Şimdi Ara

Mağazadaki Parfüm ile İnternetteki Parfüm Arasındaki Farklar (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
433
Cevap
22
Favori
72.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mizu üzerinden aldım parfümü hocam öneriniz üzerine. checkcosmetics den kontrol ettim. hiç bir sıkıntı yok. parfüm de çok hoşuma gitti. teşekkür ettik.
  • KonvictMuziK kullanıcısına yanıt
    tartışmasız le male diyebilirim. gerek kalıcılık gerek farkedilirlik gerekse yaşınız ve ortamınız itibari ile le male sizin için en uygunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neath

mizu üzerinden aldım parfümü hocam öneriniz üzerine. checkcosmetics den kontrol ettim. hiç bir sıkıntı yok. parfüm de çok hoşuma gitti. teşekkür ettik.

rica ederim güle güle kullanın.
  • Bana önerdiğiniz nikos sculpture homme için deneme imkanım yok kör alım yapmayı düşünüyorum. Tavsiye eder misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilkinar İ kullanıcısına yanıt
    Denemeden almanızı önermem. Fakat size uygun bir koku olduğunu düşünüyorum.
  • Hocam iki parfüm arasında kaldım JPG Le Male mi Hugo Boss Red mi ikisi de benim karakterimi yansıtan kokular ama Jpg biraz bütce üzerinde ne yapmak lazım ? Şuanda Armani Aqua kullanıyorum. Konu çok güzel dostum eline sağlık bu arada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patrone

Hocam iki parfüm arasında kaldım JPG Le Male mi Hugo Boss Red mi ikisi de benim karakterimi yansıtan kokular ama Jpg biraz bütce üzerinde ne yapmak lazım ? Şuanda Armani Aqua kullanıyorum. Konu çok güzel dostum eline sağlık bu arada.

jpg bütçenin üzerindeyse ona alternatif olarak Hugo Boss Bottled öneririm. Boss Red almaktansa boss bottled daha iyi bir tercih olabilir.
  • Parfumu açmadan altında yazan üretim kodunu sorgulatırsanız üretim tarihini görebilirsiniz.aldığınız parfumun uretildiği tarihi ve kaç ay beklediğini öğrenebilirsiniz. parfumun ortalama raf omru 36 aydır.sıkılan parfumun ise 2 yıl içinde kullanılması gerekir.

• JPG Le Male nasıldır hocam bir bilgin var mı 125 ml 140 tl değer mi fiyata

• Şu an Burberry Classic kullanıyorum farkedilirliğinden pek memnun değilim. 19 yaşındayım beyaz tenliyim daha çok gece dışarı çıkarken sıkacağım. Şuanki parfümümden sonra alacağımı belirlemeye çalışıyorum. Bir kaç koku tavsiye ederseniz çok memnun olurum. Bu sefer kör alış yapmayacağım.
  • merhaba arkadaşlar,

parfüm kullanmayı seven bir insanım ve bu konuyu araştırırken karşılaştım. genel olarak faydalı buldum yazılanları teşekkür edeyim baştan.

genelde internetten alıyorum parfümlerimi ve checkcosmetic ya da checkfresh sitelerinden kontrol ediyorum. denilenler kısmen doğru mesela en son birkaç gün önce aldığım hugo boss nuit'in üretimi 2013 şubat ve üç senelik ömrü var. 50 ml şişeyi her türlü bitiririm 2016'ya kadar. bu konuda trick 100 ml'lik şişeler yerine 30-50 ml tercih etmek sanırım.

fiyat konusuna gelince tekin acar söz konusu parfüm için 210 tl fiyat verdi, kliksadan 125 tl'ye aldım. hugo boss orjinal sitesindeki fiyatı 50 euro olduğundan açıkçası içime sindi. bizimkilerin fiyat-marka çakalllığı malumumuz.
    ayrıca dükkan masrafları, çalıştırılan personel oldukça önemli fiyat etkenlerinden.

ama şu ingiltere üretimi kısmı kafama takıldı. aldığım ürün üzerinde p&g prestige beute genava london yazıyor imalat yeri için ve saka kozmetik ithal etmiş. şunu duymuşluğum var ''en kaliteli parfümler abd'de satılır o yüden ordan alın yada getirtin'' gibisinden. amam yine de bu ingiltere mevzuu açılıklanırsa sevinirim.

