Şimdi Ara

kimden psn kardeşi olmaz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
2.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 18 kasımda uncharted 3'ün fortune hunter dlc'sini xxx nickli kişiyle paylaşmıştım..
    kendisi ertesi gün yatıracağını söylemişti.. ben de hesap bilgilerini paylaştım..
    sonra da yatırdı mı yatırmadı mı takip de etmedim açıkçası..
    zaten yatırması gereken meblağ 1/2 kişiye 25 lira 1/5 kişiye göre 10 lira idi.. ben de bütçene göre yatır demiştim..

olaydan 1-2 ay sonra hesaba girmeye çalıştığımda farkettim ki, zeki xxx hesabın mail adresini değiştirmiş..
    parayı da yatırmamış tabi ki.. eline böyle büyük bir fırsat geçince değerlendirmemek etmemiş
    telefonunu da açmıyor tabi...

kıssadan hisse;
    bazılarının ederi tahmin ettiğinizden düşük olabiliyormuş..
    10 liralık olanlar bile varmış..

edit: xxx hesabın kendi bilgisi dışında başkasının eline geçtiğini ve 1 hafta içinde hesabı geri alarak ya da ödeme yaparak durumu düzelteceğini söyledi.. iletişim konusunda hatalı davranmasından kaynaklanan bir yanlış anlaşılma olmuş sonuçta..
    iyi niyetine inanarak benim yazdıklarım ve benim yazdıklarıma binaen diğer arkadaşların yazdıkları mesajlar için de kusura bakmasın..

edit2: arkadaş hesabı kurtaramadı ama parayı ödeyerek zararı karşıladı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zenn -- 24 Ocak 2012; 11:50:26 >

• Tanımadığınız kişilerle hesap paylaşımı yapmayın.Forumda çok tanınan biri olsa bile (geçenlerde olmuştu) züğürt mü,çalışan mı, yaşını vs. hepsini sorgulayın.Yoksa kanı bozuk veya daha hırsızlık yapmaktan utanmayan yaşı küçük ergenler tarafından dolandırılabilirsiniz..Babamdan alacam babamdan alacam der.Ama bi bakmışsın babayı almışsın eline..Çok dikkat etmek lazım.Geçmiş olsun bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GT_55 -- 9 Ocak 2012; 22:33:41 >
  • Gecmis olsun bende de gurur İsimli bir arkadas benzer bir takla atma işlemine girdi yemedim Allahtan.İsmide cok anlamlı değil mı?;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: oldboy83tr

Gecmis olsun bende de gurur İsimli bir arkadas benzer bir takla atma işlemine girdi yemedim Allahtan.İsmide cok anlamlı değil mı?;)
    en iyisi bunlardan önce telefonla görüşmek
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerem787

en iyisi bunlardan önce telefonla görüşmek

Alıntıları Göster
    Bu tip konularda,referanslı ve önce para yatırmayı kabul edecek kişilerle hesabınızı paylaşın.

Geçmiş olsun....
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogukan21

Bu tip konularda,referanslı ve önce para yatırmayı kabul edecek kişilerle hesabınızı paylaşın.

Geçmiş olsun....

Alıntıları Göster
    isterse 5 liralık bir mebla olsun. Yine de işinizi garantiye almadığınız sürece bilgileri paylaşmayın. Başınıza kötü bir olay gelmiş, ama diğer arkadaşı artık forumun nasıl bildiği ortada
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogukan21

Geçmiş olsun....

Alıntıları Göster
    Bi insan nasıl 10 tl için böyle bişey yapabilir,durumu kötü desem ps3 alan insan 10 tl'mi ödeyemicek bunlar artık alışmış vicdanları kalmamış
  • quote:

Orijinalden alıntı: planetearth

Bi insan nasıl 10 tl için böyle bişey yapabilir,durumu kötü desem ps3 alan insan 10 tl'mi ödeyemicek bunlar artık alışmış vicdanları kalmamış

Alıntıları Göster
    hacı 10 tl değildir bence bi iş vardır bi çakallık yine kovalamanda fayda var ama arkadaş nie takip etmedin 1 tl'de alıcağın olsa koşucan peşinden
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChineseTranslator

hacı 10 tl değildir bence bi iş vardır bi çakallık yine kovalamanda fayda var ama arkadaş nie takip etmedin 1 tl'de alıcağın olsa koşucan peşinden

Alıntıları Göster
    Facebookta erdinç iyikulun konsollarla ilgili iletilerin altındaki yorumları yazanlara bakıyorum da, konsol bölümü yaş ortalaması, 10-12, yemin ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1E1FC651D -- 9 Ocak 2012; 23:33:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halleluja

Facebookta erdinç iyikulun konsollarla ilgili iletilerin altındaki yorumlara bakıyorumda, konsol bölümü yaş ortalaması, 10-12, yemin ederim.

