Şimdi Ara

Kelle Paça Kokoreç Sakatat İşkembe Yemedim İçmedim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
3.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • özellikle kokoreçi cok merak ediyorum nasıldır bunların tatları resim filanda korsak süper olur

• Kokoreç,midye dolma ve midye tava kesinlikle tavsiye ederim. Gerisi iğrenç kelle paça dalak falan...
  • Hepsinide denemelisin,iğrenç vs. diyenlere bakma,kişiden kişiye göre değişen şeyler
  • Kelle paça, işkembe hiç içmedim şimdiye kadar,
    Midye 1 kere yiyor gibi oldum, Ağzıma atacakken vazgeçtim,

2 kerede çeyrek ekmek kokoreç yedim, Onu da beğenmedim,

Yani yemesen bir şey kaybetmezsin hocam
  • Her zaman kokoreçden iğrenirim.Bağırsak olayından değil.Kokusu beni tiksindiriyor nedense.

Acıkın :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @İskender Büyük -- 8 Ekim 2009; 2:24:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cefucsa

Kelle paça, işkembe hiç içmedim şimdiye kadar,
    Midye 1 kere yiyor gibi oldum, Ağzıma atacakken vazgeçtim,

2 kerede çeyrek ekmek kokoreç yedim, Onu da beğenmedim,

Yani yemesen bir şey kaybetmezsin hocam

Aynen. Kelle paça, işkembe ağzıma koymadım. Midye 1 kere yiyecektim vazgeçtim ama dayım hastası yemeden duramaz. Ayrıca haftada 1 kere kokoreç ekmek yemeden duramam seyyar bir abimiz var mahallede haftada en az 1-2 akşam ordayız. Temiz yapıldığına emin olmadan yenmez ama bildiğin biryerse tadına doyamassın bir de arkadaş muhabbeti olursa tamamdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Hun

Her zaman kokoreçden iğrenirim.Bağırsak olayından değil.Kokusu beni tiksindiriyor nedense.

hiç yemedim ama kokusu hoşuma gitmiştir.
  • kurban bayramında kendim temizlerim dananın iskembesini

1 gün sora da içerip
  •  Kelle Paça Kokoreç Sakatat İşkembe Yemedim İçmedim

offf canım çekti gece gece
  • Yiyin için lokantalara can verin :D
  • Arkadaşlar tam 7 aydır diyetteyim ve net olarak 30 kg verdim. Yazıktır günahtır bu resimler ne allahınızı seversiniz ? biri gelip salyelerimi silsin! Kokoreç ve yanına ayran.. vazgeçilmez ikilidir . Kalbimden vuruldum. bol kekik ve pul biber. füffp beybe
  • quote:

Orijinalden alıntı: _DreemKeeper_

Arkadaşlar tam 7 aydır diyetteyim ve net olarak 30 kg verdim. Yazıktır günahtır bu resimler ne allahınızı seversiniz ? biri gelip salyelerimi silsin! Kokoreç ve yanına ayran.. vazgeçilmez ikilidir . Kalbimden vuruldum. bol kekik ve pul biber. füffp beybe

Resimlere neyse de bunları okuyunca nöbetçi kokoreççi olsa yeminle gidicem şimdi ya :)) Bu nasıl bir anlatıştır :))
  • var paşali burda var. birisi süt mısır ötekisi dürüm, yanında köfte, yanında da kokoreç arabası var. şu saatte satıyor adam. baştan çıktım yemin ederim :D
  • quote:

var paşali burda var. birisi süt mısır ötekisi dürüm, yanında köfte, yanında da kokoreç arabası var. şu saatte satıyor adam. baştan çıktım yemin ederim :D

Oha neresi orası yahu :)) Burada heryer kapalı malesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pa$aLi

quote:

var paşali burda var. birisi süt mısır ötekisi dürüm, yanında köfte, yanında da kokoreç arabası var. şu saatte satıyor adam. baştan çıktım yemin ederim :D

Oha neresi orası yahu :)) Burada heryer kapalı malesef.

Burası sarıgazi tarafı. Hatta uykulukcu bile var :) hepsi seyyar yapıyo.. üşütmek üzereyim
  •  Kelle Paça Kokoreç Sakatat İşkembe Yemedim İçmedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ne bilim ben ya adamı -- 8 Ekim 2009; 3:06:52 >
  • Ölmeden kokoreç ve midyeyi dene kimin ne olcağı belli olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Juba13Tv -- 8 Ekim 2009; 4:42:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Hun

Her zaman kokoreçden iğrenirim.Bağırsak olayından değil.Kokusu beni tiksindiriyor nedense.

Bu kokoreci kokoreç diye yiyenler var şaşıyorum...
  • sana şu kadarını söylüyorum: İŞKEMBE ÇORBASI İÇMEDEN ÖLME SAKIN!!!
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.