Şimdi Ara

LG G2 Accuweather sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yaklaşık 3 hafta önce hepsiburada.com'dan lg g2 telefonunu satın aldım. Telefondan performans olarak çok memnunum fakat canımı sıkan ve bir türlü çözemediğim bir sorunla karşılaştım. İlk başta önemsemedim fakat sorun sinir bozucu bir hal almaya başlayınca forumları ve interneti araştırdım. Sorun şu telefon ne zaman kilit ekranına geçse ve ekran kapansa telefonun ekranında

''hava durumu uygulaması güncelleme merkezinden hava durumu teması gerekiyor. kapağı açın ve güncelleme merkezine gidin'' diye bir mesaj alıyorum. sorunu bir türlü çözemedim. ayarları kurcaladım accuweather uygulamasını sildim hava durumu uygulamasını engellemeye çalıştım. fakat sonuç aynı. Bunun haricinde telefonla konuşurken, mesaj atarken veya telefonda gezinirken kilit ekranına geçtiğinde böyle bir durum ortaya çıkıyor ve durduk yere bu mesajı kapatmakla boğuşuyorsunuz.

Çözümü olan varsa çok sevinirim. Açıkçası bu forumda da bir kaç yerde bu sorunu gördüm fakat herhangi bir yerde çözüme rastlayamadım,

Herkese iyi günler, Hayırlı ramazanlar,
     LG G2 Accuweather sorunu

• Feher29 kullanıcısına yanıt
    Güncelleme merkezinden hava durumu uygulamasını yüklerseniz bu mesajla karşılaşmazsınız.
  • Yükledim fakat halen karşılaşıyorum. Bunu komple silip kurtulmanın yolu yok mu?
  • Feher29 kullanıcısına yanıt
    O işlem root isteyebilir. Yüklemene rağmen düzelmediyse telefonu fabrika ayarlarına alıp tekrar güncelleme merkezinden hava durumu uygulamasını yükle, bu sefer kesin düzelecektir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.