Şimdi Ara

LPG FİLTRESİ FİYATI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merabalar-yıllık bakımı(aynı zamand 11.000 km oldu) doğrultusunda LPG filtremi değiştirteceğim.LANDİ marka kitin filtresi için işçilik dahil 60 YTL fiyat aldım.(Bunun yanı sıra sızdırmazlık kontrlü-bilgisayarlı kalibrasyon vs... küçük işlemler de dahil) Bu fiyat nasıldır.Bu zoruma özellikle forumu takip eden LPG montaj firmalarının da cevap vermesini istiyorum.Cevapların bütün arkadalara faydalı olacağı görüşündeyim..
    Şimdiden teşekkürler

• buradaki firma yetkililerinin lpg filtrelerinin değişim süresi ve ücretleri hakkında bilgi vermemeleri gerçekten düşündürücü
  • filtre orjinalmi yan sanayimi firma adı verebilirmisiniz
    kalibrasyon ayar vs işi 30 35 ytl dir filtre fiyatını
    bilmıorum brc nin orjinali 12 euro filandı landi fazla olmamalı
  • Hocam 20+10=30 ytl iki adet filtre fiyatı tutuyor.30 ytl de bakım ve kalibrasyon,söküm-takım vs... toplam 60 ytl.Ben yaptırdım bu işlemleri ama yaklaşık 5 yere telefon ettim fiyat kontrolü için 110 ytl+kdv fiyat aldıgım bile oldu
    En iyi 60 YTL ye buldum,oda kiti taktırdıgım yerde.Yapılan işlemi de bi görseniz 20 dakıka sürüyo,çok basit bi işlem,yani bilemiyorum ya,bazen kafam karışıyo emeğin hakkı bu mudur diye(30 ytl işçilik)?
    Ama en küçük oto servisinde bile en az 2-3 çırak çalışıyo.Onları maaşı-varsa sigortaları falan böyle çıkıyo sanırım.En azından adamlar emek harcıyo-kimseyi soymuyolar.Helal olsun o yüzden
  • Benimde bildiğim 20-25 ytl arası lpg filitreleri.
  • Sİİrtte 3 ytl filtre 2 ytl işcilik. shell karsısında.
  • quote:

Orjinalden alıntı: yusuf_alp

Sİİrtte 3 ytl filtre 2 ytl işcilik. shell karsısında.

güzel fiyatlar.. heralde küçük olan filtredir,, ama o nun için bile iyi, 10 -15 çekenler var..
  • quote:

Orjinalden alıntı: wolf_HKN

buradaki firma yetkililerinin lpg filtrelerinin değişim süresi ve ücretleri hakkında bilgi vermemeleri gerçekten düşündürücü

Aynı soruya defalarca yanıt vermiştim sn.wolf_HKN
    Her topic açana anında yazacak zamanımız malesef yok bu konu ile ilgili sayfalarca topic var zaten , lütfen tembel olmayalım ilgili topiklere bir göz atalım
    Saygılar.

Siz biliyorsunuz bari siz yazmasaydınız böyle bir şeyi :(
  • quote:

Orjinalden alıntı: faruksevgili

quote:

buradaki firma yetkililerinin lpg filtrelerinin değişim süresi ve ücretleri hakkında bilgi vermemeleri gerçekten düşündürücü

Her topic açana anında yazacak zamanımız malesef yok bu konu ile ilgili sayfalarca topic var zaten , lütfen tembel olmayalım ilgili topiklere bir göz atalım
    Saygılar.

Arkadaş o mesajı yazdığında bu zamana 1 yıldan uzun zaman geçiş Faruk abi gözünden kaçtı sanırım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: sametadali

quote:

Orjinalden alıntı: faruksevgili

quote:

Saygılar.

Arkadaş o mesajı yazdığında bu zamana 1 yıldan uzun zaman geçiş Faruk abi gözünden kaçtı sanırım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faruksevgili -- 17 Haziran 2009; 20:49:52 >

• Arama bölümüne "filtre" yazınca çıkan tek konu bu, nerede acaba bu yüzlerce konu?

Ve hakikaten, montaj yaptırmak isteyen olduğunda varını, yoğunu, bütün bilgisini ortaya koyan ustalarımız neden bu bilgiyi paylaşmaktan imtina ediyor?

Özellikle bir çok kişinin bilgisine güvendiği @faruksevgili ustadan bi cevap gelirse, müteşekkir olurum.

2 liralık filtreleri insanlara 30 liraya mı satıyorlar?
  • quote:

Orjinalden alıntı: greentooth

Arama bölümüne "filtre" yazınca çıkan tek konu bu, nerede acaba bu yüzlerce konu?

Ve hakikaten, montaj yaptırmak isteyen olduğunda varını, yoğunu, bütün bilgisini ortaya koyan ustalarımız neden bu bilgiyi paylaşmaktan imtina ediyor?

Özellikle bir çok kişinin bilgisine güvendiği @faruksevgili ustadan bi cevap gelirse, müteşekkir olurum.

2 liralık filtreleri insanlara 30 liraya mı satıyorlar?

BAKIN ARAYINCA BEN BULABİLDİĞİME GÖRE SİZLERDE BULABİLİRSİNİZ.
    ÇOKTA ESKİ DEĞİL :(

http://forum.donanimhaber.com/m_32356711/tm.htm

ESKİLERİ GERÇEKTEN SAYFALARCA :)

• Cevabınız için teşekkür ederim, konuyu okudum baştan sona :)

Yalnız hakikaten sayfa altı arama bölümünde "filtre, lpg filtre, lpg filtresi" aramalarında hiç sonuç çıkmıyor.

Arama yapacak arkadaşlar üst bölümdeki aramayı kullansınlar.

Filtre fiyatına gelince; Elbetteki para kazanmalısınız, kazanmalısınız ki bu işi yapmaya devam edin, bizler de ihtiyaç duyduğumuzda o kapıları açık bulalım.

Sizin yazılarınızı takip ediyorum, ağzından çıkan lafın arkasında duracak, daha doğrusu arkasında duramayacağı kelamı etmeyecek birisi olduğunuz aşikar.

Bu sebeple sizden rica ettim, tekrar teşekkürler...

• Ben teşekkür ederim dostum bu aydın görüşlü yanıyınızdan dolayı :)
    Sevgi ile kalın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.