Şimdi Ara

Laptopa elektrik gelmiyor fakat bataryadayken çalışıyor YARDIM!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşımın asuss marka laptopuna sıvı teması olmuş dediğine göre damla denilebilecek kadar az ve pc nin son durumu şu;
    Laptop elektrik almıyor fakat bataryayı başka pc de şarj ederek kullanabiliyorsun bataryada şarj cihazında arıza yok. Tamire verdik, eleman anakart pas tutmuş dedi sıvı teması olmuş buna dedi biz söylemeden (3gün içinde pas tutarmı bilmiyorum bana tuhaf geldi) şuan alkole yatırmış anakartı pası çözmek için bir kaç gün öyle yatacakmış sonra tekrar deneyecekmiş. Bu hikayede bir anormallik var mı eleman sıyırıyor mu yoksa bu kurduğu cümlelerin doğru olma ihtimali varmı. Yardımcı olursanız memnun olurum, şimdiden teşekkürler.

• Normal Masaüstü ankartına göre notebook anakartları daha küçüktür bakmayın öyle sol tarafta dvd yazıcı diğer tarafta usb bellek girişi bu anakart bu kadar uzunluktadır değil küçük olduğu için 1 damla nereye değdiği çok önemlidir ilginç olan bir kaçgün alkolde kalsı heral servis yogun özenle anakartı temizlemek gerekiyor küçük olduğu için nokta atışı yapmak zorunda
  • vivaekol V kullanıcısına yanıt
    sagol hocam, konu hakkında bilgi sahibi olmadığım için insanda kandırılma hissi uyanıyor :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.