Şimdi Ara

Lenovo 100 In-Ear Kulakiçi Kulaklık + taşıma çantası 79,82TL (Amazon-N11)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
3.045
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben bu kulaklığı sırf içinden çıkan kulaklık taşıma çantası için almıştım ki bu arada dışı kadifeden üretilmiş kaliteli bir kese çanta çıktı. Bu kadar ucuz bir kulaklığın ses kalitesinden hiçbir beklentim yoktu çekmeceye atarım diyordum ama fiyatına göre sunduğu ses kalitesi beni şok etti.

9mm lik sürücüsü giriş seviyesi bir kulaklıkta olmaması gereken kalitede bir bas ve vokal performansı veriyor. Midler, tizler gayet yeterli. Ses dengeli bu arada, ucuz kulaklıklardaki boğukluk veya tam tersi aşırı tizli bir sunum yok. Biliyorsunuz giriş seviyesi kulaklıklar genelde denge olmaz. Sony MDR-ex 15, JBL c100, falan gibi markaların giriş seviyesi kulaklıklarından daha iyi.

Kablo biraz uzun 1,5 metre bilgisayar için avantaj ama yolda yürürken sarkar biraz. Mikrofonda bir sorun yok görüşme yaptım sesimin gayet iyi geldiğini söylediler yolda trafikte konuşma yaptım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nuada -- 13 Ocak 2023; 11:21:7 >

• Link yok mu hocam?
  • Alalım bakalım bir tane. Bu aralar ne alırsam hep Lenovo denk geliyor :)

• kulaküstü olaydı sesi güzel fiyatı uygun, alırdık. iş yerinde kullanmak için uygun fiyatlı lazımdı. kulakiçi bir süre sonra baş ağrısı yapıyor, hatta kısa bir süre sonra, 20-30 dk takılı kalsa sıkıntı oluyor bende.

• MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt

Kulakiçi işyeri için daha uygun, kulaküstü bizim kamuda sıkıntı olur biraz :)

• nuada kullanıcısına yanıt

sipariş ettim zaten artık. iadeden yüklenen hediye çeki bakiyem vardı unutmuştum, satıcı amazon olunca onu kullandım.

kafaüstü dışarıyı duyabilme açısından daha iyi gibi hocam. kulakiçi sesi daha çok engelliyor. bazen bişey dinlerken yan masadan seslenenleri duymamış oluyorum.

önceki yıl a101 de 20 liraya falan lenovo kulakiçi satıldı, onu almıştım fiyatına göre çok iyiydi ama tanıdık birileri isteyince verdim gitti kulaklıklar hep, kulakiçi kalmamış doğru düzgün, geçen yıl 10 liraya a101 de satılan değişik bi kulaklık var aslında acil durumda kullanırım diye almıştım ama büyük kullanışsız diye çekmeceye atıp unutmuşum.

bu lenovo gelirse kullanırım belki!  

• Hocam o a101 den aldığın kulaklığı biliyorum bende yeğenime almıştım Lenovo HF-130 onun ses kalitesi kötüydü bence. Eğer onu beğendiysen bunun ses kalitesi çok daha iyi ona göre.

• Seneler öncesinde bir fırsat zamanıydı almıştım bir siteden, şu an hangisiydi Teknosa miydi neydi bilmiyorum da, zamanına göre bile uygundu fiyatı aynı bugün ki gibi. Gayette güzel kullandim hala daha kullanmaktayım ara ara ama malzeme kalitesi çok iyi değil. Kablosu çok çok ince çit kirildim kırılacak, kulak içine giren plastik bir zaman sonra yipranip kendini salıyor birlesme yerinden ayrılıyor çatlıyor. Ama parasının hakkını sonuna kadar veren bir üründür yani pişman etmez sadece özenli ve dikkatli kullanmak gerekli sadece.

o 20 lira zaten şimdinin 80 lirası deyip 20 liralık lenovo niyetine sipariş ettim zaten hocam, her ne kadar maaş sadece 2.5 katına çıkmış olsa da ürünün 4 katına çıkması bile normal geliyor artık maalesef. iyi çıkarsa ne ala.  

teşekkürler  

• Sadece ses kalitesi önemli değil mesela kablo kalitesi de çok önemlidir.

Görsellerine baktım incecik görünüyor bence alınmaz.

• Şu kulağın içine ittirilen modellerden hiç hoşlanmıyorum, bu yüzden çok fırsat kaçıyor ama yapacak bir şey yok.  

• Arseyus kullanıcısına yanıt

80 liralık bir kulaklık için malzeme kalitesi kabul edilebilir düzeyde. Çok fazla beklenti içine girmemek lazım ödediğimiz meblağ belli.

Siz konu açtığınız da ben almayı düşündüm ses kalitesi illa ki muaddilerine göre iyidir diye.

Ancak daha önce benzer ince kablolu kulaklık alan birisi olarak kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Kullanıma bağlı er veya geç illa ki o kablo kopacaktır.

• Öncelikle konuyu açan arkadaşa ve görüşlerini paylaşan herkese teşekkürler. Silikonlu tipte olması dışında istediğim kulaklık tamda bu aslında. Buna alternatif olarak iphone'un kendi kulaklığı gibi ucunda silikon olmayan ve uzun (~1,5 m falan) mikrofonlu kulaklık önerisi olan olursa çok mutlu olurum.

• Merhaba hocam. Ürünü almaya niyetlendim ama tam o esnada philips in şu ürününü gördüm. Sadece a101 de bu fiyatlara satılıp diğer sitelerde 150 liralardan başlaması acaba daha mı iyi dedirtti. Sizce hangisi daha alınası ? Tecrübeniz var mı ve ya kağıt üstü bilgileri ile kıyaslayabilir misiniz ?

akakce.com
    Philips TAE1126BK/51 Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
    https://www.akakce.com/kulaklik/en-ucuz-philips-tae1126bk-51-mikrofonlu-kulakici-fiyati,1896723047.html

Edit: Resmi broşürü:

https://www.download.p4c.philips.com/files/t/tae1126bk_51/tae1126bk_51_pss_.pdf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torquehp -- 25 Ocak 2023; 23:52:1 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.