- kullanıcısına yanıt
    Scirocconun arkası geniş hocam, çocuk koltuğu sığmıştır büyük ihtimal.

• Vay anasını film gibi

• Hocam her şey iyi güzel fakat alırken zaten ağır kazalı bir araç aldığını biliyorsun, bu da demek oluyor ki içinde birisi veya birileri vefat etmiş olabilir, şov tv haberi yapar ortadan kaybolur gibime geliyor, sana aracı satan kişi içinde birinin öldüğünü söylemek zorunda mı böyle bir zorunluluk var mı bilemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaranlıktaYaşayanAdam -- 26 Mart 2019; 20:28:26 >
  • KaranlıktaYaşayanAdam kullanıcısına yanıt
    dostum tamam kazalı araba aldım. içinde birileride ölmüş olabilir. bu da olabilir sonuçta. ama doğru düzgün temizlemeden araba satılır mı? biz arabanın içinden doku parçaları toplamak zorundamıyız? bu hem ölenlere saygısızlık hemde etik olmayan bi davranış. birde bana koltuklar değişti demelerine rağmen bebeğin vefat ettiği arka koltuk değişmemiş ve sadece yüzeysel temizlenmiş.

• retrocr kullanıcısına yanıt
    hocam 8 aydır araç sizde anladığım kadarı ile doku parçalarını filan 8 aydan sonra mı görüyorsunuz ?
  • O arabadan hayır gelmez
  • retrocr kullanıcısına yanıt
    Hocam senin bunu aldığın kişiler muhtemele bu işi sürekli yapan kişiler ve bunların ekseriyeti öyle detaya bakmaz toplar satar karına bakar, ince düşünmezler yani işin ahlaki boyutu onların pekte umurlarında değildir. Hakkını ara, umduğunu bulmanı dilerim, geçmiş olsun.
  • Şahsen ben binemezdim.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.