Şimdi Ara

Killzone 2 takas

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sizce Killzone 2 ile hangi oyunu takas edebilirim? God of War serisini bitirdim ve çok beğendim ama multiplayer destekleyen bir oyun ile takas etmek istiyorum.Kaliteli bir FPS veya TPS olabilir.Cevaplarınızı bekliyorum.Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Zarchon

Arkadaşlar sizce Killzone 2 ile hangi oyunu takas edebilirim? God of War serisini bitirdim ve çok beğendim ama multiplayer destekleyen bir oyun ile takas etmek istiyorum.Kaliteli bir FPS veya TPS olabilir.Cevaplarınızı bekliyorum.Teşekkürler

Uncharted 2

hemen online hem de single player olarak kesinlikle oynanılması gereken bir oyun
  • Uncharted 1 i oynamadan 2 yi oynama bence. Super kalite bir oyun. Ama birinde multiplayer yok
  • Aslında daha önce oynadığın oyunları listelersen daha somut cevaplar alabilirsin
  • Arkadaşlar ps3 henüz elime geçti :)
    -God of War Collection
    -God of War 3
    -Killzone 2 ile başladım maceraya
    Gow serisini bitirdim ve bayıldım ama Killzone 2 den nedense pek zevk alamadım:( Gerek single gerek multiplayer olsun (Killzone fanları lütfen kızmasınlar.)

Killzone 2 karşılığında Uncharted 2'yi takas edebilir miyim sizce? Birbirine denk oyunlar mıdır.Uncharted 1'i paramla alabilirim sonuçta yeni bir oyun değil.
    Bir de son olarak Uncharted serisinin senaryosu sürükleyici midir? Senaryo benim için fazla önemli. Sabrınız için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zarchon

Arkadaşlar ps3 henüz elime geçti :)
    -God of War Collection
    -God of War 3
    -Killzone 2 ile başladım maceraya
    Gow serisini bitirdim ve bayıldım ama Killzone 2 den nedense pek zevk alamadım:( Gerek single gerek multiplayer olsun (Killzone fanları lütfen kızmasınlar.)

Killzone 2 karşılığında Uncharted 2'yi takas edebilir miyim sizce? Birbirine denk oyunlar mıdır.Uncharted 1'i paramla alabilirim sonuçta yeni bir oyun değil.
    Bir de son olarak Uncharted serisinin senaryosu sürükleyici midir? Senaryo benim için fazla önemli. Sabrınız için teşekkürler

Killzone 2 ile Uncharted 2 takaslanır ama ne kadar ücret isterler onu bilemem.

ecelnico'nun da dediği gib ilk önce Uncharted 1'i oyna ondan sonra Uncharted 2 oyna...

Ayrıca Metal Gear Solid 4, Assassin's Creed 1 ve 2 gibi oyunları da oynamasını tavsiye ederim

• Assassin's Creed serisini de bitirdim ama ps3'de değil :)
    Yine de aşık oldum o seriye.Önerin için teşekkürler.
    Ama Metal Gear Solid 4'ü hiç düşünmemiştim.Diğer 3 oyunu oynamam gerekiyor mu? Çok beğenildiğini duydum evet.
  • Aslında bakarsan ilk 3 oyun oynasan çok iyi olur ama oynama imkanın yoksa forumdaki Metal Gear Solid başlığını okuyup hikayeyi öğrenme imkanın olur.

Oyundaki karakterleri ve karşılıklı ilişkilerini öğrenirsen MGS 4 bambaşka bir zevk verir emin olabilirsin..
  • Pekala hemen spoiler arayışına giriyorum o zaman Herşey için tekrar teşekkürler.
  • rica ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.