Şimdi Ara

LANET OLSUN LG MARKASINA...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR 3 SENE ÖNCE EN İYİSİ DİYE LG MARKA 47" TV ALDIM GARANTİSİ BİTTİ İLK BAŞTA ÖLÜ PİKSEL SONRA 1 AY GEÇMEDEN TV BOZULDU NEYSE DEDİM KISMETTEN ÇIKMIŞ ÇALIŞTIĞIM KURUMDA SEVDİĞİM BİR ABİ VAR BEN TV BOZULDU DEMİŞTİM GEÇEN ONUNDA 47" LED LG TV SİNİN TAM ORTASINDAN YEŞİL BİR ÇİZGİ NEYSE GARANTİYE GÖNDER DEDİM GARANTİ BİTTELİ 2 AY OLMUŞ VE SERVİS 800 TL PARA İSTEMİŞ BENİM TV DE 800 TL İSTİYORLAR NEYSE BEN BİRAZ İNTERNETTEN ARAŞTIRDIM LG MARKASI KIRONİK SORUNLARI BİR MARKA OLDUĞUNU YAZMIŞLAR MUŞTERİ HİZMETLERİNİ ARADIM BUNLAR OLDU DİYE ORADAKI YARDIM ETMELERİ İÇİN ORADAKI LAVUK BİZLİK BİR ŞEY YOK ELEKTRONİK CİHAZLAR BÖYLE SORUNLAR OLUR DİYORLAR GARANTİ BİTER BİTMEZ Mİ OLUR DEDİM OLA BİLİR GRANTİ BİTTELİ 1AY OLDU BOZULDU OLA BİLİR DİYORLAR VAR MI BÖYLE BİR SAÇMALIK BENİM CEP TL LG MARKA ODA NE HİKMETSE GARANTİ BİTTİ ARIZALANDI BİR DAHA TÖBE ETTİM LG MARKA BİR ÜRÜN ALIRSAM. SİZİNDE BÖYLE SORUN OLAN ARKADAŞLAR VAR SA YAZSINLAR BURADA PAYLAŞALIM..

• h_leon H kullanıcısına yanıt
    geçmiş olsun merak ettiğim lg markasının en iyisi olduğu kanısına nereden vardınız
  • teknosada satan kişi tavsiye üzerine diyelim samsung veya lg dedi lg özellikerli daha fazla diye aldım ama bin pişman oldum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.