Şimdi Ara

Kendimize doğru düzgün ayakkabı alamıyoruz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Lacostenin günlük ayakkabıları en düşük 500-600 TL ayakkabıda alamıycaz artık arkadaş

• Adidas alexander wang 43 numara satıyorum ilgilenirsen pm at orjinal 700 tlye almıştım fazla giymedim
  • Seneye asgari ücret 5000 boolum
  • benim de almam lazim ama sirf pahali diye almiyorum.zaten bi dukkana gidip geliyorum.okulda yok.bas parmak tarafi yirtik ayakkabiyla geziyorum.100 tl olmayacak ayakkabiya 300 tl vermek istemiyorum.
  • Şükredin biraz en azından aç değilsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: meradz

benim de almam lazim ama sirf pahali diye almiyorum.zaten bi dukkana gidip geliyorum.okulda yok.bas parmak tarafi yirtik ayakkabiyla geziyorum.100 tl olmayacak ayakkabiya 300 tl vermek istemiyorum.
    Çok şükür 6-7 tane ayakkabım varda alamamak mesele değil de hocam günlük tarzda giydiğim ayakkabım lacoste ayakkabımı 3 sene önce almıştım şimdi yıprandı mecbur yine aynı marka alıcam kaliteside iyi
  • flonun depo mağazaları oluyor. Bir keresinde dek gelmiştim kaliteli nike ve adidaslar tanesi 200 küsur liraydı(tabi numara sıkıntısı olabilir). Muhtemelen bir önceki senenin modelleriydi; fakat baya beğendim.

Aynı şekilde çok kaliteli nike airmax tarzı knetix modellerini de ilk defa orada görmüştüm. 2 Tanesi 300 liraydı galiba.
    Aynı şekilde Lumberjack botları çok vardı.

Not: Şubat ayından bahsediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Management -- 31 Mayıs 2020; 10:33:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Management

flonun depo mağazaları oluyor. Bir keresinde dek gelmiştim kaliteli nike ve adidaslar tanesi 200 küsur liraydı(tabi numara sıkıntısı olabilir). Muhtemelen bir önceki senenin modelleriydi; fakat baya beğendim.

Aynı şekilde çok kaliteli nike airmax tarzı knetix modellerini de ilk defa orada görmüştüm. 2 Tanesi 300 liraydı galiba.
    Aynı şekilde Lumberjack botları çok vardı.

Not: Şubat ayından bahsediyorum
    ben lacoste kullanıyorum hocam ayakkabıda
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackAvrupa

ben lacoste kullanıyorum hocam ayakkabıda

Alıntıları Göster
    Lacoste markasını hiç kullanmadım rahat mı? Yani görüntüsünü pek sevmiyorum o yüzden denemedim
  • Ben aldım 300 liraya adidas
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Management

Lacoste markasını hiç kullanmadım rahat mı? Yani görüntüsünü pek sevmiyorum o yüzden denemedim

Alıntıları Göster
    evet hocam çok rahat ve uzun süre gidiyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.