Şimdi Ara

linksys adsl ftp server kurmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba benim ve 2 ev arkadasımla linksys WAG54G adsl modemimiz var. ev icinde yerel ag kurduk.interneti paylasiyoruz. ayrıca ben makinama ftp server kurdum ev in icinden arkadaslarım ulasabiliyor.(haliyle ) ama benim istedigim dısardan da erisebilmek. static ip aldım. yanlız evde ip yi dhcp den otomatik olarak dagittigimiz icin ben static ip yi nasıl kullancam(zaten static ip yide ftp server icin aldım) ve ftp server imi nasıl dısarı acacagim. yani benftp://81.324.XXX.XXX gibi adresi yazdıgım zaman kullanıcıya verilen haklar dogrultusunda makinamı nasıl paylastıracagim. bu konuda bilgisi olan veya bilgiyi bulabilecegim yeri soyleyebilen arkadaslar varsa ve yardımcı olursanız sevinirim......

• arkadaslar bu konuda yardımcı olabilecek birileri yokmu
  • bende senin gibi ilk once hevesliydim bu işe ve araştırdım başardım....

ama küçük bir sorun vardı :( birisi benim ftp serverime bağlanıp bir şey indirmeye başladığında
    benim bağlantım oluyordu 512 dsl bağlantıda benden dosya çekilmeye başladığı zaman ben sanki
    dail up dan bağlanıyormuşum gibi bağlantım zayıflıyordu..

tavsiyem hiç bulaşma.. eğer imkanın varsa bir serverden web alanı al daha iyi..
  • tesekkurler ilgin icin ama ben yinede denemek isitiyom oncelikle zate server i kendim kullanmak icin istiyom ve benim kullandıgım tıtan ftp server da kullanıcı adı sifre olmadan giremiyon guvenligi bence gayet iiii. zate verdigi loglardan da kimlerin girdigini goruyorsun baktın yabancı biri mi var ban larsın onu olur biter. bana bu konuda yardımcı olursan cokkkkk sevinirim....
  • quote:

Orjinalden alıntı: erkuntmcc

tesekkurler ilgin icin ama ben yinede denemek isitiyom oncelikle zate server i kendim kullanmak icin istiyom ve benim kullandıgım tıtan ftp server da kullanıcı adı sifre olmadan giremiyon guvenligi bence gayet iiii. zate verdigi loglardan da kimlerin girdigini goruyorsun baktın yabancı biri mi var ban larsın onu olur biter. bana bu konuda yardımcı olursan cokkkkk sevinirim....

o usta sen işi yaptında banlamak kaldı sadece. sen önce wan a açıl ondan sonra banla. adam daha ftp yi wan a açamadan banlamak tan bahsediyorsa. ne kadar dalkavuk bir şahıs bu ya!!!

• merhaba tekrar herkese, codellant dısında yardımcı olabilecek arkadaslar varmı, konu hakkında forumda aramada yaptım a[ma doyurucu bi cevap bulamadım. yardımcı olursanız cok sevinecegim.....
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mein Kampf

quote:

Orjinalden alıntı: erkuntmcc

tesekkurler ilgin icin ama ben yinede denemek isitiyom oncelikle zate server i kendim kullanmak icin istiyom ve benim kullandıgım tıtan ftp server da kullanıcı adı sifre olmadan giremiyon guvenligi bence gayet iiii. zate verdigi loglardan da kimlerin girdigini goruyorsun baktın yabancı biri mi var ban larsın onu olur biter. bana bu konuda yardımcı olursan cokkkkk sevinirim....

o usta sen işi yaptında banlamak kaldı sadece. sen önce wan a açıl ondan sonra banla. adam daha ftp yi wan a açamadan banlamak tan bahsediyorsa. ne kadar dalkavuk bir şahıs bu ya!!!

oncelikle dalkavuk luk sahsina dir. ayrıcada burasının duzeyli forum oldugunu dusunuyordum ama mein kampf mıdır nedir boleleri oldugu surece buranın duzeyliliği tartısılır (burası site yoneticilerine itafen uye olurken onayladıgımız belgeleri hatırlatırım). ayrıca bilmiyosan yorum da yapma. ip kısıtlaması denen seyi ben sana ogretmeyeyim. biraz ingilizcen varsada ban lamanın ne demek oldugunu biliyorsundur.

• herşey oldu bitti. lan dan wan a açıldın ve tek sorun ip ye block koymak kaldı sanki! yuhh rezil çapulcu. ulan amele sen hele dediklerimi yap ondan sonra block koyarsın ip lere! taktakurusu sende. ayrıca ingilizce bilmek zorunda değilim seni Türkçe ile alaşa edebilirm. o kâfidir. . .
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mein Kampf

herşey oldu bitti. lan dan wan a açıldın ve tek sorun ip ye block koymak kaldı sanki! yuhh rezil çapulcu. ulan amele sen hele dediklerimi yap ondan sonra block koyarsın ip lere! taktakurusu sende. ayrıca ingilizce bilmek zorunda değilim seni Türkçe ile alaşa edebilirm. o kâfidir. . .

sen burayı ne sandın bilmiyorum .ama bende zate lan dan wan a acilmayi soruyorum ben bi soru sordugum zaman mumkunse sen yorum yapma burayıda bosuna isgal etmemis olursun mesaj atıp mesaj sayısını artıkmak rutbe peşinde kosmaksa amacin bilmiyorum. yani senin belli bi kasintin var gece gece bole yorumlar yapıyorsun bence sen fazla kasma kendini ole cocuk cocuk ta agiz dalasina girme unutma en iyi cevap sessiz kalmaktır bu benim actigim konu basliginda.....

site yoneticilerine itafen 2:bu arkadasa rutbe verinde rahatlasın istedigi seyi almıs olur.....

• arkadaslar forumu bole konularla isgal ettigimiz icin ozur.....

ben hale cevap bekliyorum. bu konularda yardımcı olabilecek varsa msn ide soyleyebilirm. aslında burda benim amacım makinamdaki bilgilere dısardan erisebilmek uzak masaustu baglantısını kullanmak istemiyorum. bu konuda tutorial iceren sitelerin adreslerinide verirseniz fark etmez. ben dogru durust bi tane bulamadım. yardımlarınızı bekliyorum....
  • açıkta benimkini görmüş gibi sırıtarak gülüyorsun. yaws sallasana mesaj sayısını maksat seni kolpaya getirmek olsun. zaten benden başka kimsede adam akıllı eni kaale alammış. senia dam yerine koyduk ta hata mı ettik yoksa ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.