Şimdi Ara

Laptopu Servise Gönderdim 20 iş gününü geçti.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Kız arkadasımın laptopunu servise gönderdim.sarj aleti bozuktu serviste içine su girdigini ve klavyenin degişmesi gerektigini söylediler.170 tl para istediler yatırdık hemen.yalnız urunu göndereli 20 iş günü oldu.bu urunu iade edip yenisiyle degiştirmek yada para iadesi yapılmasını istiyorum.yalnız sıkıntı su ürün amerikadan alındı.1 yıl uluslararası garantisi var.Bana değişimde kem küm ederler mi ?
    Lütfen basına gelen yardımcı olabilecek bi arkadas varsa ve paylasırsa sevinirim.

• Garanti kapsamında mı halen süresi devam ediyorsa tabiki iade ya da değişim talep edebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahamen

Merhaba arkadaslar
    Kız arkadasımın laptopunu servise gönderdim.sarj aleti bozuktu serviste içine su girdigini ve klavyenin degişmesi gerektigini söylediler.170 tl para istediler yatırdık hemen.yalnız urunu göndereli 20 iş günü oldu.bu urunu iade edip yenisiyle degiştirmek yada para iadesi yapılmasını istiyorum.yalnız sıkıntı su ürün amerikadan alındı.1 yıl uluslararası garantisi var.Bana değişimde kem küm ederler mi ?
    Lütfen basına gelen yardımcı olabilecek bi arkadas varsa ve paylasırsa sevinirim.

suya girdiği için garanti dışı kalıp vermeyebilirler verseler bile amerikadan alındığı için 20 iş günü geçerli değil maalesef
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.