Şimdi Ara

LG P710 L7 II Hakkında Birkaç Soru ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • değerli forum arkadaşlarım, Başlıkta belirttiğim telefonu kullanıyorum 2 haftadır. Hep küçük oyunlar yükledim oyun yüklemeyide pek bilmiyorum. Subway , NSS , Score gibi oyunlarda mini minnacık az kasmalar gördüm . Oyun oynamanı etkilemeyecek kadar az kasmalar zaten çok nadir oluyordu. Şimdi ben bu telefona Most Wanted , Asphalt 7-8 , Fifa 14 gibi büyük oyunları yüklemek istiyorum ama telefon kaldırır mı bilmiyorum . Arkadaşımda Galaxy Ace 2 var o most wanted ı oynuyor. Benim anladığım kadarıyla benim telefon daha iyi. Bende 1 GHz çift çekirdekli işlemci varken Ace 2 ' de 800 MHz işlemci var . Ben Google Play ' e girdim most wanted ve asphalt 8 için telefonla uyumlu değil dedi , ben bu oyunları oynayamazmıyım ? Oynarsam nasıl performans alırım ?

• UP UP
  • quote:

Orijinalden alıntı: spearman_2434

UP UP
    cevap yok mu arkadaşlar ?
  • quote:

cevap yok mu arkadaşlar ?

Alıntıları Göster
    apk olarak yukleyın apkmanıadan bulup

bı deneyın ayarları dusurursenız acabılır..
  • Telefonla uyumlu degil demesinin sebebi android surumuyle alakalidir, acura07 nin dedigi gibi apk sini bulup yuklerseniz oynayabilirsiniz ama performans konusunda birsey diyemeyecegim malesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet3807

Telefonla uyumlu degil demesinin sebebi android surumuyle alakalidir, acura07 nin dedigi gibi apk sini bulup yuklerseniz oynayabilirsiniz ama performans konusunda birsey diyemeyecegim malesef
    yok apk yüklemeyi biliyorum data-sd filan onları bilmiyorum yükleme sorun değil performans ve uyumluluk benim çin sıkıntı bu konuda bilgisi olan biri var mı ?
  • quote:

yok apk yüklemeyi biliyorum data-sd filan onları bilmiyorum yükleme sorun değil performans ve uyumluluk benim çin sıkıntı bu konuda bilgisi olan biri var mı ?

Alıntıları Göster
    İnternette biraz araştırdım Adreno 203 adl gpuyu kullanıyoruş ve kötüymüş sanırım bu oyunlarda sıkıntı yaşar mıyım ?
  • quote:

İnternette biraz araştırdım Adreno 203 adl gpuyu kullanıyoruş ve kötüymüş sanırım bu oyunlarda sıkıntı yaşar mıyım ?

Alıntıları Göster
    up up
  • quote:

up up

Alıntıları Göster
    arkadaşlar cevap verin lütfen hata mı yaptım allmakla oyun oynayamıcak mıyım bu telefonla ?
  • quote:

arkadaşlar cevap verin lütfen hata mı yaptım allmakla oyun oynayamıcak mıyım bu telefonla ?

Alıntıları Göster
    l7 den g2 ye terfi ettim

androidde amiral gemisi alınız
    note 3 z1 g2
    diğer android telefonlar çöptür
    eğer bunlara maddi imkana el vermiyorsa uygun fiyatta windows phone alınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: etyemez

l7 den g2 ye terfi ettim

androidde amiral gemisi alınız
    note 3 z1 g2
    diğer android telefonlar çöptür
    eğer bunlara maddi imkana el vermiyorsa uygun fiyatta windows phone alınız

Alıntıları Göster
    benim öyle bi sansım yok durum pek iyi değil lg l7 2 yi aldım daha 2-3 yıl değisemem benim telefon nasıl onu merak ediyorum you tube dada fazla video yok acaba fifa 14 , nfs most wanted - asphalt 7-8 gibi oyunları açar mı diye merak ediyorm
  • quote:

benim öyle bi sansım yok durum pek iyi değil lg l7 2 yi aldım daha 2-3 yıl değisemem benim telefon nasıl onu merak ediyorum you tube dada fazla video yok acaba fifa 14 , nfs most wanted - asphalt 7-8 gibi oyunları açar mı diye merak ediyorm

Alıntıları Göster
    cevap yok mu arkadaşlar lütfen yardımcı olun
  • quote:

cevap yok mu arkadaşlar lütfen yardımcı olun

Alıntıları Göster
    arkadaşlar lütfen yardımcı olun .
  • quote:

arkadaşlar lütfen yardımcı olun .

Alıntıları Göster
    bilen arkadaşlarım elinize ayagınıza düştüm lütfen yardım edin forum kardeşinize ben oyun oynayabilcek miyim bu telefonla ?
  • Kardeş bendede bu telefon var hafiza konusunda basim dertte sen buna asfalt 8 yuklucem diyosun da hafizan yeter mi onu dusun. Bu oyun telefonu deil tamam ben de subway temple filan oynuyorum ama dedigin oyunlar icin yetersiz bur tel
  • Normal olarak bu telefona o oyunları yükleyemezsin. Hafızası yetetsiz gelir. Yanlış bilmiyorsam 2gb dahili hafıza var sistem dışı sana kalan 1gb falandır. Ancak root ile sd card a yüklersin o zaman oynayabilirsin. Düşük ayarlarda oynarsan muhtemelen kaldırır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Google

Normal olarak bu telefona o oyunları yükleyemezsin. Hafızası yetetsiz gelir. Yanlış bilmiyorsam 2gb dahili hafıza var sistem dışı sana kalan 1gb falandır. Ancak root ile sd card a yüklersin o zaman oynayabilirsin. Düşük ayarlarda oynarsan muhtemelen kaldırır.
    merhabalar sevgi selamlar.LG P710 Kullanan arkadaşların tercübelerinden faydalanmak isterim.telefonu dün eşime aldım,evden wifi üzerinden bağlanarak son güncellemeyi indirip kurdum.google play store,ye birtürlü bağlanamıyorum.hertürlü kullanıcı adını denedim kayıt için kabül etmedi uygun değildir diyor.pc,den kayıt olup kullanıcı adı ve şifre aldım denedim.birkaç dadika sürebilir diyor bağlantı için ama yarım saat oldu yine bağlanmıyor.neler denem yada kesin ne yapmam gerekiyor?saygı sevgiler.

• kum52 kullanıcısına yanıt
    ayarlardan google play sore un verılerı 0 layıp 1 daha deneyın
  • quote:

Orijinalden alıntı: acura07

ayarlardan google play sore un verılerı 0 layıp 1 daha deneyın

olmadı dediğiniz gib yaptım.ilginç birşey keşfettim,daha önce sorunsuzca play storeye bağlanan kendi telim oda bağlanamıyor wifiden.
  • kum52 kullanıcısına yanıt
    nete gırebılıyormusnuz wıfıden ? acaba modem kanalı mı cakısıyor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.