Şimdi Ara

LYS3 Coğrafya Notları Olan ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar fem simetri var fakat aşırı uzun hedef 16-17 net şu 3 gün içinde bu seviyelere çıkarabileceğim notları olan varsa atabilir mi lütfen ? ygs coğrafyam iyi sayılır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Biraz bilgin varsa, yorum yeteneğin varsa, birde aşırı derecede dikkatli olursan yaparsın o neti kardeşim. Coğrafya dikkat ve yorum işidir, birazda bilgi gerek tabi. Kasma yani o kadar, edebiyat sıkıntı, hallettinmi edebiyatı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dan Bilzerian

Biraz bilgin varsa, yorum yeteneğin varsa, birde aşırı derecede dikkatli olursan yaparsın o neti kardeşim. Coğrafya dikkat ve yorum işidir, birazda bilgi gerek tabi. Kasma yani o kadar, edebiyat sıkıntı, hallettinmi edebiyatı?

İşte biraz bilgim olsun diye arıyorum notları bomboş girmek gelmiyor içimden işi şansa bırakmamak adına fem simetri var çok uzun ona çalışacağıma edebiyat çalışırım diyorum.. Edebiyattada dil anlatımı tekrar edicem bugün tanzimat,serveti funun,fecri ati,milli edebiyat,divan,halk ilk islami eeserler tam cumhuriyetinde %70 i tamam gibi test çözüyorum onlardan hedef 46 edebiyat için

• up up

• Benimde edebiyat 45 ustu edebiyat dil anlatima gore degisiyor ama cografyadan korkuyorum banada notlar lazim

• Coğrafya notları acilen bana da gerekli . Yardım beyler
  • Twitter'da LYS Coğrafya var onu takip edin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.