Şimdi Ara

LYS Fizik konu anlatımlı tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
1.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Malum YGS bitti artık olmuş bitmişi kurcalamanın manası yok :D Sayısalcıyım safi LYS konuları 55 tane çıktı 2 ayda nasıl yetişecekse artık :D LYS Fizik konu anlatımlı bir kitap almayı düşünüyorum.Indiksiyonu,dalgaları,şık teorilerini,alternatif akımı güzel anlatan (bol şekilli olsun ve sözel anlatımdan da uzak olsun :D ) Edam alacaktım YGS-LYS özetlerinde bu konuları hiç almamış.Önerileriniz nelerdir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: xyz41

Malum YGS bitti artık olmuş bitmişi kurcalamanın manası yok :D Sayısalcıyım safi LYS konuları 55 tane çıktı 2 ayda nasıl yetişecekse artık :D LYS Fizik konu anlatımlı bir kitap almayı düşünüyorum.Indiksiyonu,dalgaları,şık teorilerini,alternatif akımı güzel anlatan (bol şekilli olsun ve sözel anlatımdan da uzak olsun :D ) Edam alacaktım YGS-LYS özetlerinde bu konuları hiç almamış.Önerileriniz nelerdir?

Eğer amacin konuyu iyi anlamak ise mustafa tekinayin dvd sini alabilirsin. Konu anlatimi cok iyi olmakla beraber her konudan 6-7 tane cozumlu test koymus. Ben cok begendim tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de öneri bekliyorum.Özellikle LYSdeki yeni müfredat konularını güzel anlatan ve bol örnekleri olan fizik konu anlatımı arıyorum.
  • Ben Final aldım sarı bir kitap kalın baya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Hkmt

quote:

Orijinalden alıntı: xyz41

Malum YGS bitti artık olmuş bitmişi kurcalamanın manası yok :D Sayısalcıyım safi LYS konuları 55 tane çıktı 2 ayda nasıl yetişecekse artık :D LYS Fizik konu anlatımlı bir kitap almayı düşünüyorum.Indiksiyonu,dalgaları,şık teorilerini,alternatif akımı güzel anlatan (bol şekilli olsun ve sözel anlatımdan da uzak olsun :D ) Edam alacaktım YGS-LYS özetlerinde bu konuları hiç almamış.Önerileriniz nelerdir?

Eğer amacin konuyu iyi anlamak ise mustafa tekinayin dvd sini alabilirsin. Konu anlatimi cok iyi olmakla beraber her konudan 6-7 tane cozumlu test koymus. Ben cok begendim tavsiye ederim.

Mesajımı dikkate alıp cevapladığınız için teşekkürler ama bilgisayar kullanmıyorum bu sene (şuan bu mesajı telden yazıyorum :D ) Kitap olsa daha iyi olur :D

• benimde fizik çok kötü mustafa tekinaydan anlamıyorum şöyle eğitim setleri felan oluyor (görüntülü) var mı bildiğiniz fizik için iyi bir eğitim seti ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.