Şimdi Ara

Kocaeli Üniversitesi Hukuk Fakültesi Yatay Geçiş Sonucum(Lütfen yorum yapın)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
3.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba. Aşağıdaki Ulaş UYAR adlı şahıs benim :) kocaeli hukuka 3.77 ile yedeklere girdim..burayı çok istiyorum..acaba geçmiş deneyimlerinize bakarak girme şansımın ne olduğunu söylermisiniz ? teşekkürler ;)

KOCAELİ ÜNİVERSİTE HUKUK FAKÜLTESİ 2012-2013 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI KURUMLARARASI YATAY GEÇİŞ BAŞVURU DEĞERLENDİRME SONUÇLARI
    2.SINIF YATAY GEÇİŞ YURTİÇİ BAŞVURU DEĞERLENDİRME SONUCU
    NO ADI SOYADI ÜNİVERSİTESİ 4'LÜK NOT SONUÇ
    1 Zeynep Gizem ALBAYRAK Çankaya Üniversitesi 4,OO ASİL
    2 Sezai SÖZEN Çankaya Üniversitesi 4,OO ASİL
    3 Senanur ARZUOĞLU Melikşah Üniversitesi 3,89 ASİL
    4 Akın AKASLAN İzmir Üniversitesi 3,88 ASİL
    YEDEKLER
    1 İsmail ŞEVİK Aydın Üniversitesi 3,84 YEDEK
    2 Ersin KARAKUŞ Maltepe Üniversitesi 3,79 YEDEK
    3 Ulaş UYAR İzmir Üniversitesi 3,77 YEDEK
    4 Dicle ERDOĞMUŞ Aydın Üniversitesi 3,72 YEDEK

• Oradaki 4.00 lık arkadaşlar mutlak başka ve kocaeli üniversitesinden statü olarak yüksek yerlere de başvurmuşlardır. Başvurduğu yüksek yer de öss puanın bakmazlarsa kocaeliye kayıt yaptırmama ihtimalleri olur bu durumda ilk iki yedek yerlerşebilir fakat sen 3. sün gördüğüm kadarıyla hukukta geçiş alım ortalamalarının yüksek olduğunu biliyorum bu yüzden işin biraz kritik gibi dostum
  • 4.00 NOT MU OLUR ?
     Kocaeli Üniversitesi Hukuk Fakültesi Yatay Geçiş Sonucum(Lütfen yorum  yapın)

• quote:

Orijinalden alıntı: snare123

Oradaki 4.00 lık arkadaşlar mutlak başka ve kocaeli üniversitesinden statü olarak yüksek yerlere de başvurmuşlardır. Başvurduğu yüksek yer de öss puanın bakmazlarsa kocaeliye kayıt yaptırmama ihtimalleri olur bu durumda ilk iki yedek yerlerşebilir fakat sen 3. sün gördüğüm kadarıyla hukukta geçiş alım ortalamalarının yüksek olduğunu biliyorum bu yüzden işin biraz kritik gibi dostum

akın akaslan benim sınıf arkadaış ve onunla konuştum , o da eskişehir, marmaraya filan yaptırcam diyodu..yani o da kocaeli pek istemiyo :) bu durumda şans biraz yüksekliyo gibi demi..
  • güncel
  • günceell..yoruumm
  • deneyimli biri olarak söylersem çok zor boşa bekleme bende geçen sene istanbul üniversitesinde 2. yedektim sıra gelmedi
  • yoruuumm.. .
  • kardeşlerim.. şimdi kocaeli hukuku aradım..2. sınıf ve 3. sınıflardan bi allahın kulu kayıt yaptırmadı dedi ..büyük ihtimal siz yedekleri arıcaz dedi :D cuma günü son kayıt haklarıymış..cuma günü arıcaklarmış ..yani böyle bi durumda var..şansım baya arttı ..olley bee.. şanslı gibiyim gell cuma geell
  • quote:

Orijinalden alıntı: masumiyetkarinesi

kardeşlerim.. şimdi kocaeli hukuku aradım..2. sınıf ve 3. sınıflardan bi allahın kulu kayıt yaptırmadı dedi ..büyük ihtimal siz yedekleri arıcaz dedi :D cuma günü son kayıt haklarıymış..cuma günü arıcaklarmış ..yani böyle bi durumda var..şansım baya arttı ..olley bee.. şanslı gibiyim gell cuma geell

dostm pm bakabilr msn?
  • günceeell
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.