Şimdi Ara

LADESİ KAYBETTİM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sınıftan bir kızla ladese girdik 3 gün oldu bi anda elime tutuşturdu ladeess diye bağırınca dank ettineye olduguna sonra karar veririz demiştik kızla sadece arkadaşızilerde sevgili olma potansiyeli var,neyine olduğuna ben karar vericem sizce neyine olabilir fikirlerinizi esirgemeyin :)

• Em onu
  • Öpücük olsun. Denendi, işi yarıyor
  • Eline tutuşturmadan keşke sen onun eline verseydin .
  • Kahve.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wos

Eline tutuşturmadan keşke sen onun eline verseydin .

• quote:

Orijinalden alıntı: Captain03

Arkadaşlar sınıftan bir kızla ladese girdik 3 gün oldu bi anda elime tutuşturdu ladeess diye bağırınca dank ettineye olduguna sonra karar veririz demiştik kızla sadece arkadaşızilerde sevgili olma potansiyeli var,neyine olduğuna ben karar vericem sizce neyine olabilir fikirlerinizi esirgemeyin :)

Gazozuna ilaç kat baygınken gelinlik giydir defalarca tecavüz et uyandiginda uzerine cik eni vici vokke diyerekten moonwalk yap ormana gotur 35 yerinden bicakla testereylekafasini kes ve bir ppoğaça ile topraga göm ...

Sonuç...

Em onu şampiyon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yemeğe çıkart.
  • quote:

Yapardımda ne bileyim o kadar ciddiye alacağını düşünmedim,arkadaşa gülüyorduk dalgınlık işte
  • quote:

quote:

Yapardımda ne bileyim o kadar ciddiye alacağını düşünmedim,arkadaşa gülüyorduk dalgınlık işte

O senin eline vermiş yapacak birşey yok artık .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr Zontak

quote:

Arkadaşlar sınıftan bir kızla ladese girdik 3 gün oldu bi anda elime tutuşturdu ladeess diye bağırınca dank ettineye olduguna sonra karar veririz demiştik kızla sadece arkadaşızilerde sevgili olma potansiyeli var,neyine olduğuna ben karar vericem sizce neyine olabilir fikirlerinizi esirgemeyin :)

Gazozuna ilaç kat baygınken gelinlik giydir defalarca tecavüz et uyandiginda uzerine cik eni vici vokke diyerekten moonwalk yap ormana gotur 35 yerinden bicakla testereylekafasini kes ve bir ppoğaça ile topraga göm ...

Sonuç...

Em onu şampiyon

Herşey tamamda poğaça ne alaka

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• yala onu yala
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr Zontak

quote:

Sonuç...

Em onu şampiyon

poğaça kısmında güldüm

• kelepçe al ona.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.