• electribe E kullanıcısına yanıt
    the beat için konuşuyorum. bu parfümün iki versiyonu var biri daha sarımsı biriz beyaz. şişesinden ve sıvısından anlayabilirsiniz. ikisi de orjinal ancak yoğunlukları farklı. sizin aldığınız hafif olanı olabilir. bunun dışında yine the beat çok kalıcı bir koku değildir. sürekli kokmak istiyorsan şişeyi yanında taşıyacaksın yani:)
  • Mizu dan aldım, tam beğendiğim kokuyu buldum diyebilirim, yardımcı olduğunuz için teşekkürler. Le Male düşünenler varsa bu mesajlardan fikir sahibi olabilirler..

Tam aldığım gün checkcosmetic sitesi çöktü kontrol edemiyorum ama bana yeni gibi geldi, tarih konusunda sıkıntı olacağını sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KonvictMuziK

Mizu dan aldım, tam beğendiğim kokuyu buldum diyebilirim, yardımcı olduğunuz için teşekkürler. Le Male düşünenler varsa bu mesajlardan fikir sahibi olabilirler..

Tam aldığım gün checkcosmetic sitesi çöktü kontrol edemiyorum ama bana yeni gibi geldi, tarih konusunda sıkıntı olacağını sanmıyorum.

• hocam selamlar tüm mesajlarınızı okudum verdiğiniz bilgiler gayet doğru;
    ben hepsiburadadan ck euphoria almıştım ve ilk sayfada dediğiniz gibi parfüm orjinalinden sönüktü ( kalıcılık vs.) şimdi yeni bir parfüm almaya karar verdim bu sefer sevil yada tekin acar gibi bir dükkandan almayı planlıyorum. Kış parfümü bakıyorum ama kullanımı büyük ölçekte yaz mevsiminede sarkıcak. benim tercihim kalıcılık ve farkedilirlik oranlarının yüksek olması, bu konuda yaptığım araştırmada dior homme intense diyenler çok oldu bir de sizin yorumunuzu almak isterim. başka parfümlerde önerirseniz çok sevinirim. teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papaoutai

hocam selamlar tüm mesajlarınızı okudum verdiğiniz bilgiler gayet doğru;
    ben hepsiburadadan ck euphoria almıştım ve ilk sayfada dediğiniz gibi parfüm orjinalinden sönüktü ( kalıcılık vs.) şimdi yeni bir parfüm almaya karar verdim bu sefer sevil yada tekin acar gibi bir dükkandan almayı planlıyorum. Kış parfümü bakıyorum ama kullanımı büyük ölçekte yaz mevsiminede sarkıcak. benim tercihim kalıcılık ve farkedilirlik oranlarının yüksek olması, bu konuda yaptığım araştırmada dior homme intense diyenler çok oldu bir de sizin yorumunuzu almak isterim. başka parfümlerde önerirseniz çok sevinirim. teşekkürler

dior homme intense kış için ideal bir parfümdür fakat yaz mevsimi için pek uygun değildir. yaz kış kullanabileceğiniz güçlü parfüm arıyorsanız. Terre d'hermes uygun bir seçenek olabilir.

• hocam mesajını okudum fakat geç cevap yazıyorum kusura bakmayın. Dior homme intensi ben ve arkadaşlarım baya beğendik kalıcılık ve farkedilirlik konusunda baya iyi büyük ihtimalle cumartesi onu alıcam yazlık olarakda ck euphoria vardı o az kaldı onun yerinede nikosun o yelken tarzı şişeli olanı ( sıkılapçır galiba telaffuzu ) almayı düşünüyorum. önerileriniz için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papaoutai

hocam mesajını okudum fakat geç cevap yazıyorum kusura bakmayın. Dior homme intensi ben ve arkadaşlarım baya beğendik kalıcılık ve farkedilirlik konusunda baya iyi büyük ihtimalle cumartesi onu alıcam yazlık olarakda ck euphoria vardı o az kaldı onun yerinede nikosun o yelken tarzı şişeli olanı ( sıkılapçır galiba telaffuzu ) almayı düşünüyorum. önerileriniz için teşekkürler

• hocam kalıcı bir parfüm arıyorum 35 yaşında beyaz tenliyim.
    Azzaro Chrome Legend Edt 125 Ml bunumu yoksa
    Vakko V De Vakko Edt 150 yada
    versace-blue-jeans-edt-75-ml
    bunlardan hangisini tavsiye edersinizi
  • Mrb hocam almış olduğum terre d Hermes edp versiyonu kalıcılığı konusunda iyi fakat farkedilirliği çok düşük (tene yakin duruyor)açıkçası beni hayal kırıklığına uğrattı Edt version hiç denemedim fakat daha saldırgan farkedilirliği gayet iyi bir yapıya sahip olduğu söyleniyor farkedilirliği konusunda Dior home intense daha iyi bu bir gerçek

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.