Şimdi Ara

Köken Nasıl Bulunur?yardım edin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar nette çeşitli yollar var ama istediğim bölgelere göre özellikle marmara bölgesi kökeni tarihi oraya yerleşen insanlar türkler trakya bölgesinde dahil lütfen bana yardımcı olursanız çok dua alicaksiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Oguz boylari yaz herbiri genelikle ayri bolgede mesala biz Gaziantep Türkleri Oguzlarin Kıngız mı Kımız boyundaydik hatirladigim kadari ile köken derken bunu mu kast ettin.

• Aynen kardeşim teşekkür ederim saolasin

• hocam resmi olarak soy agacı ve kokeni falan istiyorsan devlet kayıtlarında var. tabii her ailenin yok, bazıları 1500 lu yıllara kadar giderken biz sadece 1830 kadar gidebildik.. kalanını yaslılardan ogrendik. fazla kolay iş degil.
  • Aynen katılıyorum

• Araştırmaya baslıyorum saolun

• quote:

Orijinalden alıntı: Cpt Shakespeare

hocam resmi olarak soy agacı ve kokeni falan istiyorsan devlet kayıtlarında var. tabii her ailenin yok, bazıları 1500 lu yıllara kadar giderken biz sadece 1830 kadar gidebildik.. kalanını yaslılardan ogrendik. fazla kolay iş degil.

Babamla araştırma yaptığımızda biz de o tarihe kadar gidebildik anca, çünkü resmi nüfus kayıtları ona imkan veriyor, 1500lere kadar soyağacı çıkaranlar hep soylu ailelerdir, vakıflarda kurucu ailenin soyağacı bilgileri tutulur icraat kayıtları yer alır bunlar üzerinden bu aileler bu kadar derin soyağacı çıkarabiliyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100 yıl geriye gidersin hepsi o .O da şansın varsa.Daha eskileri bildiğim kadarıyla mahkeme kararı olmadan artık alamıyorsun.
  • Nick'inizi almadan sorsaydınız belki daha iyi olabilirdi!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.