Şimdi Ara

Kuveyt 12 taksit 1.36 oran

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
4
Favori
3.894
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1 Ağustosa kadar mobil şubeden taksit sayısı belirleyip yapılacak harcamalarda 1.36 oran, 24 Ağustosta kadar 1.91 oran geçerli

Gıda market vb onlarda geçerli olmaz

Kuveytte taksit sayısını belirleyince yapılan harcamalar otomatik taksitlenir

cüzdana vs. para yükelrseniz yine bu oran geçerli olur :D

• Hocam biraz daha açar mısınız bunun için kredi kartı vs gerekiyor mu yoksa direkt ihtiyaç finansmanı olarak mı çekeceğiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dhequel -- 27 Temmuz 2023; 23:2:35 >
  • dhequel kullanıcısına yanıt

O da bilmiyor ki ne yazdığını

• dhequel kullanıcısına yanıt

bireysel kredi kartınız varsa önce mobil şubeden kartlarım menüsünden taksit sayısı belirliyorsunuz

Bu durumda herhangi tek çekim yaptığınız harcama otomatik taksitleniyor ve bu oran 1 ağustosa kadar 1.36 orandan geçerli

market,gıda,akaryakıt gibi harcamalar taksitlenemediği için onlarda sınır var. hepsiburada cüzdana yükleyebiliyorsunuz ama. eğer 1 ağustosa kadar kullanmayacaksanız bile önce yükleyip sonra harcama yapabilirsiniz

www.kuveytturk.com.tr
    Hesaplama Araçları | Kuveyt Türk Katılım Bankası
    https://www.kuveytturk.com.tr/hesaplama-araclari
  • jackiechan01 kullanıcısına yanıt

katılım olunca öyle olur

• kambinan K kullanıcısına yanıt

Bilgilendirme için teşekkür ederim.

İlgili menüye girdiğim zaman 12 taksite kadar seçebiliyoruz.

Yazınızda bahsettiğiniz oran için taksit sayısı sınır var mı?

• Hesap açtım kredi kartı vermiyorlar
  • 1,36 eskıde kalmadı mı? 1,91 gozukuyor bankalarda.
  • Kampanya linki atabilir misiniz ?
  • makine433 M kullanıcısına yanıt
    31 temmuz 23:59 a kadar 1.36 idi oran
    1 agustos itibariyle 1.96 oldu
    biraz evvel bankayi aradim.
    müş.tems bile bilmiyor arttığını 1.36 diyor. dedim yanlısınız var bugün itibariyle oranlar degisti dedim biraz bekletti ve özür diledi.
    asil can alıcı nokta müşterisini enayi yerine koyuyor ve kandırıyor sebebi de 25 temmuz 2023 te yolladığı sms

"Sayin Musterimiz, 24 Agustos 2023 tarihinden itibaren bireysel kredi karti ile yapilacak taksitli islemlerde uygulanacak olan kar payi orani %2.13 olarak, kredi karti borcunun gecikmesi durumunda uygulanacak gecikme cezasi orani ise %2.43 olarak guncellenecektir. Belirtilen oranlara KKDF ve BSMV dahil degildir. Iletisim icin: 444 0 123 B002"

şimdi bu gelen mesaja gore 24 agustosa kadar 1.36 diye sonrasi 2.13 diye düşünerek insanlar kartini taksitlendirme yapmaz mi? 1agustos itibariyle 1.96 24 agustos itibariyla da 2.13 oran olacak demek cok zor olmasa gerek

burda gormesem benimde haberim olmayacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 1 Ağustos 2023; 11:5:43 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.