Şimdi Ara

Lastik Tavsiyesi (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
0
Favori
25.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 4 Tanesi 490 TL nakit olarak Dunlop Sport Sp3000A aldım. İnş iyidir , fiyatı uygundu , kumholardan falan iyi olacağını umuyorum.
  • bende peugeot 206 hdi var .geçen continental romanya imali olan ecotect lastiğin dört adedini 90*4=360 tl peşin aldım.lastik imal tarihine baktım 03.2009 .
  • İyi yapmışsın bende yeni dunlop sp300 aldım japon malı son derece güsel lastik , sende memnun kalırsın inşallah, kumhodan bencede daha iyi lastik dunlop
  • Az daha Kumhonun solus mudur nedir onlarından alacaktık , sonra iyi olan serinin ecsta olduğunu hatırladım. Dunlop için fiyat uygun geldi, inşallah memnun kalırız.
  • Arkadaşlar merhaba. 2000 model A3 ambiente aracım var. Lastik ebatları 195 65 15 . Bir kaç yerden fiyat aldım. Continental Eco Contact 3 (kampanya 120tl) - Michalen Energy Saver 140 tl (Bir brigshton bayisi 3 aydır bu lastik piyasada yok dedi) İşin açıkçası bu işte acemiyim ve 4 lastik değiştirecğim. Lastik başı 100-120 tl bütçem var. (4 lastik olunca extra indirim yazıyordu forumda) Tavsiyeleriniz, yada 3 kuruş daha ver şunu al dediğiniz model nedir?
  • Bende yeni araştırma yaptım bu mevzuda , bayaa bi lastikçi dolaştım sonuç olarak ucuz lastikte hankook k105= 105 tl gibi bir fiyata alabilrsin , aslında bu ebatta çok fark yok ii lastikle ucuz lastik arasında taş çatlasa 80 lira fiyat fark ediyor 4 lastikte , onun için bilindik markalardan al derim er300 ilk tercihimdir
    Aracına 205 60 15 takarsan çok daha güsel duruyo bence 195 65 15 ten yeni geçtim bu ebata memnun kaldım, aracın yol tutuş ve frenleme performansı arttı sanırım birasta yakıt artıcak ama çok önemli deil zaten cok yakıyo
  • bende polo 6n var gecenlerde 4 mevsım nokıan h1 serısı aldım pıyasadakı en sessz lastık tane 140 a geldı 4 tane 560

super secımdı ama 2 haftamı aldı lastık piyasa arastırmam[8|

Lastik Tavsiyesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _EndoplazmikBirKulum_ -- 26 Ocak 2010; 21:05:44 >
  • Selamlar arkadaşlar benim voswagen sharan bir aracım var.aracın üzerindeki lastik 195/60/16 lastik vardı.Tamirci senin araca bu lastik olmaz dedi ve 205/60/16 lastik almamı önerdi.Ben de bir çift marshal lastik aldım.Lastik daha 10000 KM olmadan ortadaki dişlerden eskidi.Yani dişler sıfırlandı.Satıcı ile görüştüm daha 6-7 ay olmadan bu lastiğin nasıl bu hale gelir dedim.Havası yüksek kullanmışsın dediler.bende 32 psi yi geçmedim dedim ölçtüler hava 32 geldi.Lastiği söktüler garantiye gidicek dediler.Tam dört ay oldu hala lastik gelmededi.Benim sorum iki farklı katagoride olacak
    1-195 lastiklerle 205 lastikler arasında ne gibi fark vardır.205 bayağı geniş olduğundan yakıt konusunda biraz fazlamı yakar?
    2-Sürücü ve araç hatası olmadığı kesin olup 1000 Km de lastik ortadan eskir mi böyle bir eskime lastik hatası değilmi?
    Benim voswagen şharan araç için hangi marka lastik önerirsiniz? Saygılarla....

• Arkadaşlar görüyorumki benim daha önce düştüğüm yanlışa yani marka hayranlığına herkes düşmüş. bir kaç ay önce aracıımdaki Pirelli P7 leri söküp yerine arkadşımın ısrarlı tavsiyesi ile SUNTEK diye bir marka lastik taktım Yokohama nın fabrikasında üretiliyormuş üstelik yarı fiyatına ama performansa gelince fark anlatılamaz aracım yolu tutmaya başladı manevralara daha net cevaplar veriyor ve son derece sessiz. Bundan sonra kesinlikle kullanacağım marka ünlü markalar olmayacak.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.