Şimdi Ara

KYK adaylarına tavsiyeler (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
226
Cevap
71
Favori
31.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
198 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SvadyaDerebeyi

Arkadaşlar ben şu an akdeniz üniversitesindeki kyk da kalıyorum sorunuz varsa alabilirim

Hocam nasıl rahat mı?Genel bir bilgi verir misiniz?
  • Çok uğraşmışsınız hocam sağolun Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz saçma olmuş dostlar cok cok fazla abartı yapmış yok söyle yapın böyle yapın

6 kisilik odada kaldim 2 yabancı vardı ışık yüzünden ses yüzünden sözlü kavgalarım oldu ama bu her odada olur

Fazla abartmayin ama asla sessizde kalmayın

Arkadas batak falan demis öyle bir oda varsa kaçın o odada full bos adam vardir sabaha kadar uyumazlar

Güvenlikçi temizlikci demiş yine gereksiz bir durum ne gerek varsa artık yine bos adamlarım dikkat ettiği mevzu çünkü adam ses yapar sigara icer her türlü moku örtmek için arkadasin dediğini yapar

Kendiniz olun pısırık olmayin korkmayin efendi olun ders çalışın takılın ama edep ve saygı çerçevesinde

• Hayır alacağınız yorgana kadar sistem belirliyor

• Kyk çıkmamıştı okulun kendi yurtunda kalıyordum arkadaşın dediği çoğu şeyde haklı. Ben gece 4'de yurta girdiğimi bilirdim. Güvenlik görevlerini kafalayın. Oda arkadaşınıza ilk gün çizgilerinizi kibar dille belli edin. Çizgilerinizi aşarsa direk olarak söyleyin. Ancak yurta sağlam arkadaşlıklar pek kurulmuyor. En azından benim yurtum öyleydi.

• fevziunluol kullanıcısına yanıt
    Aynı bölümden insanları aynı odalara yerleştiriyorlar mı?
  • Judoo kullanıcısına yanıt
    Oda arkadaşlarınızla tanışırken adıni sorduktan sonra ilk soracağın şey sigara içiyor musun sorusu olmalı. Kyk'daki ilk yılımda bunu dikkate almadım. 4 kişilik odada 3 kişi sigara içiyordu. Ben çok rahatsız oluyordum ama sesimi çıkarmadım. Oda hep duman altıydı. O yıl öylece geçti. 2. yıl rahatsız olduğumu belirttim, son iki yıldır bulunduğum odada hiç sigara içilmedi.

• Kahvaltıda 3 lira akşam yemeğinde 6,5 lira fiş hakkı var.

• oguzhan441907 kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam dediğinizi yapayım eğer üstelerlerse yurt yönetimine mi şikayet edeyim yoksa kendim mi çözeyim?
  • Tum kyk da kalanlara soruyorum. Kyk nin cikip cikmamasi neye baglidir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Judoo kullanıcısına yanıt
    Üstleyeceklerini sanmıyorum çünkü içeride sigara içmek zaten yasak. İlk çözüm şikayet olmasın bence, daha ilk zamanlarınizda birileriyle papaz olmayın. Önce belirtin baktınız uymuyorlar bir iki daha dillendirin. Rahatsız olduğunuzu öksürük ile belirtin falan. Yok eğer inat ediyorlarsa o zaman şikayet edin. Size saygı göstermeyen kişi saygı hak etmiyordur zaten.

• 3 4 kişilik oda fiyatları ne kadar istanbulda ?
    sabah ve akşam verilen yemek fişi yeterli oluyor mu ?
  • oguzhan441907 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam zaten öyle hemen şikayet eden biri değilim elimden geldiğince kavga/gürültü yapmama taraftarıyım.Dediğiniz gibi yaparım herhalde uyarırım bir kaç kere baktım olmuyor şikayet ederim.Dediğim gibi kokusundan nefret ederim sigaranın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gambino_

quote:

Arkadaşlar ben şu an akdeniz üniversitesindeki kyk da kalıyorum sorunuz varsa alabilirim

Hocam yurt daha yeni yapılmış hala bir çok yerinde inşaat devam ediyor. A b c ve d blokta klima yok ama e blokta var. A ve b de internet var ama c d ve e de yok

• mucahitkaraci M kullanıcısına yanıt
    Hocam yeterli ama akşam yemeğini biraz iyi yiyeyim derseniz bir lira falan geçer. Kahvaltı da aynı

• Bu Arada yurda giriş, çıkışlar ve yemek hakları parmak iziyle

• Baban devlet memuru falan mı veya devletten para alıyor musunuz

• Ne götürüp ne götürmemeliyiz bunları da yazar mısın?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gambino_

quote:

Hocam yurt daha yeni yapılmış hala bir çok yerinde inşaat devam ediyor. A b c ve d blokta klima yok ama e blokta var. A ve b de internet var ama c d ve e de yok

Aylık ne kadar veriyorsun? Odalar kaçar kişilik şeklinde? Uniye şehir içine falan uzaklığı nedir?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.