Şimdi Ara

LÜTFEN KONUYU OKUYAN YORUM YAZSIN İHTİYACIM VAR !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gençler bu sene mezunum ygsden ygs1 ygs2 33k gibi bi sıralama yaptım gayet iyi geldi fakat birazcık psikoljik nedenlerden dolayı boşladım dersleri çalışmadım adam akıllı lys zamanları 40 gün gibi bi zaman kaldı bu zaman dilimini nasıl verimli gecirirsem birşeyler olurmu denemelerede girmedim lys zamanına ama suan konu birikimimimden

MATEMATİK:25-30 CİVARI
    GEOMETRİ:10-15 CİVARI
    FİZİK:10-15 CİVARI
    KİMYA:10-15 CİVARI
    BİYOLOJİDE:10-15 CİVARI BİŞEY

ve benim lys hedefim matematik 40 üstü geometri fizik kimya 20 üstü biyolojide 15-20 skalasında bir net gelse yeter diğerleri bu şekilde geldiği takdirde sizce olur mu cidden bazı nedenlerden dolayı veremedim kendimi bundan sonra ciddi manada çalışmayı düşünüyorum vede bunuda ekleyim bunun içine bir görüş belirtin ders çalışırken zamanında ben niye çalışmadım gibi pişmanlıklar oluyo öyle düşününce yine çalışamıyorum bu durumu nasıl düzeltirim
    GÖRÜŞLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER ŞİMDİDEN LÜTFEN YARDIMCI OLUN

• Çabuk alpbeyyy gelmeden

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 221B baker street kullanıcısına yanıt
    alpbey kim be gelirse gelsinde sen durum hakkında yardımcı olursan sevinirim
  • Boşver seneye bırak.

Yerinde olsam acil analitik + sistemler kasarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Isengardlı -- 9 Mayıs 2016; 22:46:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mezun1739

alpbey kim be gelirse gelsinde sen durum hakkında yardımcı olursan sevinirim

Kelin ilacı olsa kendi başına sürer çalışırsan olur heralde

• 221B baker street kullanıcısına yanıt
    :D :D
  • Benimde ygs 11bin mat hariç aşağı yukarı aynı durumdayız.Bu saatten sonra o kadar artırabilir miyiz bilmiyorum :(( Ama olmaz diye de bir şey yok.

• kardeşim senin nasıl sıkıntıların oldu psikolojik ruh halin falan mı kötüydü
  • Kalan eksik konularda olsa hem konu çalış hem deneme çöz nerdeyse bütün gününü ver eğer istiyosan yapabilirsin sadece uyku yemek ders her şeyini kapat ve deneme çöz soru çöz zaman tut eksikleri gider sadece gününü böyle geçir benden sana geçmiş tecrübe tavsiyesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu ara behzat rasuli türev integral limit videolarıda var elimde behzat rasuli analitik geometri verene herhangi birni atabilirim
  • upppp
  • dostum sınav yüzde 50 çalışma yüzde 50 psikoloji bunu unutmadan çalış.moralini boş yere bozma sen bozdukça iyice çalışmazsın.anladığım kadarıyla çok strese girmişsin biraz rahatla bence
  • YAZIVERİN GARİİİİİİİİ
  • Dün ne yaptığının bi önemi yok kardeşim, önemli olan yarın ne yapacağın. Geçmişin ızdırabını çekerek ziyan etme kalan vaktini de. 'Nasipte ne varsa o' diyerek başla bi yerden, rahatlat kendini biraz. Sen çalışmak istedikten sonra Allah yardım eder merak etme :)

• vaziyet asiri kotu.. yarin sabah tornaya

• Kardo ilk olarak imkanın sınırını görebilmek için imkânsızı denemek gerek.
    Eğer şu 40 gunde hallolmasını istiyosan şu ana kadar seni çalışmaktan alikoyan her seyi ama her seyi bırak ve yemin et. Evet belki kaybedebilirsin ama çalışmaz isen zaten kaybedeceksin.hemen bi plan yap. O plan bitmeden sakın yatma. Planı da dolu dolu yap. Kardeşim eger bu sıkıntı sureci tekrar yasamak istemiyosan (ki inşallah yaşamassin) su sureci zehir-i zukkum et. Sonunda gulecegin zorluk sonunda aglayacagin rahatliktan iyidir. Bu surec bitince keskelerin olmamasi dileğiyle...

• Mezun1739 M kullanıcısına yanıt
    Ya öyle psikolojik sıkıntım olmadı ama çalışamadım işte bomboş geçti 1 sene

• up
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.