Şimdi Ara

Lysde çekemem demeyin!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ladystark07 -- 13 Haziran 2017; 17:43:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1_2 saat çalışmayla tıp dan sonrasını okumadim

• sametc6464 kullanıcısına yanıt
    Temelim kuvvetliydi son sene iqsu düşük insanlar gibi kendimi yiyip bitirmedim. Ayrıca en sevmediğim tip de herkesi kendi gibi iqsuz sanıp tıp kazanmak için 10 saat çalışmanın gerektiğini sananlardır. Artık bazı insanların zeki olmadığını ve zeki insanların 1 saatlik çalışmasına yetişmek için 10 saat çalışması gerektiğinin farkına varması gerek. Ama üzülme sen gibiler de var sabah akşam çalışıp zar zor sınıfı geçiyolar. Ben gibilerse düzenli çalışıp kasmadan 75 ortalama yapıyor.

• ladystark07 L kullanıcısına yanıt
    75 ortalama--zeki--lol.

• Hahahahahah okuduğum okul gel bakayım 400 kişiden kaç kişi 75 ortalama yapmış. Ezik seni

• boş bir konu. adam konuya nasıl başlamış nasıl bitirmiş. başta söylediğine bak sonda ezik falan iyice küçülmüş :D kanka sana kimse tıp okuyamazsın demedi adam olamazsın dedi. senin 2016 gibi gelecek konunda vardı hatırlıyorum :D ama gelmedi yani konun kadar boşsun.
  • Hauahahzhjsjxjskxkd ok

1-2 saatlik calismayla + ustun zekasiyla bu arkadas super bir okul kazandigini iddia ediyor. zirvadan öte degil. zirvaliyor. fkb, matematik, cografya gibi dersler doga temellidir ancak insanlarin olusturdugu fonksiyonlarla ogrenirsin. dogustan alninda yazmaz kardesim.

+

arkadas masallah 1-2 saatlik calismayla tip kazanmis uuuuuuuustun zekasiyla,75 ortalama yapmis.

75 ortalama? LOSERRRRRR
  • Bu kafayla çok yaşamazsin.

• Olum forumda neler neler yazıyorlar adama niye bu kadar yüklendiniz? Ben bunu mezun herkesten duyuyorum bilseydim o kadar kolay cekildigini cok daha fazla çalışırdım diye
  • Peki (!)

• Bravo kardes ideal bir meslek secimi yapmissin artik yata yata gecersin tipi da

• kardeş bu zeka sana fazla azcık bize de ver biz de faydalanalım
    Kendi kendine zeki ilan eden tam bir aptalsın katlarından belli oluyor

Benim 10 saat çalışıp sınıfı zarzor geçtiğini nerden çıkardın aptal insan

• https://forum.donanimhaber.com/bosuna-aglamayin--124882751#124882751
    çalışmıyorum diyen arkadasın actıgı konulardan bir tanesi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.