O yüzden Türkiye konsol oyunculuğu konusun da baya geri de
  • Böyleleri yüzünden kimse kimseye güvenemiyecek.Ben ilk defa kardeşlik için kredi kartım var dedim ve 3 kişi mesaj attı paranı yollayalım diye.Ben de 1 kişiyle kardeşlik yapıp hemen hesap bilgilerini gönderdim.Sağolsun insanlar yine de güveniyo.Ama bu gidişle kardeşlik yapacak insan bulamıyacağımızdan korkuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: U_şen

quote:

Facebookta erdinç iyikulun konsollarla ilgili iletilerin altındaki yorumlara bakıyorumda, konsol bölümü yaş ortalaması, 10-12, yemin ederim.

Her yer artık çoluk çocuk kaynıyor. Keşke onlardan kurtulabilsek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadow99tr

Gecmis olsun bende de gurur İsimli bir arkadas benzer bir takla atma işlemine girdi yemedim Allahtan.İsmide cok anlamlı değil mı?;)

Hangi gurur :s
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dennis Jr

quote:

Orijinalden alıntı: shadow99tr

Hangi gurur :s

Cesurmus hocam unutmuşum adını :)

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=55913435&p=1#55913435
  • quote:

quote:

Üstad sadece Türkiye değil ki, yurtdışında da ağırlıklı kullanıcı kitlesi yine bebeler. Hatta bizim ülkeye göre kıyaslarsak buradaki kitle daha olgun sayılır. Orada 200 euro konsol. Yurtdışında adam oğluna 200 euroya konsol alıyor,oyunları da ucuz, upgrade derdi yok bilmemnesi yok diye işine geliyor. Burada tam tersi, zor bela konsol parasını verdin,bir de oyunları ayrı yağlı kazık

• quote:

Orijinalden alıntı: The VIII

quote:

quote:

Üstad sadece Türkiye değil ki, yurtdışında da ağırlıklı kullanıcı kitlesi yine bebeler. Hatta bizim ülkeye göre kıyaslarsak buradaki kitle daha olgun sayılır. Orada 200 euro konsol. Yurtdışında adam oğluna 200 euroya konsol alıyor,oyunları da ucuz, upgrade derdi yok bilmemnesi yok diye işine geliyor. Burada tam tersi, zor bela konsol parasını verdin,bir de oyunları ayrı yağlı kazık

Alıntıları Göster
    Yanlış hatırlamıyorsam xterya adlı kullanıcıyla birlikte Dead Island almıştım o ortak olmuştu.Hatta hakkını da yemiyeyim 85 tl idi oyun 45 ini o vermişti. Parasını gönderdikten sonra hesap bilgilerini göndermiştim sorun olmamıştı.

Üzücü bir durum gerçekten insan parasından değil bu duruma getirilmesine üzülüyor, şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım kardeşliklerde sadece bir keresinde paramı 1 hafta geç aldığım bir arkadaş vardı ondada senin gibi al kardeş yatırırsın sonra demiştim o yüzden oldu sanırım.

Umarım tekrar yaşamassın böyle bir durum.

Bu arada umarım benim de dead islandın şifreler değişmemiştir :)

• Üzücü bir durum ama belki bir yanlış anlaşılma vardır gene de iyice araştırılmadan kesin bir yargı verilmemeli forum da örneği çok.
    Bu arada forum da gerçek anlam da kaliteli insanlar da mevcut örnek olarak bir kardeşlik te oyunun fiyatı 40 lira filan dı anlaştık arkadaş sabah aynı oyun 50 lira olmuş ama kendisi gene eski fiyattan vermiş sonradan haberimiz olmuştu.Ama cesur21 gibi insanlar da ne yazık ki bu forum da varlar ve ne yazık ki de varolmaya devam edecekler.
  • quote:

quote:

Tabletteyim , gif atamiyorum (100x MUHAHAH ) :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMarjinaLs

quote:

quote:

Tabletteyim , gif atamiyorum (100x MUHAHAH ) :))

Alıntıları Göster
    Benim başıma böyle birşey gelmedi.

Bence başına bu tarz şeyler gelen kişiler, forumdaki+PSN deki nicklerini+isimlerini+vb.. bilgileri bir başlık altında deşifre etsinler. Bundan sonraki PSN kardeşliklerinde insanlar bu başlıktan baksın.

• quote:

Orijinalden alıntı: SuSpect_tr

Benim başıma böyle birşey gelmedi.

Bence başına bu tarz şeyler gelen kişiler, forumdaki+PSN deki nicklerini+isimlerini+vb.. bilgileri bir başlık altında deşifre etsinler. Bundan sonraki PSN kardeşliklerinde insanlar bu başlıktan baksın.

Alıntıları Göster
    malesefki her forumda olduğu gibi buradada kendini çok akıllı sanan çakallar mevcut ama unutmasınlarki yukarıda allah var elbet bir gün hak yerini bulur.. oyüzden çok dikkatli olmak gerekli herkeze güvenmeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GhostEagle -- 10 Ocak 2012; 9:43:30 >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.